איוונקה טראמפ חוגגת פורים

בזמן שהילדים שלכם התחפשו בפורים, איוונקה ובניה הכינו עוגיות אוזני המן לחג. את התמונה היא העלתה לרשת החברתית כתזכורת לכך שהיא יהודיה גאה. לא ברור מה יגיד על זה המן בכבודו ובעצמו, כלומר, דונלד

איוונקה טראמפ (צילום: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock, Inc.)

בשישי האחרון, איוונקה טראמפ, שיתפה תמונה יפה, בה היא מככבת לצד שני בניה הגדולים בהכנות לקראת חג פורים. בתצלום מהמטבח, אותו העלתה לאינסטגרם, בתו של נשיא ארצות הברית הכינה לצד יורשיה עוגיות אוזני המן. ללא ספק, היה יכול להיות נחמד לקבל משלוח מנות ממנה לאור ההשקעה.

בכיתוב תמונה, ציינה טראמפ, ש"היא עושה כיף אחרי בית הספר עם ארבלה ויוסף". לא ברור היכן היה בעלה, ג'ארד קושנר, אבל יש מצב שהוא פשוט העניק ייעוץ לאביה, שלדעת רבים הוא בעצם המן אנושי. אמנם האיש רק התחיל את הקדנציה אבל הוא הספיק לזעזע את המהגרים, לסמן אויבים ולעורר את זעמן של נשים רבו, שיצאו ברגע שנבחר כנשיא, להפגין ברחובות.

איוונקה טראמפ

עשוי לעניין אותך:

ויראלי: המבט של איוונקה טראמפ לג'סטין טרודו

איוונקה טראמפ: כך תעשי רושם ראשוני מדהים

אלבום משפחתי: איונקה טראמפ וילדיה

איוונקה, שאוהבת לחגוג את היהדות, נוטה לפרסם ברשתותץ החברתיות תמונות של בני משפחתה מבלים בשלל חגים ולהזכיר לנו על בסיס קבוע שהיא בחורה מסורתית שמקדשת את רוח החג. זה לא מובן מאליו שטראמפ, שהתגיירה, מעלה תמונות כאלו ומזכירה לכולם שהיא יהודיה גאה. מאז שאביה נבחר כנשיא, בתו נראית בפיד שלה מנותקת מפוליטיקה וכמי מתמקדת לשדר משפחתיות, חמימות ואידיליה.

בעבר היא חטפה אש על כך שבזמן שמחו ברחובות היא הצטלמה להראות את שמלת הערב שלה וכנראה שיחפשו איך להיכנס בה, לא משנה מה היא תעשה ויצפו ממנה לשקף את צעדיו של אביה או למחות נגדם. מה נותר להגיד, נקווה שאביה יתחפש ברוב ימות השנה למנהיג טוב ורציני.