אורנה בנאי ובת חן סבג בלתי נפרדות

יוצרת הסדרה "מטומטמת" והקומיקאית המפורסמת הפגינו זוגיות לוהטת מול המצלמות, בהשקת העונה השנייה של הסדרה המצליחה. ככה נראית אחוות נשים אמיתית

בת חן סבג השיקה את העונה השנייה של הסדרה המצליחה "מטומטמת" ועוררה לא מעט באזז, כשהגיעה צמודה ומחובקת עם אהובתה, אורנה בנאי. היוצרת המבטיחה והקומיקאית הוותיקה הפכו לאייטם לוהט הקיץ, לאחר שחשפו את הרומן המפתיע שלהן מול כל העולם. בשישי האחרון סבג דיברה בפתיחות במוסף "7 ימים" של "ידיעות" על הזוגיות עם בנאי, המבוגרת ממנה באי אלו שנים. היא סיפרה שכעסה על כך שהוצגה כמי ש"יצאה מהארון" כשמעולם לא הייתה כלואה בו. כמו כן, היא סיפרה על איך הוטרדה על ידי במאי (סיפור שחשפה בכנס "נשים בחזית" של סלונה).

השתיים התנשקו, צחקקו ונראו מאוהבות מתמיד לצד שאר צוות הקאסט (רות אסרסאימיקי ליאון, והבמאי והיוצר שי קפון) והאורחים הרבים שלא פספסו את האירוע של הוט באמפי וואהל בתל אביב. כצפוי, כולם היו עסוקים בלהביט על צמד החמד והן דפנטלי גנבו את ההצגה מכולם (בכל זאת, לא בכל יום יש כזה מפגן של גירל פאוור). עד כה הרומן המתוקשר בין השתיים יצר לא מעט כותרות בתקשורת ותגובות של גולשים, חלקן דוחות ופוגעות במיוחד כגון "השם ירחם! מדינה של הומואים ולסביות. טפו, גועל נפש!".

אמה של סבג הגיבה בפייסבוק ללא מעט אנשים, שהפגינו את דעותיהם החשוכות ברשת וקטלו את הזוגיות של בתה עם בנאי. עצוב לגלות עד כמה הלסבופוביה בולטת ושב-2017 אנשים עדיין לא מסוגלים לקבל זוגיות בין שתי נשים. אבל לצד כל האנשים שחיים בימי הביניים, הזוג קיבל הרבה פרגון ואהבה וניראה כי באמת לא מזיז להן מה חושבים עליהן. יו גו גירלז!

אורנה ובת חן באירוע

אורנה ובת חן

אורנה ובת חן סבג

אורנה ובת חן

צילומי מסך מ-ynet