"אוסטרליה מתפשטת": חשבון האינסטגרם הלוהט

אם רציתן למצוא תמונות עירום של תיירים, מול נופיה הקסומים של ארץ הקנגורו, אז הגעתן ליעד הנכון. כל מה שצריך לעשות זה לטייל שם ולהתמזג עם הטבע. מי הנועז שירים את הכפפה וישיק חשבון אינסטגרם דומה בישראל?

אם אתן משוטטות באינסטגרם ומשעמם לכן, אז כדאי להציץ בחשבון הכי לוהט, המכונה Get Naked Australia. יותר מ-60 אלף עוקבים מקבלים סיפוק עז מלבהות בישבנים של תיירים שביקרו באומת הקנגורו, על רקעים מהפנטים. יש משהו כמעט תראפויטי בלהתבונן באנשים משוחררים המתזגים עם הטבע באופן מלא. מאחר ואינסטגרם לא חובבת פטמות, תוכלו בעיקר להתמוגג מול הישבנים של המצולמים.

מי שפתח את החשבון המסעיר ביוני הוא ברנדן ג'ונס, מומחה בריאות ומאז הוא העלה אינספור תמונות מלהיבות שהזכירו לכולנו שיש חיים לפני ואחרי העבודה ורצוי בסוף העולם, ימינה. מפעיל החשבון, בן ה-26, מסידני חשף בראיון ל"סאן" מה הביא אותו לפתוח את החשבון המקורי. "כל פעם שאני יוצא לטיול ומוצא בדרך אגם, אני נתקף בדחף עז להתפשט ולקפוץ פנימה. העליתי תמונה שלי, ברשת החברתית, כאשר אני עירום ועומד על ראש ההר. אנשים עפו על זה. אף אחד לא חשב שזה מוזר. קיבלו את זה יפה ועודדו אותי".

עד מהרה, הבחור גילה שהרבה אנשים רוצים להצטלם בעירום והוא התחיל לקבל לא מעט תמונות קבוצתיות. הוא פתח חשבון מיוחד והשאר היסטוריה. מה שבולט הוא שהמצולמים לא נחשפים מקדימה ולא ניתן לזהות אותם – מה שמעודד אותם להצטלם. דוגמנים ודוגמניות מצאו את עצמם שומעים "לא" כאשר ביקשו להופיע שם, כי החשבון מקפיד על כך שאנשים לא ינצלו את ההזדמנות על מנת לקדם את עצמם ולקבל חשיפה.

זו הסיבה כנראה שהדף תפס תאוצה ומצליח. מבחינתו, אין פה שום דבר מיני והבעיה עם החברה כיום, היא שכל אחד שמתפשט כבר הפך את עצמו לאובייקט מיני בלי שלפעמים רצה. החשבון רוצה להחזיר עטרה ליושנה ולהראות עירום בהקשר טבעי ולא מפתה. אז בפעם הבאה שתבקרו באוסטרליה, אל תשכחו להתפשט ולשלוח אליו את התמונות. בספק רב אם בישראל מישהי ירים את הכפפה. אבל תכלס, זה יכול לתרום לא מעט לתיירות.

אוסטרליה מתפשטת

אוסטרליה מתפשטת בכחול

אוסטרליה מפשטת בשקיעה

אוסטרליה מתפשטת בים

אוסטרליה מתפשטת בסלעים

אוסטרליה מתפשטת בדשא

אוסטרליה מתפשטת ביחד

אוסטרליה מתפשטת צלול

אוסטרליה מתפשטת חולות חומים

אוסטרליה מתפשטת גבר

אוסטרליה מתפשטת מפלים

אוסטרליה מתפשטת באינטרנט

אוסטרליה מתפשטת צמד חמד

 

צילום: מחשבון האינסטגרם