אומה תורמן זכתה במשמורת מלאה על בתה

השחקנית ניהלה מאבק משפטי ממושך כנגד האקס, ארפד בוסון, על בתם לונה בת ה-4 וניצחה בגדול. "איזה דבר נפלא זה לסגור מעגל", סיפרה הכוכבת בהתלהבות

לפי דיווחים שפורסמו מעבר לים, השחקנית, אומה תורמן, זכתה במשמורת מלאה על בתה לונה. הכוכבת ניהלה מאבק ממושך נגד האקס ואבי בתה, ארפד בוסון והשניים הופיעו בבית המשפט המנהטן בינואר האחרון על מנת להסדיר את העניין. "זה דבר נפלא לסגור מעגל", סיפרה הכוכבת "להרוג את ביל".  מידע מפורט על ההסכם טרם פורסם בציבור אך התוצאה הסופית בהחלט מטיבה עם השחקנית הענוגה.

האקס, בוסון, יזכה לביקור חודשי, שזה באמת מעט. אמנם הילדה, בת 4, נולדה עם כפית זהב בפה ודבר לא יחסר לה מבחינה חומרית אבל היחסים העכורים בין ההורים עלולים לפגוע בה מאוד, לטענת מקורבים. אמנם שני ההורים רוצים בטובתה ולספק לה את כל מה שהיא צריכה אבל מקורות לזוג מספרים, שיהיה לה קשה מאוד לגדול לצד כל רגשות הטינה והזעם השוררים בין שני ההורים. כן, צריך גם לדעת ממי להתגרש, כידוע.

אומה תורמן

אולי יעניין אתכן:

האמת מאחורי השינוי של אומה תורמן

הכירו את הבת של אומה תורמן ואיתן הוק

אומה תורמן עפה מהסוס

השופט טען באחד הדיונים, שהתקיימו מוקדם יותר החודש, בפני השחקנית ואיש הפיננסים הצרפתי ש"אנשים הגיוניים ברמה סבירה פותרים את העניינים האלה". במסגרת ההאשמות, שהוטחו בבית המשפט, תורמן טענה שבוסון סבל מהתמכרות ליצאניות, כדורים ואלכוהול – קוקטייל הרסני לכל הדעות. אורח חייו הפך בעיניה לבתי נסבל והיא העדיפה לסלק את הערפד מחייה.

אומה וארפד

ההתחלה, כמו תמיד, הייתה אופטימית. השניים פרצו ברומן לוהט ומתוקשר  ב-2007, ביטלו את האירוסים ב-2009 אך חזרו זה לזו ב-2011. הם נפרדו סופית לאחר שלוש שנים, כאשר גידלו את בתם לונה. תורמן היא גם אמא למאיה, 18, ולבון, 15, מנישואיה לשחקן איתן הוק. נותר לקוות שגם המלחמות בין אנג'לינה ג'ולי לבראד פיט יסתיימו בלי שכל הטינופת תמשיך להתפסם בכלי התקשורת. תורמן ובוסון הצליחו לפחות לשמור על פרטיות בכל הנוגע לדיונים הפנימיים ולפחות בכך, שמרו על נפשה של הילדה.

אז בראד ואנג'י, לתשומת לבכם.