אוליביה ניוטון ג'ון: "הסרטן חזר"

אחרי שבשנות ה-90 נאבקה במחלה, כוכבת "גריז", אוליביה ניוטון ג'ון חשפה כי חלתה שוב בסרטן השד כשהפעם הגרורות הגיעו לעמוד השדרה. "אמי חזקה והיא תנצח את המחלה", סיפרה בתה קלואי

הזמרת והשחקנית האוסטרלית, אוליביה ניוטון ג'ון, בישרה כי חלתה בסרטן השד ובשל כך, בוטל סיבוב ההופעות המתוכנן שלה בארצות הברית וקנדה בקיץ זה. הכוכבת בת ה-68, שנחקקה בסרט הקולנוע "גריז", סיפרה על מצבה הבריאותי בדף הפייסבוק שלה ותוך שניות מעריציה מיהרו לעודד ולתמוך בה. בהתחלה האמינה ניוטון ג'ון כי מדובר רק בכאבי גב, מהם סבלה לאורך סיבוב ההופעות הנוכחי ואף נאלצה לבטל מפגשי מעריצים.

בבדיקות התגלה אצל ניוטון ג'ון סרטן שד שפיתח גרורות בעמוד השדרה. השחקנית כבר נאבקה בעבר בסרטן השד בתחילת שנות ה-90', בהיותה בת 43, החלימה והפכה פעילה מאוד בהעלאת מודעות למחלה. כעת ניוטון ג'ון הודיעה כי תשלים טיפול הקרנות ותטופל במרכז למחקר סרטן במרלבורן, שהקימה בעצמה ב-2012, בשאיפה להבריא ולהמשיך את סבב ההופעות שנקטע.

אוליביה ניוטון ג'ון

"אמי חזקה והיא תנצח את המחלה", הצהירה בתה קלואי לטנזי באינסטגרם שלה והודתה לכולם על התמיכה הרבה שקיבלה אימה מרגע הבשורה. לטנזי הוסיפה שאימה תיעזר ב"שמן קנאביס" ובעוד מוצרי טבע, בעלי סגולות תראפויטיות, לצד הרפואה הקונבנציונאלית. "סרטן היא מחלת הדור הזה ואימי נחושה להביס את המפלצת הזו. אם אתם חולים בסרטן נסו טיפול טבעי ולא רק את מה שהרפואה המודרנית מציעה לכם".

לטנזי התמודדה בעבר עם הפרעות אכילה והתמכרות לסמים. כיום היא ובעלה מנהלים חוות מריחואנה חוקית באורגון ומי שסייעה להם עם פתיחת העסק והעניקה לה הלוואה הייתה ניוטון ג'ון, שרצתה שבתה תפתח דף חדש בחיים.

אוליביה ניוטון ג'ון

למרות הבשורה הקשה לגבי מחלתה, חבריה של ניוטון ג'ון אופטימיים. "שוחחתי עם אוליביה בימים האחרונים", סיפר ידידה משכבר הימים, ג'ון פרנהאם לתקשורת. "היא אופטימית ואמרה לי שהיא מרגישה טוב ונחושה להחלים. תמיכת המשפחה, החברים והמעריצים מנחמת אותה. כמו כן, שוחחתי עם ד"ר סבון, שמטפל בה והוא אמר שאם יש מישהי שיכולה להביס את המחלה – זו היא".