אאוץ': רוב לאו יורד על הנסיך ויליאם

אין גבול לרוע: הכוכב ההוליוודי רוב לאו נטפל לנסיך הבריטי ויליאם וצחק על ההתקרחות שלו. "המלך העתידי של אנגליה איפשר לעצמו לאבד שיער!". ממש שיא הקלאסה

לא ברור מה עובר על השחקן רוב לאו בימים אלה אבל הכוכב הנאה, הזכור לנו מ"הבית הלבן", נטפל לנסיך ויליאם (לא פחות) וצחק על ההתקרחות שלו. "בכל הכנות, אחת הטראומות של חיי הייתה להביט על ויליאם מאבד שיער", צוטט לאו ב"דיילי מייל". "הוא עומד להיות בבוא היום הפאקינג מלך הבא של אנגליה!". כנראה שלאו מנסה לא להתחבב על העם הבריטי, למרות שהוא עומד לככב בסדרה הבריטית החדשה Wild Bill, בה יגלם שוטר אמריקאי בעיירה בריטית ולא יזיק לו שיצבור כמה מעריצים בריטים שלא יחרימו אותה.
קייט מידלטון, הנסיך ויליאם והתינוק החדש (Gareth Cattermole/Gareth Cattermole/Getty Images)
הנסיך ויליאם היה ידוע בעברו כצעיר נאה בעל רעמת שיער זהובה ושופעת. עם השנים, כמו גברים רבים, הוא החל לאבד עוד ועוד ממחלפותיו. בגיל 27, בשנת 2009, כשהנסיך כבר היה מאורס לקייט מידלטון, היה לו כבר מעט שיער דליל. ב-2018 הנסיך כבר היה עם קרחת מבצבצת במרכז ראשו. ניכר כי ויליאם לא ניסה להסתיר את מצבו כמו כוכבים אחרים שהקריחו בעזרת השתלת שיער או לגלח את כל הראש. מאחר ובית המלוכה הבריטית שמרנית, לא עמדו הרבה אופציות בפניו.

ויליאם וקייט בבית המשפחה צילום  Middleton Family/Clarence House via GettyImages)

לאו לעומתו, כבר בן 55 ויש לו עדיין רעמת שיער יפה ומרשימה. כנראה שעובדה זו מאפשרת לו לזלזל בנסיך ובגברים מקריחים בלי טיפת אמפתיה. כשלאו נשאל האם הוא רואה את עצמו יותר יהיר ונרקיסיסט מגברים בריטים, הוא ענה "גברים בריטים קבעו רף נמוך". לאו חשף כי הוא היה בחרדה מלאבד שערה אחת מראשו המלא ובמשך שנים הוא היה מטפח את הרעמה שלו ומתפלל שלא להקריח. ועדיין, לאו יכול היה לחסוך את הבדיחות על ויליאם, אחד האנשים האציליים והמוערכים במשפחת המלוכה הבריטית.

רוב לאו צילום Noel Vasquez/Getty Images)

מה שמקומם בדבריו של לאו, זה שהנסיך הבריטי הפופולארי לא יכול באמת לעשות משהו בסתר מבלי שכולם ירכלו ויבינו שהוא עשה משהו, דבר שבאמת היה הופך אותו לבדיחה פאתטית בעיני אזרחים רבים. היציאה של לאו קצת מפתיעה כי בעידן הנוכחי אנשים נזהרים לא לקטול אחרים מבחינה חיצונית ובטח שלא את המלך הבא של אנגליה. מה שנקרא, מאוד לא cool. אנחנו ממליצים ללאו שלא ישאר בסביבה כשוויליאם יהפוך לימים למלך ואולי יוציא פקודה לערוף את ראשו של לאו. בכל זאת, הוא בטח צפה גם ב"משחקי הכס".