הבלוג של קרין מילשטיין

הכל אפשרי …corny

סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)

עדכונים:

פוסטים: 695

החל מדצמבר 2013

אבי היתה ילדה רגילה, עד שיום אחד כשהיתה במרתף ביתה עם אחיה היא נבלעה בתוך המראה יחד איתו. במרתף ביתם של אבי וג’ונה יש מראת קסמים. ובשעת חצות, כשהם דופקים עליה שלוש פעמים, היא שואבת אותם פנימה ולוקחת אותם לסיפור אגדה. והפעם השניים נשאבו לתוך אגדת ‘עמי ותמי’.

05/12/2019

סיפור מתוק

אבי היתה ילדה רגילה, עד שיום אחד כשהיתה במרתף ביתה עם אחיה היא נבלעה בתוך המראה יחד איתו…
במרתף ביתם של אבי וג’ונה יש מראת קסמים. ובשעת חצות, כשהם דופקים עליה שלוש פעמים, היא שואבת אותם פנימה ולוקחת אותם לסיפור אגדה. בהתחלה המראה נהפכת סגולה, אחר כך היא מתחילה ללחוש ולהתערבל ואז היא שואבת אותם לתוך אגדה.

הם כבר הספיקו לבקר באגדות רבות, ביניהן: היפה והחיה, הנסיך הצפרדע, שלגיה ושבעת הגמדים, אלדין ועוד.

הפעם, אבי קבלה עונש מהוריה, שהיו חסרי סבלנות. אבי גם לא יכלה ללכת לשחק עם חברה וגם לא יכלה לאכול קינוח בארוחה. לכן, היא החליטה שלפחות היא תכנס לאגדה, כי גם ככה משעמם ואין לה משהו טוב יותר לעשות.
ומה הכי מתאים מלהיכנס לאגדה של עמי ותמי ולטעום שם מהממתקים :-)

מה רבה היתה הפתעתם של אבי וג’ונה כשפגשו את עמי ותמי, שהיו נראים בדיוק כמוהם…

באגדה המקורית, עמי ותמי חיו עם אביהם ואמם החורגת המרשעת בבקתה קטנה ביער. הם היו עניים מאוד. יום אחד אזל כל המזון בבית, והאם החורגת שכנעה את האב להיפטר מעמי ותמי. היא חשבה שהילדים יקרים מידי, ושיהיה לה ולבעלה סיכוי רב יותר לשרוד עם פחות פיות להאכיל. למרות שהאב אהב את ילדיו, הוא הסכים לדברי אשתו.
עמי ותמי שמעו את התכנית של אמם החורגת לנטוש אותם בלב היער. עמי חשב על הרעיון להשאיר מאחוריהם אבנים קטנות ולבנות. בעזרת שביל האבנים הם הצליחו למצוא את דרכם בחזרה הביתה. אביהם חש הקלה גדולה כשראה אותם. הוא הרגיש רע מאוד על כך שנטש אותם ביער.
אך, בפעם הבאה שהמזון נגמר, האמא החורגת שוב שכנעה את אבא של עמי ותמי לנטוש אותם ביער. אבל הפעם עמי לא מצא מספיק אבנים. האמא נתנה לכל אחד מהם חתיכת לחם יבשה לארוחת הצהרים, ואז ההורים לקחו אותם ללב היער. הפעם במקום אבנים עמי החליט להשאיר מאחוריהם שביל של פרורי לחם.
רק שעמי שכח שהיער מלא בציפורים. וציפורים אוהבות לחם. וכשעמי ותמי מתעוררים באמצע הלילה ומחפשים את השביל, כל הפרורים כבר נעלמו.
ציפור שעומדת על ענף מתחילה לעוף ועמי ותמי האבודים הולכים בעקבותיה. היא מובילה אותם אל בית קטן ביער עשוי ממתקים.
עמי ותמי כל כך שמחים לראות את בית הממתקים, שהם מתחילים לזלול חלקים מהגג שלו ומהחלונות. אבל אז יוצאת החוצה אישה שמזמינה אותם פנימה לארוחה אמיתית. עמי ותמי מאושרים. אבל האישה רק מעמידה פנים שהיא נחמדה. בעצם היא מכשפה, שבנתה את הבית שלה ממתקים כדי לפתות ילדים, שיהפכו בעצמם לארוחה שלה.
היא לכדה את עמי ותמי והשליכה את עמי לכלוב ואז הכריחה את תמי לבשל לו הרב אוכל- כדי שהוא ישמין ויהיה טעים יותר לאכילה.

מאחר ואבי וג’ונה לא רוצים לשנות את האגדה הם לוקחים את עמי ותמי אתם לבית הממתקים. אבל, הם בעצמם מתפתים רק לטעום קצת מהגג…
כשהם מגלים את המערבולת שתחזיר אותם הביתה, מתרחש הנורא מכל. עמי ותמי מהאגדה בורחים ואבי וג’ונה נשארים באגדה ונלכדים בעצמם על ידי המכשפה. הם “גנבו” להם את הדרך הביתה…
מה יעשו? כיצד יחזרו? והאם יצליחו להינצל מהמכשפה שרוצה לאכול אותם?
מה שבטוח, שאם הם לא יצליחו, סיפורם כבר לא יהיה מתוק כלל וכלל…

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת ;-)

עוד מהבלוג של קרין מילשטיין

תצוגה מקדימה

פסטיבל אשה בחולון 2016- ללא מחיצות, קרוב לעין , ללב ולנשמה

אדווה ירמיהו ,פלמנקו. צילום:מיכל מנצר כאישה, זה כייף שיש יום אחד עבורנו. אבל לא פחות חשוב איך נתייחס ליום זה. יום האישה הבינלאומי מצוין בעולם כולו בתאריך ה-8 במארס. יום זה...

תצוגה מקדימה

המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

"LITTLE BLACK DRESS"- מופע מוזיקלי של 'ENGLISH ON STAGE'

צלם: הרשל גוטמן המופע "LITTLE BLACK DRESS" הינו מופע מוזיקלי, שבבסיסו שמלה שחורה, המשתנה בהתאם לכל אחת שלובשת אותה (כי כל אחת שונה ומיוחדת) ובהתאם לאקססוריז שלובשים איתה. וכמו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה