פתח לי דלת צבעונית

יש דלתות פנים, ויש דלתות פנים איכותיות שעוברות תהליך צביעה מקצועי "צביעה בתנור", שמבדיל אותן מכל דלת סטנדרטית אחרת. ב"דלתות דרור" מזמינים אתכם לקראת האביב שבפתח, לשדרג את הבית ולהתחיל דווקא בדלתות פנים חדשות, כי דלת משדרגת כל חלל. ב"דלתות דרור" תוכלו למצוא מגוון רחב של דלתות. מעוצבות, אמינות, ואיכותיות. מדלתות סטנדרטיות ועד כאלו בהזמנה אישית שעוברות תהליך ייצור מיוחד ומעניקות יוקרה לכל בית.

סלון

סלון

צילום: עידן גור

רצינו לדעת מהו תהליך "צביעה בתנור" שהופך דלת ליוקרתית ועמידה לאורך זמן, ואיך נדע להבחין בין דלת כזו לשאר הדלתות בשוק? לשם כך פנינו את המקצוענים בתחום, "דלתות דרור" עסק משפחתי לעיצוב וייצור דלתות מזה 20 שנה שמייצר ומעצב את הדלתות אצלו במפעל ומציע את כל סוגי הדלתות.

מהו מקור המונח צביעה בתנור?

המחשבה הראשונה שעוברת לנו בראש כשאומרים "צביעה בתנור" היא הכנסת דלת לתנור, כמו עוף בערב שבת. אז זהו שממש לא! המונח נטמע בימים עברו, כשהנגריות לא היו מחוממות. כדי לזרז את תהליך התייבשות הצבע יש צורך בחלל עם טמפרטורת חום הנעה בין 25-35 מעלות. מה עשו? לקחו חדר בנגריה וחממו אותו וכך ייבשו את הדלתות הצבועות. כיום התהליך עבר שדרוג והפך מקצועי ביותר.

מהו תהליך הייצור כיום של דלתות איכותיות?

אצלנו במפעל תהליך הצביעה והייבוש מתנהל בחדר ייעודי מיוחד, אטום וסטרילי עם בקרה השולטת על רמת הלחות והטמפרטורה בחדר. בחדר מערכת סירקולציה של אוויר המחדירה לחלל אויר נקי ללא אבק כדי שלא יידבק לצבע הטרי. הדלתות נצבעות בצבע אפוקסי המורכב משרף אפוקסי שמחזק את הצבע ומאחד אותו, ובעיקר שומר על הדלת יפה ועמידה לאורך זמן.

מהו היתרון של צביעה בתנור.

"צביעה בתנור" נועדה לדלתות בהזמנה אישית. תהליך הצביעה המקצועי מאפשר יצירת דלתות יפות במיוחד, אלגנטיות, חלקות ובעלות מראה קטיפתי אחיד. רמת גימור גבוהה ובלי פשרות על איכות. הדלת ניתנת לצביעה בגוון מבריק או מט, ובכל צבע ממניפת הצבעים המקובלת. הכל לפי רצון הלקוח. דלתות שעברו צביעה מקצועית הופכות להיות מרכז הבית וממקדות אליהן את כל תשומת הלב, בגלל יופיין ואיכותן. כיום אנשים נוהגים לצבוע דלתות בצבעים דומיננטיים ובעלי נוכחות.

איזה צבעים אופנתיים כיום?

"נסו להעז יותר ובחרו צבע מיוחד מעבר לצבע הלבן הקלאסי” אומר שחר הבעלים של "דלתות דרור". "כיום, הצבע השחור, האדום ותתפלאו גם החרדל הם המבוקשים ביותר. אנשים רוצים לחדש ולהכניס שמחה בחיים, וזאת בעזרת צבע בדלתות".

מטבח עם דלתות דרור

צילום:ארז חיים

ומה עם מחירים?

ב"דלתות דרור" מגשימים חלומות, מעבר לאיכות, לשירות ולזמן אספקה סופר מהיר, ברשת מתחייבים למחירים הכי הוגנים ואטרקטיביים בשוק הדלתות. לקראת האביב, מבצעים מיוחדים שלא תמצאו באף מקום אחר, על כל הדלתות, הצבועות והסטנדרטיות.

”דלתות דרור" הם החופש לבחור. 6 אולמות תצוגה בפריסה ארצית עם קולקציות מתחדשות אחת לכמה חודשים. הדלתות מיוצרות במפעל שלהם, דלתות סטנדרט ודלתות מיוחדות על פי הזמנה. בעלי תקן הבטחת איכות בינלאומי iso9000/9001 ואישור מכון התקנים הישראלי.

להשיג: פתח תקוה בן ציון גליס 18, קריית עקרון צומת ביל"ו בוסי סנט ג'ורג' 9, ראשון לציון ההגנה 2, רעננה החרושת 2, נתניה היצירה 6, ובירושלים יד חרוצים 16 א.ת תלפיות.

אתר www.drordoors.co.il ,

פייסבוק "דלתות דרור"