4 שימושים מדליקים בתבנית קרח DIY

4 טיפים מדליקים שיהפכו את תבנית הקרח שלכם לרב שימושית

(צילום: shutterstock By Anna Mente)
(צילום: shutterstock By Anna Mente)

פרות, פרחים והפתעות

קובית הקרח הפשוטה נוכל לשדרג לקישוט בכוס. מה זה אומר? נשים פרחים אכילים או פירות צבעוניים חתוכים בהתאם למגש, נמלא במים ונקפיא והרי לכם קוביית קרח משודרגת.

סושי במגש קרח
אפשרות קלה במיוחד לאוהבי הסושי, ללא גלגול, חיתוך וקצוות עקומים.
ניקח את המגש נניח עליו ניילון נצמד.
ניקח אבוקדו קלוף ונמשיך עם הקולפן כדי ליצור פרוסות אבוקדו דקות נוחות להכנת הסושי המיוחד שלנו. נניח 2 חתיכות כאלו בתוך מגש הקוביות, קצת אורז דביקSticky rice) ) ונמשיך למלא את שאר הקוביות. אפשר לעשות זאת עם כל מה שאתם אוהבים בסושי, דגים, עירית אפילו קוביית אורז פשוטה עם שומשום שחור.

גלידוניות ביתיות

זוכרת כשהיית קטנה היינו אוכלות גלידוניות? הגלידות ביס הקטנות שברך כלל היו אצל סבא וסבתא?
אז הינה את יכולה להכין אותן לבד! איזה כיף.
קודם כל זו פעילות מקסימה שאפשר להכין יחד עם הילדים וגם קינוח קל להכנה.
איך עושים את זה? נמיס שוקולד מריר/חלב באיזה טעם שתרצו במיקרו, נמלא את מגש הקרח הרב שימושי שלנו בשוקולד, ואת שאר השוקולד נשמור להמשך.
נכניס למקפיא ל-15 דקות עד שהשוקולד יקפא כצורת הריבועים במגש. לאחר שהשוקולד קפא נוכל לשים גלידה מוכנה או מעדן שאנחנו אוהבים. נכניס שוב למקפיא בזמן הזה, נמס עוד טיפה את השוקולד שנשאר נצנן ונשפוך מעל הגלידה שקפאה, נכניס שוב למקפיא כדי לקבל את הצורה המלאה ואחרי כשעתיים נוספות יש לך גלידוניות ביתיות וטעימות טעימות!

כלמה שאפשר לעשות עם תבנית קרח (shutterstock Anna Mente)

קופסת תכשיטים ממגש קרח

קורה לך שהשרשרות מסבכות יחד עם טבעות יחד עם הצמידים? בקיצור בלגן שלם ולמי יש כוח לפרום עכשיו קשרים. אז הינה הפתרון המושלם לסידור במגרה והינה גם דוגמא. לכל אחד יש את הקובייה שלו.

אגב, לקראת נסיעה אפשר פשוט לעטוף את המגש בניילון נצמד, והרי לך קופסת תכשיטים ניידת – לא תופסת מקום במזוודה וגם שומרת על הסדר.

דניאל אלרם