בית מעוצב בנגיעות של שחור וזהב

ביחד או לחוד, לנוי או לשימוש, רהיטים וחפצים בשחור וזהב יעניקו אפיל של יוקרה וחדשנות לכל פינה בבית

באופנה, באדריכלות, בתכשיטנות ובטח בתחום עיצוב הפנים, אלמנטים בשחור וזהב לעולם יתפסו כיוקרתיים יותר, נועזים יותר ותמיד יעידו על הטעם המשובח של בעליהם והיופי? הם יכולים להשתלב בהרמוניה גם בבתים שלא שייכים לאלפיון העליון ולהעניק להם אפיל קלאסי וייחודי.

כדי להעניק לבית תחושה יוקרתית יותר, אין צורך לשבור קירות, לשכור את שירותיו של מעצב פנים ולבצע מייקאובר גורף – אפשר פשוט לשלב בעיצוב שלו פריטים בשחור או זהב, או בשילוב של שני הגוונים ולקבל את האפיל הרצוי, אפילו כשהוא מגיע במנות קטנות.

קלאסי, אבל מודרני

תשאלו כל מעצב פנים כיצד להעניק לבית מראה קלאסי והוא מיד יענה – שילוב של שחור ולבן, אבל בשינוי גוון קל, כלומר זהב במקום לבן, עדיין נישאר עם הקלאסי, אבל נעניק לו בוסט של אופנתיות וטאץ' של יוקרה, גם אם נשלב פריטים קטנים יחסית כמו אקססוריז או מסגרות לתמונות.

גלאם, אבל לא מוגזם

גם אם בחרתם לעצב את ביתכם בגוונים פסטליים ובעיצוב 'ארצי' יותר, אין שום סיבה שלא לעטר אותו באקססוריז עם קצת גלאם, הכל עניין של הקשר ומינון. שילוב של אלמנטים קטנים בשחור או זהב, או שילוב של שניהם יעניקו טוויסט משובח לכל סגנון עיצובי מבלי להשתלט על אופי העיצוב הדומיננטי של הבית.

הגוונים שלעולם לא יצאו מהאופנה

גוונים לרוב הם עניין של טרנד ואופנתיות, אבל כשזה מגיע לשחור או זהב, מדובר באופנה בלתי חולפת. פריטים בשחור וזהב תמיד ישארו רלוונטיים ולכן כל פריט שתבחרו לשלב בעיצוב הבית ישאר שם למשך שנים רבות וישמר את הלוק אנד פיל המודרני והאופנתי שלו.

הם דווקא ניטרליים, תתפלאו

למרות שגווני הזהב והשחור נחשבים לדומיננטיים, יש להם יכולת מופלאה להשתלב בהרמוניה עם כל גוון אפשרי.  בדיוק כמו ששרשרת זהב או נעליים שחורות יתאימו לשמלה ורודה, כחולה או ירוקה. אין צורך לשקול בכובד ראש אם למקם פריט שחור או זהוב בסמוך לקיר צבעוני, ספה בגוון עז או שידת עץ מהגוני.