רוח נשית דיגיטלית

מעקרות בית שעסוקות בכביסה ובישולים נשים הפכו מולטיטאסקריות ומובילות בתחומים רבים, מבלי לזנוח את הבית והמשפחה. איך העולם הדיגיטלי יכול להקל עלינו בג׳אגלינג היומיומי?

 leumididitalmomgadgets

במשך עשורים רבים נדחקו הנשים לחלקת האלוהים הקטנה שהוקצתה להן, הלוא היא העמדה שליד השיש במטבח, שטיפחה את מעמד האישה כ׳מנהלת הבית׳ והדירה את הנשים מן הסביבה העסקית ומתפקידים בכירים. אולם היום אנו חיות במציאות שונה ומתפתחת – יותר נשים מעורות בשוק התעסוקה, גם במשרות בכירות, ונשים רבות פונות לעצמאות ופותחות עסקים שמתאימים בדיוק לאורח חייהן המשולב והעמוס. בד בבד עם התהליך הזה הגברים תופסים יותר תפקידים בבית, וכעת גם חייהם הופכים עמוסים יותר במטלות מגוונות.

עצמאיות רבות מספרות שהבעיה הכי גדולה איתה הן מתמודדות היא מחסור בזמן במלאכת הג׳אגלינג המורכבת. היות ונשים לא נטשו את הבית וממשיכות להחזיק בתפקידים מסורתיים רבים – לתפקד כאמהות במשרה מלאה, לעזור בהכנת שיעורי הבית, לבשל, להסיע לחוגים וכל זאת תוך כדי שהן עונות לשיחות מלקוחות באוזניה המחוברת לאוזן, הפיכתו של העולם לדיגיטלי בצעדי ענק משחקת לטובתן, וגם לטובת המשפחות המודרניות בכלל.

אספנו בשבילך 6 גאדג׳טים מגניבים שיעזרו לך להתנהל בין הבית לעסק ביעילות רבה יותר, ובואי נודה על האמת – גם בהנאה גדולה יותר –  מבלי שתצטרכי לוותר על אף אחד מהדברים שאת מנהלת בהצלחה רבה.

TrackRהמציאון הדיגיטלי 

leumitrackr

איפה זה? איפה שמתי את המפתחות? איפה הארנק? המטען לנייד? מי ראה את התיק שלי? וגם איפה הילד, הכלב, ואיפה החניתי את האוטו? מוכר לך? כשאנו מצויות בעומס גדול, ובמיוחד בלחץ של זמן, גם הזיכרון מתפקד פחות טוב, וכשאנחנו מאבדות חפץ שקריטי שיימצא כדי לצאת מהבית או מהמשרד בזמן, הלחץ יכריע והסיכוי שנמצא אותו יפחת. TrackR הוא אביזר בגודל מטבע שניתן לחבר לכל אחד מהחפצים הנוטים ללכת לאיבוד שלך ולאתר אותם בצ׳יק בעזרת הסמארטפון. זו גם דרך מצוינת לתת חופש לילדים ועדיין להרגיש בטוחה.

מחיר: 30$

מדפסת כיס 

[youtube h4ba5ommDa4 nolink]

את יושבת בבית קפה עם לקוח ומזהה הזדמנות לסגירת עסקה. איזו בעלת עסק לא חוותה את הרגע הזה שבו הצטערה שלא הביאה חוזה לחתום עליו? מדפסת כיס ניידת היא אמנם לא הגאדג׳ט הכי זול ברשימה שהבאנו לפנייך, אבל היא בהחלט יכולה לעשות שינוי משמעותי בהתנהלות העסק שלך ובהגדלת אחוזי הסגירה, בלי שתצטרכי להגיע למשרד ולצאת במחול הפולו-אפ. תוכליל לשוח מהניידף הטאבלט או המחשב כל דבר להדפסה במקום.

מחיר: 200$

אפליקציית ניהול חשבון  

maxresdefault

אפליקציית ניהול חשבון של לאומי חוסכת לך חלק משמעותי מהאינטראקציה עם הבנק, היא מאפשרת לדעת בכל רגע נתון מה מצב החשבון, להעביר תשלומים לספקים, לשלם משכורות ואפילו להעביר מזומן לילדה שנתקעה בקניון בלי כסף לג׳ינס שהיא חייבת עכשיו! כל הפיצ׳רים פשוטים ונגישים ומתאימים כמו כפפה ליד לאמא בעלת עסק.  

מחיר: חינם

סטנד מטען לנייד

leumirecharge

פתרון של 2 ב-1, חוסך גם את נהשאלה איפה להניח את הנייד וגם מטעין אותו בזמן שהוא מונח לו שם. הסטנד המטעין מעולה לשימוש בזמן עבודה, כך שהצג זמין לך והידיים פנויות, וכנ״ל בנהיגה, כשהווייז מדבר אלייך מבלי שהסוללה תחשב את קיצה לאחור.

מחיר: 22$

מאמן כושר צמוד 

 leumimoov

מה יותר  מסמל ״מעושרות״ מאשר פרסונל טריינר? ובכן, נשים רבות מחפשות דרך לשלב ספורט בשגרת חייהן העמוסה, ובעוד שלחדר כושר לא תמיד נמצא הזמן, מאמן אישי דיגטלי בהחלט יכול לשנות את פני התמונה. אמנם יש הרבה מאוד שעונים חכמים מוצלחים שמנטרים פעילות גופנית, אבל Moov Now  גם עוזר לך להשתפר מאימון לאימון, ממש כמו מאמן אישי.

מחיר: 60$

חצובה עם שלט רחוק

leumitripod
היום, כשהוידאו שולט הן ב רשתות החברתיות והן במנועי החיפוש כל עסק צריך לדעת לייצר תוכן וידאו. לעסקים קטנים עלויות הפקת סרטונים פשוט אינן ריאליות, אבל ברמה של מצלמות הסמארטפונים היום, כל אחד מאיתנו יכול להפוך לאולפן קטן בקלות. חצובה גמישה עם שלט רחוק המופעל בטכנולוגיית bluetooth תאפשר לך להציב את הסמארטפון בכל מקום שתבחרי ולצלם סרטונים מצויינים בתקציב אפס. בתור בונוס זה גם אחלה פתרון לנסיעות וטיולים עם הילדים ולסלפי משפחתי.

  מחיר: 15$