מטבח החלומות של Miele

מותג מכשירי החשמל הטוב בעולם מציע מגוון מוצרים איכותיים ועמידים ללא תחרות. בואו להכיר אותם ולהרכיב את המטבח שתמיד חלמתם עליו

כבר שנים שמותג מוצרי החשמל הגרמני Miele הוא שם נרדף ליוקרה ואיכות חסרת פשרות. החברה, שקיימת כבר משנת 1899, חרטה על דגלה החל מיומה הראשון את החתירה לשלמות. מאז ועד היום עוסקים במילה בייצור מוצרי חשמל חזקים, איכותיים, המיוצרים מחומרים איכותיים במיוחד ונמצאים בקדמת הטכנולוגיה. על בסיס הערכים האלה הפכה Miele למותג יוקרה לאנשים שמחפשים איכות ללא פשרות.

בהתאם לרוח היוקרתית ולהקפדה על כל פרט, מוצרי מילה המשווקים בארץ על ידי אלקטרה, מוצגים באולם תצוגה מיוחד הנמצא בהרצליה פיתוח. יועצי השירות במקום, יעזרו לכם לבחור את המוצרים שיהפכו את המטבח שלכם למקום שלא תרצו לצאת ממנו. סקירה קצרה על מוצרי מילה שכדאי לכם להכיר.

מקררים

צילום: יח"צ

מקררי מילה זמינים כדגם אינטגרלי או עצמאי. הדגמים כוללים מקררים ללא תא הקפאה ועם תא הקפאה. בכל המקררים תאורת יהלום לבנה ועוצמתית, מערכת פיקוד אלקטרונית לשליטה בטמפרטורה ולבחירת תוכניות הקירור השונות. בחלק מהמקררים קיוסק מובנה למים וקרח הכולל פילטר לטיהור מים וכמובן פאנל פיקוד אלקטרוני נפרד לקיוסק. בפנים המקרר מדפים מותאמים למוצרי מזון שונים כגון בקבוקים ופחיות, מוצרי חלב ועוד. המקררים, כמו כל מוצרי מילה שקטים במיוחד. זמינים בצבעים שונים ומצופים בציפויים עמידים וקלים לניקוי.

מקרר יין

חובבי יין אמיתיים יודעים שמקרר יין ישמור באופן הטוב ביותר על המשקאות האיכותיים. מקרר היין של מילה הוא אינטגרלי, בעל דלת זכוכית שקופה, כדי שישתלב באופן אסתטי ונעים במטבח. בפנים המקרר מדפי עץ טלסקופיים ופילטר אקטיבי לטיהור האוויר ושמירה על איכות היין לאורך זמן. שלושה אזורי טמפרטורה למיקום בקבוקי היין בסביבה האופטימלית עבורם, בהתאם לסוג היין ומאפייניו. המקרר ננעל באופן בטיחותי, וניתן לאפסן בו עד 102 בקבוקים.

קולטי אדים

קולט אדים מונח מעל הכיריים ותפקידו לקלוט את אדי הבישול בכך הוא למנוע ריחות חזקים שעלולים לחדור לרהיטי עץ ולקירות. כמו כן הוא מונע היווצרות כתמים ומשקעים של בישול ושומן בסביבות המטבח. הוא שקט במיוחד ובעל שלוש פונקציות שונות בהתאם לעוצמת הפעולה הרצויה. לנוחות מירבית, אפשר לנקות את הפילטרים של קולט האדים במדיח הכלים. מנוע שקט במיוחד ועוצמתי. למילה מגוון קולטי אדים, אינטרגלים או עצמאיים במגוון עיצובים בצבעי נירוסטה, שחור, לבן ואפילו בשילוב זכוכית.

תנור פירוליטי

צילום: יחצ

תנור פירוליטי הוא בעל תכונת ניקוי עצמי. התנור מצופה בציפוי ייחודי, התומך במערכת הניקוי העצמי ומונע הידבקות כתמים לדפנות התנור. מצויד במסך מגע קל לשימוש לבחירת פונקציה האפייה והטמפרטורה הרצויה בין 50-300 מעלות, וכן במערכת בקרה ותופסת לחות לשיפור איכות האפייה ולתוצרים עסיסיים. התנור כולל ממגוון תוכניות אפייה כולל הפעלת שבת ל-72 שעות, הפעלה עתידית וכיבוי אוטומטי. התנור מצופה נירוסטה בגימור ייחודי למניעת טביעות אצבע, חזית קרה לשמירה על הבטיחות. מגיע עם שתי תבניות רשת ומסילה טלסקופית.

מגירת חימום למזון

המוצר שלא האמנתם שלא היה לכם במטבח עד עכשיו. מגירה לחימום מזון, מגיעה לטמפרטורה של 40-85 מעלות עם טיימר כיבוי אוטומטי. מיועדת לשמירה על מזון חם וטרי, ומותאמת גם לחימום כוסות וצלחות. פאנל פיקוד אלקטרוני קל לתפעול, בעלת מנגנון טריקה שקטה. פנים המגירה מצויד במשטח למניעת החלקה של התבניות והכלים המונחים בה. אידיאלית לשמירה על מזון חם לקראת האורחים או לפני שהילדים חוזרים מבית הספר.

כיריים

כיריים באינדוקציה עם ארבעה מוקדי בישול. פאנל שליטה אלקטרוני, 9 דרגות חום שונות, פוקנציית מכת חום לקיצור משך הבישול. האינדוקציה פועלת על עיקרון של השראה אלקטרו מגנטית, בזכות המנגנון המגנטי המותקן בתחתית הסיר מופעלת מערכת האינדוקציה בכיריים. התוצאה היא ניצול מרבי של אנרגיה החום, בישול מהיר ועוצמתי יותר בפחות זמן. הכיריים מצופות בציפוי זכוכית לניקוי קל ושמירה על מראה חדש ואסתטי לאורך שנים.