למה את צריכה לעבור לרכב SUV?

מדינת ישראל משלבת מצד אחד נופים רחבי ידיים למי שאוהבת לטייל ולחקור, ומצד שני ערים המעניקות לייף סטייל מפנק למי שאוהבת את החיים הטובים. אולי זו הסיבה שישראלים רבים כל כך אוהבים את רכבי הפנאי־שטח המביאים לוקסוס יוקרתי מצד אחד ונוחות תנועה על כל סוגי הדרך מצד שני. אם את עדיין מתלבטת לגבי המעבר לרכב פנאי־שטח הנה כל הסיבות שיעזרו לך לקבל החלטה.

רכב עם המון מקום
אם את זקוקה למקום רב ברכב עבור הילדים, החפצים שלהם, קניות של סופר, הכלב וגם לחפצים שלך, ברכב SUV יהיה לך את כל המקום לכך ועוד קצת. זה ללא ספק אחד היתרונות הגדולים של כלי הרכב הללו. גם אם את נוסעת לחופשה משפחתית בארץ עם הילדים, לא תצטרכו להצטופף במהלך הנסיעה. כל הציוד הנדרש שאתם צריכים יכנס לרכב בלי מאמץ בכלל. תכונה זו של מרווח ונוחות חוסכת לא מעט ריבים בין הילדים כשלכל אחד יש את המקום שלו להתרווח בנחת. יותר מקום ברכב מעניק לך ולמשפחתך עצמאות רבה יותר בדרכים, במהלך היום־יום וגם בהרפתקאות של סוף השבוע והחופשים השונים.

 

רכב על הגובה
רכבי SUV הם כלי רכב גבוהים יותר מהרכב המשפחתי הממוצע, וזאת משום שהם מתוכננים להתאים גם לתנאי שטח מאתגרים כמו בוץ, סלעים ואפילו מים. כמובן שבתנאים הללו תזכי לביטחון הרבה יותר גדול, גם אם את פשוט נוסעת על כביש רטוב בימות החורף הגשומים. יחד עם זאת, לגובה של הרכב יש יתרון נוסף שכן הוא נותן לך ראייה טובה יותר של הדרך שבה את נוסעת. ראות טובה יותר שומרת גם על בטיחות היושבים ברכב וגם על בטיחותם של כל האנשים בסביבה. בסופו של דבר בטיחות נמצאת במעלה ראשונה כשזה נוגע לבחירת הרכב הבא.

 

רכב במראה מרשים ביותר
בואי נודה באמת, ישנה חשיבות גם למראה של הרכב החדש. מכוניות הפכו כבר מזמן לסמל סטטוס ועם המראה הנכון תשדרי לסביבה שאת אישה עוצמתית שלא מתפשרת על איכות ונוחות. אם פעם רכבי הפנאי־שטח נראו מבחוץ יותר כמו ג'יפים לנסיעות קשוחות בדרכים עקלקלות, כיום העיצוב של מכוניות אלו השתדרג פלאים והוא הרבה יותר מלוטש ואלגנטי. כך את מרוויחה למעשה את כל היתרונות המשובחים של הרכב, מבלי להתפשר על המראה המושלם עבורך.

 

רכב בטיחותי
נגענו בקצרה בנושא הבטיחות של ה-SUV אך כעת נרחיב על כך. רכבי הפנאי־שטח נועדו להיות בטיחותיים במיוחד בגלל שהם משמשים גם בנסיעות שטח על קרקע שאינה שטוחה וחלקה. כמו כן, שלדת הרכב יציבה מאוד, כדי שבמקרה של התהפכות הרכב לא ימעך על גבי הנוסעים. בשל העובדה שמדובר ברכב חזק כל כך, גם אם אירעה התנגשות חלילה, הפגיעה לא תהיה חזקה כמו שהייתה יכולה להיות ברכב קטן יותר. לכן, עם ה-SUV את יכולה להיות רגועה לגמרי שאת ומשפחתך מוגנים לגמרי.

 

רכב עם צריכת דלק יעילה
בעבר רכבי הפנאי־שטח היו צורכים כמויות אדירות של דלק בגלל נפח המנוע והמשקל שלהם. עובדה זו מן הסתם הייתה מביאה להוצאות גדולות במיוחד בכל חודש בחודשו. כיום, יצרניות הרכב מצאו דרכים חדשות להפחית את צריכת הדלק של כלי הרכב הללו כדי לאפשר נגישות במחיר התחזוק. חיסכון זה מתאפשר הודות לייעול פעולת המנוע בזמן הנסיעה בשטחים עירוניים, במיוחד כאשר מדובר ברכב היברידי המשלב מנוע בערה עם הנעה חשמלית. בתוך העיר כאשר אין צורך במהירויות גבוהות והעצירות תכופות, ההנעה החשמלית נכנסת לפעולה. כך למעשה ישנו חיסכון גדול בתצרוכת הדלק, דבר שמאפשר לך גם לחסוך בהוצאות החודשיות.

מעבר לכך, רכב ה-SUV מגיע גם בגרסת רכב חשמלי עם 100% הנעה חשמלית.