בית הספר לשיווק דיגיטלי יצא לדרך

קהילת #דיגיטליות_בעסקים של לאומי עסקים וסלונה, פתחה את המחזור ראשון של בית הספר ליזמיות ונשות עסקים קטנים. המפגש הראשון עבר בהתרגשות ועניין, והשאיר טעם של עוד. קבלו את הדיגיטליות

שיעור פתיחה דיגיטליות בעסקים צילום: גלית סבג
קבלו את המחזור הראשון של בית הספר לשיווק דיגיטלי

המחזור הראשון של בית-הספר לשיווק דיגיטלי של סלונה ולאומי עסקים נפתח ביום רביעי האחרון (ה- 18.10.17), בשמחה והתרגשות. 25 יזמיות ונשות עסקים קטנים שנבחרו בקפידה, זוכות לקורס עשיר ומקיף, בן 6 שבועות, שיקיף את כל מה שרלוונטי להן בתחום השיווק הדיגיטלי.

בית הספר הוא ה"בייבי" של קהילת #דיגיטליות_בעסקים, קהילה וירטואלית המיועדת לנשים עצמאיות בעלות עסקים קטנים, שהיא שיתוף פעולה בין "לאומי עסקים" וחטיבת הקהילות של "סלונה". הקהילה, שהוקמה בינואר, משמשת מרחב למידה ושיתוף של כל תחומי הדיגיטל הרלוונטים לעסקים קטנים, ומהווה מקור ליוזמות, נטוורקינג ושיתופי פעולה בין חברות הקהילה.

מתוך הנעשה בקהילה למדנו מהם הצרכים האמיתיים של בעלות עסקים ובנינו יחד עם "לאומי" קורס יעודי של שישה מפגשים עמוסי תוכן: כתיבה, מיתוג, אסטרטגיה, גוגל, פייסבוק, ווידאו, שיועברו ע"י מיטב אנשי המקצוע.

נשים רבות, עצמאיות ומוצלחות במיוחד, נרשמו לבית הספר. אחרי תהליך ארוך ומורכב נבחרו משתתפות המחזור הראשון שיצא לדרך. זה היה מפגש מרגש של נשים נלהבות, קצת כיבוד (כי אי אפשר בלי). נאומי תודה קצרצרים ויצאנו לדרך עם הרצאה מרתקת על כתיבה אפקטיבית עם צפריר בשן ושיעור בלוגינג לטובת הפוסטים שילוו את כל התהליך.

בית הספר לשיווק דיגיטלי צילום: גלית סבג

בית הספר לשיווק דיגיטלי צילום: גלית סבג
בין המשתתפות, כוהנת הפילאטיס, דליה מנטבר

בית הספר לשיווק דיגיטלי צילום: גלית סבג
נשות הצוות של "לאומי עסקים", פנינית גלבוע טל, עדי רובין פסח ורינת יעקובי, יחד עם דריה מוזס, שמרצה בבית הספר

בית הספר לשיווק דיגיטלי צילום: גלית סבג
קרן טאירי, ראש ענף תוכן וקהילות, אגף השיווק , "לאומי עסקים"

צפריר בשן. צילום: גלית סבג
צפריר בשן מרצה על "כתיבה אפקטיבית"

צילום: גלית סבג

******************

יזמית או בעלת עסק קטן? הצטרפי לקהילת דיגיטליות בעסקים

תוכנית בית הספר

לפוסטים של משתתפות בית הספר בסלונה

#דיגיטליות_בעסקים
#לאומי_עסקים
#saloonaschool