אינסטינקט חייתי: אלמנטים חייתיים משתלטים על עיצוב הבית

פסלונים, רהיטים ותמונות בשילוב חיות הם הדבר החם בעולם עיצוב הבית. כך תעשי את זה נכון

מחיות ג'ונגל כמו נמרים וזברות ועד ינשופים, פלמינגו וציפורי שיר – מוטיבים של חיות הפכו לטרנד לוהט בעיצוב הבית עם היצע אדיר ושלל אפשרויות שיתאימו למגוון סגנונות עיצוב וטעם. חובבות העיצוב האקזוטי- דרמטי, ימצאו מענה בטקסטורות נועזות של נמרים וזברות, לעומת זאת, מי שעיצוב מתקתק הוא כוס התה שלה תמצא שלל אפשרויות לפריטים ממיסים בדמותן של חיות יער שמתחשק לאמץ. אספנו לכן כמה דגשים בדרך לעיצוב חייתי מושלם:

 חיות בסלון הביתי: מעלות חיוך, מרחיבות את הלב ומוסיפות עניין וצבע. עיצוב: ביתילי חיות בסלון הביתי: מעלות חיוך, מרחיבות את הלב ומוסיפות עניין וצבע. עיצוב: ביתילי

לא להגזים

חיות, ממש כמו ילדים, נוטות לגנוב את ההצגה, אז כדאי לשלב אותן במתינות ובמינונים מדויקים. לדוגמה כשבוחרים לשלב בחדר טקסטורות של חיות אקזוטיות דוגמת חברבורות נמר, זברה מפוספסת או נחש, מומלץ להיצמד לחיה אחת מועדפת – אנחנו הרי לא באמת רוצות שהבית יהפוך לג'ונגל. לטקסטורה הנבחרת נשדך פריטים סולידים יותר, בגוונים חלקים (אפשר להתפרע בטקסטורה – קטיפה, פשתן, משי פראי, העיקר ללא דוגמה דומיננטית), שילובי דוגמאות והדפסים מרובים עלולים ליצור תוצאה עמוסה שתימאס מהר.

 Yvonne Hllen_on etsy.com_6 לשלב במינונים מדוייקים. עיצוב: Yvonne Hllen 

להתמקד בפריטי מפתח

כורסה אחת ומיוחדת שאותה תרפדו בטקסטיל פראי וחייתי יכולה לעשות לכן את כל הסלון ולהיות הדובדבן בקצפת של עיצוב הבית. בחרו מראש את פריט המפתח – כסא עתיק, צמד הדומים או שזלונג דומיננטי למשל, הם פריטים שיקבלו באהבה ריפודים קטיפתיים בטקסטורות של חיות. להעצמת הנוכחות כשממקמים פריט מסוג זה בחלל צריך לתת לו קצת "אוויר", לא להצמיד אליו רהיטים אחרים – מקסימום עציץ גדול.

 267902 copy עוצמתי ובעל נוכחות: בחרו פריט אחד שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים. עיצוב: ביתילי

אפקט הוואו

יש לכן ראש פתוח וקצת אומץ? לכו על פריט אחד חייתי שיהפוך לשיחת הסלון: מנורה ייחודית, הדפס אמנותי גדול במיוחד, קיר עוצמתי מחופה בטפט עם אלמנטים של חיות. במקרה הזה ולהעצמת הרושם מומלץ לוותר מראש על כל איבזור נוסף מעולם החי ולהמתין למחמאות.

 _____ ____ ________ __ Raimondi Malerba for Seletti פריט חייתי מבית seletti – איטליה

איזה אופי

לכל חיה, ממש כמונו, יש את האופי שלה והתכונות שמזוהות עימה. דולפין ידוע בחוכמתו, כלב בנאמנותו, חתול מתנשא ואצילי וכן הלאה. בשלב בחירת האיבזור מומלץ לבחור חיה שמעוררת בכם רגש חיובי, הזדהות וזכרונות נעימים.

 DSC03082 בחרו חיה שעושה לכם נעים. עיצוב: ביתילי

לצוד השראה

ראשי איילים, אוספי פרפרים, מאובנים ופוחלצים הם כולם רעיונות עיצוביים עתיקי יומין שחוזרים אל הסלון שלנו בגרסאות עכשוויות ומחומרים מפתיעים. אנחנו מציעות לכן לצאת אל מרחבי הסוואנה הווירטואלית לקבל השראה מהעבר, לאסוף רעיונות, להכיר יוצרים, להתוודע לשילובים מקוריים ולחזור וליישם זאת בבית ולהציג לראווה את "קיר הציד" שלכן.

 ___ ______ Florent Bodartt_ _- feathr.com_4 טפט בעיצוב Florent Bodarttל – feathr.com

להשקיע בפרטים הקטנים

לא כולנו בנויות לשזלונג מנומר בבית או לקיר שלם בהשראת פוחלצים אלא מעדיפות את חיות הבית בקטנות מפתיעות. האפשרות שעומדות בפניכן רבות ומגוונות: החל מסטים של כלי קרמיקה מצוירים בשלל חיות מתוקות שיהפכו לשיחה סביב שולחן האירוח, פיסלונים ייחודיים של אומנים שאפשר למקם בפינות שונות בחדר, תחתיות לכוסות, מתלים דקורטיביים או אגרטלים.

 _____ ___ _________ iLLuminite ______ ____ _______ מנורת צבי מקולקציית iLLuminite בעיצוב עמית סטורלזי

רק סינטטי

פרוות רכות שמושלכות על הספה או על משענת הכורסה מוסיפות שיק לא מתאמץ לחלל ותחושת קוזיות רכה ועוטפת בימי החורף וגם יראו נהדר באינסטגרם שלכן. מומלץ בכל פה להעדיף את הגרסאות הסינטטיות שמגיעות בגדלים גוונים וצורות שונות שמחקות בצורה מושלמת את המקור ומשאירים את המצפון שלכן נקי ואת החיות במקומן הטבעי.

 ____ ______ _______Grden glory_Gardenglory.com_1 מתלה לצינור השקיה בעיצוב: Grden glory להשיג ב – Gardenglory.com