איך למצוא מלונות בזול?

מספר טיפים ישימים אשר יכולים להתוות את הדרך לעבר מציאת מלון בזול

אחד מהאתגרים העומדים בהליך תכנון חופשה, נוגע לבחירת המלון.
מחד המטרה תהיה ליהנות מחופשה מפנקת ומהנה מאידך, במקרים רבים קיימת מגבלת תקציב – וכידוע, מחירי האירוח במלונות טובים ברחבי הארץ הם יחסית גבוהים.
החדשות הטובות הן שיש מספר טיפים ישימים אשר יכולים להתוות את הדרך לעבר מציאת מלון בזול.

להבין מה מחפשים
הליך חיפוש מלון שונה במהותו מהליך חיפוש של מוצרי צריכה שונים כמו בגדים או איפור.
ראשית כל, מחירי האירוח במלונות משתנים בתדירות גבוהה – יהיו מקרים בהם בדיקה בבוקר תעלה תוצאה של מחיר מסוים ובדיקה בערב תגלה שהמחיר התייקר או הוזל (ואפילו בצורה משמעותית).
מכיוון שמדובר בתחום שהמחירים בו הינם מאוד דינאמיים, חשוב מאוד להבין בשלב הראשון מה אתם מחפשים – היכן המלון ממוקם, האם אתם מכוונים על מלון ספציפי, מתלבטים בין מספר בתי מלון או פתוחים להצעות וכמובן, מה גובה התקציב אותו אתם מקצים למטרה – בהתבסס על מספר ימי החופשה.

לחפש בגוגל או להיכנס ישירות לאתרים הרלוונטיים
ובכן, זה ברור שכיום כל מי שמחפש מלון ייגש לרשת האינטרנט במטרה למצוא את מבוקשו.
אחת מדרכי החיפוש עוברת דרך מנועי החיפוש ובראשם גוגל – כל מה שעליו לעשות זה להזין בגוגל את מילות החיפוש בסגנון כמו: "בתי מלון בטבריה", "חופשה בטבריה" או בכל עיר אחרת בה הוא מחפש את המלון – מי שרוצה לדייק קצת יותר את החיפוש יכול גם לכתוב "בתי מלון זולים בטבריה".
אופציה נוספת היא פשוט להיכנס לאחד מהאתרים הייעודיים בתחום הנופש ובתי המלון להזין את אזור החיפוש, את התאריכים המבוקשים ואת התקציב אשר מוקצה למטרה ולראות אם אחת מהאפשרויות אשר יוצגו תהיה רלוונטית בעבורו – יש לקחת בחשבון שקיימים גם אתרים אשר משווים מחירים וכדאי להיעזר גם בהם על מנת לאתר את המחיר הטוב ביותר.

חברות במועדונים
בהליך החיפוש כדאי להיכנס גם לאתרים של רשתות בתי מלון, אשר אחד או יותר מהמלונות שלהן ממוקמים ביעד החופשה המבוקש.
רשתות רבות מאפשרות לעשות חברות מועדון (בחלק גדול מהמקרים החברות איננה כרוכה בעלות) והן גם מציעות הנחות והטבות שונות לאותם החברים.
לכן, כדאי לבדוק גם את האפשרות הזאת בהליך חיפוש המלון.

להזמין מראש עם אפשרות לביטול
אם אתם יודעים שאתם מעוניינים בחופשה בעוד שבועות או אפילו חודשים – ההמלצה היא להתחיל כבר עכשיו בחיפוש אחר מלון. יש לא מעט מקרים בהם בתאריכים רחוקים המחירים יהיו אטרקטיביים יותר.
בכל מקרה, כדאי לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול – מה שיאפשר לכם גמישות ואפשרות להמשיך בחיפושים ובמידה ותמצאו עסקה טובה יותר, תוכלו לבטל את העסקה ראשונה.

הרגע האחרון
ישנם לא מעט אתרים ואפליקציות אשר מתמחים בדילים למלונות "ברגע האחרון". אם אתם מחפשים מלון לימים הקרובים, כדאי להיכנס לכל אותם האפליקציות והאתרים ולבדוק מחירים – בלא מעט מקרים מחירי הרגע האחרון יהיו אטרקטיביים יותר.

להיות גמישים
אם יש לכם אפשרות לגמישות בכל מה שנוגע למועד החופשה, דבר זה ללא ספק יכול לסייע לכם למצוא את הדיל המשתלם ביותר. כאמור, מחירי המלונות הם דינאמיים ויכולים להשתנות מלא מעט סיבות – כך שאם תחפשו מלון במשך תקופת זמן מסוימת, מאוד יכול להיות שבאחד מימי החיפושים תמצאו דיל משתלם.

לבדוק אפשרויות
במלונות רבים מציעים סוגי חדרים שונים, שגם התעריפים שלהם יכולים להשתנות. מעבר לכך, תמיד יש את האפשרות להזמין מלון עם או בלי ארוחות. כדאי לנסות ולבדוק את כל האפשרויות בכדי ליהנות בסופו של דבר מהדיל המשתלם ביותר.