אביב של יצירות: סדנאות ומכירות שוות שלא תרצו לפספס בחג הזה

הפשילו שרוולים, הכינו את האצבעות, ותקתקו ביומנים את התאריכים לאירועי המכירות ולסדנאות, שגם ילמדו אתכם להכין מוצרים מעוצבים לבית וגם ישמשו אתכם כל השנה

מאת: לימור קלר, אתר בניין ודיור | צילום: יח"צ

חופשת פסח הארוכה מוציאה מאיתנו רעיונות יצירתיים לבילוי ביום חול ובמועד. את הזמן הפנוי כדאי למלא גם במלאכות יד ואירועים מעוצבים, שירחיבו את הנשמה ויעבירו לכם את הזמן בשפע של יצירתיות, שגם תוכלו להשתמש בה לאחר מכן. בחרנו את הסדנאות היצירתיות ואת האירועים הכי שווים, שיסדרו לכם בית רענן לעונת האביב שבפתח.

חיות ורוקמות

מועד ומיקום: 14.4 בשעות 9:00 עד 12:30, כפר סבא

מהות הסדנה: אמהות ובנות רוקמות מוטיבים צמחיים על בדים מודפסים באיורים של בעלי חיים, מתנסות באמנות הרקמה ולומדות תכים  ומוטיבים מהצומח כמו פרחים ועלים. אפשר לבחור אם לרקום ארנב סקרן ומתוק, אייל מפותל קרניים, שועל חכם, פנדה, דביבון, שועל חולות ועוד. בסיום הסדנה יהיו לכם שתי תמונות שונות בתוך חישוקי רקמה עגולים. הסדנה תועבר על ידי עינת ספקטור, אמנית רב תחומית, מעצבת ובלוגרית ("מזמינים").

לפרטים נוספים: בקרו כאן.

.

כרית בבושקה, "בבושכרית"

מועד ומיקום: 14.4 בשעה 9:30, אשדוד

מהות הסדנה: עדי לוגסי תלמד איך מכינים את הבובה המפורסמת בעולם והופכים אותה לכרית יפהפייה. משתמשים כבסיס בבד לבד, מכינים שבלונה ומצפים בבדים מרהיבים וצבעוניים. בוחרים את צבע השיער ורוקמים לה פנים. מקשטים בפונפונים, תחרות ופרחים. אין צורך בידע קודם בתפירה.

לפרטים נוספים: עדי 054-9242769

.

DIY להכנת חותמות 

מועד ומיקום: 14.4, 21.4 בין 13:00-10:00, סטודיו "חמוטלת", קיבוץ נחשון (5 דקות מלטרון)

מהות הסדנה: כל משתתף ילמד להכין חותמת, וגם אם לא הכין אף פעם, ילמד במקום כך שייצא מהסדנה עם חותמת, כרית ותמונה קטנה  שתמוסגר עם חישוק רקמה. אפשר להשתמש בחותמת אחרי הסדנה ולהחתים מגוון רחב של משטחים: ניירות, בדים, עצים, חימר ועוד. החומרים כלולים במחיר.

לפרטים נוספים: 054-7801487 או בקרו כאן.

.

יהלומים לנצח – גוף גיאומטרי

מועד ומיקום: 13.4, בשעות 9:30 עד 13:30, סטודיו Uligo  כפר סבא

מהות הסדנה: בונים גופי תאורה גיאומטריים בעיצוב אישי. מתחילים ברקע קצר על תאורה, עיצוב חלל וחומרים. בוחרים צורה וחומר  (אלומיניום כסוף ואפשרות לשדרג לפליז זהוב), מחליטים אם לתלות את הגוף או להניחו על שולחן, וגם את צבע הכבל החשמלי. את מבנה הגוף בונים שלב אחר שלב בליווי צמוד של המעצבת. לבסוף לומדים איך לחבר לחשמל. לא דרוש ידע מוקדם.

לפרטים נוספים: בקרו כאן.

.

* תערוכת סטודנטים: פעם בשנה במכון הטכנולוגי HIT חולון מניחים את המברגות, עוזבים את המסורים וחושפים את דור המעצבים הבא. התערוכה "באמצע", אליה מוזמנת כל המשפחה, מתפרסת על חוה"מ פסח, ובה מציגים סטודנטים ממגוון קורסים משנים א' עד ד' את עבודותיהם שפותחו במהלך השנה האחרונה. גם חנות הסטודנטים תציע מגוון רחב מהעבודות למכירה, כדי ש"לכולם יוכל להיות כזה".

9.4 פתיחה חגיגית ב-20:00, ב-12-10.4 וב-15.4 בשעות 11:00 עד 20:00, ב-14-13.3 עד 14:00, מתחם התחנה תל אביב

 


עוד רעיונות לסדנאות:

ידי זהב: 5 סדנאות יצירתיות במיוחד שיעזרו להגשים חלום

סודות המקצוע: 5 סדנאות יצרניות שילמדו אתכם טכניקות שוות

סדנה עם פלוס: עיצוב לופט סדנאות לאמהות ותינוקות בדרום תל אביב