הבלוג של יעל טייץ

מתבגרת מחדש

אמא לחמישה ילדים ,נשואה בהרבה אושר ואהבה ,בעלת עסק לטקסטיל יחודי chic&comfy, רוכשת אהבה גדולה מאוד לבישול ואפיה , אוהבת ספורט במינונים נמוכים,פעילה בהתנדבות בעמותת מעגל נשים 911 הרצליה-כ.שמריהו.מכורה לדיגיטל.

עדכונים:

פוסטים: 63

החל מאוקטובר 2017

לפני שבוע וחצי הייתי בסיור לימודי בכור האטומי בשורק עם חברותי ממועדון נשות הדיפלומטים IWC –International Women’s Club Israel , אז כן יש לנו כור אטומי , זה לא סוד , הייתי שם כן ראיתי את המאיץ ולמדתי הרבה דברים מעניינים .

19/11/2017

ברור שאין אף תמונה להציג לכן כיוון שברגע שהגענו לכניסה בבידוק הביטחוני המוקפד לקחו לנו את הטלפונים והיינו 4 שעות בסיור ללא שום קשר לעולם החיצון, מה ניראה לכן שלא יהיה תיעוד מצונזר.

עדיין לא החלטתי מה היה יותר קשה: לשבת 4 שעות ולשמוע הרצאות של מהנדסים ואנשי מקצוע אשר מספרים לנו איך הכל התחיל ומה התרומה הגדולה של הכור לטכנולוגיה וההתפתחות של ישראל .או להיות מנותקת לגמרי מכולם במשך 4 שעות, לא טלפון,לא ווצאפ לא פייסוש אינסטוש וכל דבר טכנולוגי אחר.

מרכזלחקרגרעיני

(צילום של הכניסה מזווית מצונזרת)

אז אם הבלוג הזה היה עוסק בסיור כאן הוא היה ניגמר כי אין תמונות ואין לי באמת הרבה מה לספר.

אבל בשבוע וחצי שחלף גם גייסתי את קרן ביתי השנייה (מתוך חמישה) לצה״ל ! (הראשונה התגייסה כבר במרץ 2016 לשמחתה אוטוטו משתחררת)

עזבו פצצה אטומית כן לא, היום שאחרי הירושימה וכו׳  באמת שאין בעולם שום ספר, שום איש מקצוע, שום אירוע שיכול להכין אותי כאימא לרגע הזה.

רגע שרק כאן בארצנו הקטנה אימהות עוברות ונאלצות להכיל, רגע שמאפיל על כל רגעי הקושי הגדולים שחווינו בדרך, הריון (לי היה קל) ,לידה (נהנתי מכל רגע), כאבי גדילת שיניים,לילות בלי שינה,גן ,בית ספר ,מריבות עם חברות, מחלות,גיל ההתבגרות – קשה קשה הכי קשה אין לתאר ושלא יספרו לכן אחרת!

כן אבל אפילו את הקשה הזה הרגע הזה שהשם של הבת שלי קרן טייץ התנוסס על הלוח באדום בוהק הרגע הזה שקלטתי שהיא עוברת לאחריות שלהם.

קרןגיוס

הרגע הזה שאני לא בשליטה ולא נוכחת בכל הכאב והבלאגן שלה .

הרגע הזה שאני לא יכולה לצאת באמצע הלילה ולעזור לה בכאב והקושי הגדול שלה , זה רגע שפוער חור בלב של אמא זה רגע שאין אמא שיכולה להתכונן אליו . ואני אני אמא חזקה אני אמא שלא נשברת מבכי של הילדים שלי או מפציעות קשות (ולצערי עם חמישה ילדים עברנו כמה וכמה קשות ). אני אמא שלא מאבדת את העשתנות ולא נכנסת ללחץ, אני אמא ששירתה 13 שנים בחיל האוויר סיימתי כרס״ן אני אישה חזקה ,אמביציונית עם יעדים ומטרות ובדרך כלל עם כל הפתרונות….

קרןגיוס1

אז איך איך זה קרה שביום שלישי 14/11/17 התיישב לו גוש בגרון שלי שהתפרץ בעוצמה כזו חזקה ברגע הזה שהשם קרן טייץ התנוסס על הלוח בבקו״ם?

ועכשיו שאני כותבת את המילים הגוש ההוא שוב חוזר , אז קלישאות ומשפטים קורעי לב הם כולם נכונים ״אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא״ ושאף אחד/ת לא ישכנע אתכן שאפשר להתכונן לרגע הזה.

23757995_1723108637723078_42282053_o

לא אי אפשר להתכונן לרגע הזה.

לא עם השנייה זה לא יותר קל.

לא זה שהיא בת לא מקל על זה – היא הלכה לקרבי!

לא זה שיש עוד ילדים בבית לא עושה את זה יותר קל.

לא אני לא יודעת איך אני אעמוד בגיוס של עוד 3 ילדים.

וכן מותר לי לבכות לשחרר ולהתרומם משם חזרה!

תודה שאיפשרת לי <3

יעל טייץ

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה