הבלוג של יעל טייץ

מתבגרת מחדש

אמא לחמישה ילדים ,נשואה בהרבה אושר ואהבה ,בעלת עסק לטקסטיל יחודי chic&comfy, רוכשת אהבה גדולה מאוד לבישול ואפיה , אוהבת ספורט במינונים נמוכים,פעילה בהתנדבות בעמותת מעגל נשים 911 הרצליה-כ.שמריהו.מכורה לדיגיטל.

עדכונים:

פוסטים: 67

החל מאוקטובר 2017

לא ידעתי שאני כזו עשירה עד שנעמי וולפנר ממקאן אמרה לי ״עברנו על כל הנכסים הדיגיטאלים שלך״ נכסים לא נכס ביחיד אלא נכסים. לפני כחודשיים סיימתי בהצלחה את המחזור הראשון של קורס ״דיגיטליות בעסקים״ , קורס מדהים בן 7 שבועות בהם זכיתי ללמוד על תחום השיווק/פרסום/קידום/מימון בכל תחום הדיגיטאל.

10/02/2018

מרבהנכסים

את כל חוויותי מהקורס אפשר לקרוא כאן בבלוג כיוון שהמטלה הראשונה בקורס הייתה פתיחת הבלוג הזה בסלונה.

אני למודה מחשבים ודיגיטאל נושאים שתמיד משכו אותי, כבר  כקצינת מדור בחיל האוויר ידעתי לתפעל את כל המערכות הממוחשבות ותוכנות ההקלדה (איינשטיין – זה היה הword של פעם).

היו לי חיילות שהלכו לקורס מיוחד כדי לדעת לעבוד על ״המברקה״ זה היה המחשב שדרכו שלחו מברקים…כן כן מברקים לא היו מחשבים ולא שלחנו אימיילים אחד לשני. התקשורת נעשתה בעזרת המכונה הזו המחשב המיוחד הזה ״המברקה״.

אני שכמובן לא עברתי את הקורס בתפעול המברקה ישבתי מספר ימים ליד החיילות שלי למדתי את העניין ובקלות תפעלתי גם את המברקה.

בהמשך שירותי הייתי ראש מדור בחיל האוויר והייתי אחראית על מחשוב כל הפקודות והנהלים בחיל האוויר, איפיינתי מערכת ישבתי מול חברת תכנות ומניירות וספרים עבי קרס עברנו למערכות ממוחשבות.

טכנולוגיה מחשבים סמארטונים תוכנות כל אלו מאתגרים אותי ומרגשים אותי. אני מנהלת את העסק שלי  Chic&Comfy כבר אוטוטו חמש שנים, מנהלת אתרי אינטרנט, עמוד פייסבוק, עמוד אינסטגרם, אנליטיקס, תוכנת עריכה פוטו שופ כל אלו הם כלים שמשמשים אותי ביום יום ואני נהנת מהם מאוד.

במהלך קורס דיגיטליות בעסקים היינו בסוג של תחרות ומדדו אותנו לאורך כל הקורס על הפעילות הדיגיטאלית שלנו וההתפתחות הדיגיטאלית שלנו.

במקום הראשון והמכובד זכתה חברה מדהימה ומוכשרת ורד דלאל דולה בחסד עליון שפיתחה קורס דיגיטאלי לנשים לפני לידה.

קיבלתי הודעה מקרין שנבחרתי למקום השני והפרס שלי הוא אודיט לקוח מצוות מקאן ! שזכיתי במקום השני והמכובד יחד עם   ארבע חברות  נגה אפרים -מלכת עיצוב העוגות, ליאור אפרים – אימון אישי משנה חיים , דורית מנו – sweet Dolly

מה?אודיט לקוח???? זה כניראה משהו בסינית עתיקה כי עברית/אנגלית/רוסית/ספרדית/יידיש/גרמנית אני מבינה…

וששאלתי מה? זו התשובה ״מקאן ינתחו את כל מאחורי הקלעים של הנכסים הדיגיטליים שלכן וישלחו לכן דו”ח מצב שיאפשר לכן לדעת מה עובד ואיך לשפר אותם.

אתרעברית

                                                                                           צילום מסך של האתר שלי בעברית לרכישה מקוונת chic&comfy

הה נכסים ! כן כן יש לי נכסים. ולא אני לא צריכה מתווך נדל״ן כי הנכסים שלי הם דיגיטאלים הנכסים שלי עובדים בשבילי כן הם עובדים בשבילי אם אני עושה בהם את כל מה שצריך.

הההה יופי ואיך אני יודעת שאני עושה הכל כמו שצריך? בידיוק כאן צוות מקאן המופלאים באו לעזרת חבר.

התקשרה אלי בחורה מקסימה בשם יעל מצוות מקאן הסבירה לי שהיא עובד עם נעומי על בדיקת הנכסים שלי הסבירה לי איזה פרטים וסיסמאות אני צריכה להעביר לה בכדי שהיא תוכל לעבוד מאחורי הקלעים, בכדי שהיא תוכל לבדוק את מה שאני עושה או לא עושה ואחרי חוד וחצי ניפגש ואקבל פירוט מסודר.

השבוע הגעתי לפגישה במקאן , את הבניין והחניון אני מכירה מצויין שם התקיים הקורס דיגיטליות בעסקים, אבל הפעם לא נכנסתי לאולם עם הכיסאות האדומים אלא עליתי לקומה 7 לחדר ישיבות ״לובה״ חחח כן בבלובה לובה .

הכינו לי מצגת מפורטת מאוד על כל הנכסים שלי אתר /פייסבוק/אינסטגרם/גוגל/יוטיוב עברו איתי נכס נכס הסבירו לי מה עובד מה לא עובד ואיך צריך לשפר ולתקן את מה שלא עובד. קיבלתי תשומת לב רבה והרגשתי שאכן השקיעו בבדיקה הזו ולא עשו אותה כלאחר יד.

אתראנגלית

                                                                                                                צילום מסך של האתר באנגלית chic&comfy

אני מודה מאוד לצוות סלונה וצוות בנק לאומי שנתנו לי את המתנה הזו, ומודה יותר לנעמי וולפנר ולצוות הנפלא שלה ממקאן על ההשקעה ההסברים וההכוונה.

היום אני מרגישה הרבה יותר עשירה כיוון שיש לי הרבה נכסים ואני גם יודעת הרבה יותר טוב איך לשפר אותם בכדי שיניבו לי תשואות הרבה יותר גדולות.

happy

עוד מהבלוג של יעל טייץ

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

חלומות על אוזני המן של סבתא

(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id))return;js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://embed.playbuzz.com/sdk.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}(document,'script','playbuzz-sdk')); ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה