הבלוג של כרמית זק

העולם המתוק שלי

אמא לבנים, שהכניסה ורוד לחיים שלה. הכל בזכות עוגות מעוצבות בבצק סוכר והפעלות לבנות בעיקר.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מיוני 2018

קיבלתי מתנות, שמשמחות אותי מאוד ומקפיצות אותי כל בוקר מהמיטה. לדעת בעצם מה קיבלנו? להעריך ולהוקיר זה מה שיוביל אותנו אל ההצלחה.

28/06/2018

ביום ראשון, בעקבות הרצאה של דריה מוזס בקורס “דיגיטליות בעסקים”, נזכרתי איך הכל התחיל?

הבנתי שקיבלתי מתנות, מי לא אוהב לקבל מתנות? אז קודם כל, תודה, ואם אתם שואלים באיזה מתנות מדובר, אז המשיכו לקרוא.

דימיון ויצירתיות – היצירה היא אני

מה שהוביל אותי לכל מה שקשור לעבודה עם הידיים זו האהבה ליצירה, אני אוהבת לדמיין ולראות במוחי את התוצר המוגמר.

אל האפייה תמיד התחברתי, עד היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מאימי, למרות שהייתה בעלת עסק ועבדה המון שעות, המטבח היה המרכז של הבית ואני אימצתי בעיקר את החלק של האפייה.

כל עוגה שאני אופה מעוצבת בדיוק רב ולפרטי פרטים, אני מאמינה שהעוגה חייבת להיות סופר-טעימה ומדהימה לא פחות מהעיצוב שלה. אני מדמיינת ומתכננת את העוגה מרגע שהלקוח/ה מתקשרים. אני מייעצת  ומציעה תמיד שתיים או שלוש אפשרויות עיצוב לבחירה. אני אוהבת כל שלב בתהליך – מהרגע שהמיקסר מתחיל להסתובב ועד לשלב הצילום הסופי. תחושת הסיפוק והאושר מגיעים עם  ה”וואו” הראשון כשהלקוח רואה את העוגה.

כוס קפה שכולו עוגה- אלבום פרטי

כוס קפה שכולו עוגה – אלבום פרטי

נתינה

קיבלתי מתנה ואני רוצה להעביר אותה הלאה, הכי מחמם לי את הלב זה להעביר את הידע שלי לילדים. ילדים הם כנים, אמיתיים, שמחים וצמאים לקבל ממני את הידע הזה. פה נולד החיבור שלי אליהם, אני מרגישה איתם נח אולי בגלל שאני הבת הצעירה במשפחה ולפעמים אני מרגישה ילדה בעצמי.

כשהתחלתי לעשות הפעלות לימי הולדת, הבנתי שאני רוצה לעשות יותר ובניתי חוג יצירה ופיסול בבצק סוכר. למי פונים וממה מתחילים? החלטתי שבהתחלה אכין רשימה של כל המתנ”סים בעיר, שלחתי מיילים, הרמתי טלפונים ובנחישות רבה – לאחר מספר חודשים, זה קרה - נפתחה הקבוצה הראשונה של חוג פיסול בבצק סוכר. הילדים שנרשמו אוהבים מתוק כמובן, לאט-לאט ההורים הפנימו את היתרונות החוג, החוג הוא חוג פיסול ויצירה לכל דבר, הפעילות עובדת על מוטוריקה עדינה וביטוי עצמי ויצירתי ורכישת בטחון עצמי. כמו שאני בעצמי חווה הצלחה מכל יצירה שלי, כך גם הילדים חווים הצלחה, הם גאים בעצמם ורוצים שאצלם את העבודות שלהם. חווית ההצלחה במקרה הזה היא של שנינו. הילדים לומדים לדייק בפרטים והחיוך שלהם מוכיח שהצליחו. אני גאה בהם ויודעת שההנאה היא לא מהמתיקות של הבצק סוכר אלה מהיצירה. כל שבוע יש לי כ-90 ילדים. השבוע הוא השבוע האחרון לשנת הלימודים ורבים מהם אמרו שהם ממשיכים גם בשנה הבאה. נפלא לראות את הרעיונות שלהם ואת ההתפתחות האישית של כל אחד ואחת.

יוצרים ונהנים- אלבום פרטי

יוצרים ונהנים – אלבום פרטי

חוש הומור

שאני באה ליצור עם הילדים אני באה להינות, לראות אותם צוחקים זה חלק גדול מההנאה של כולנו. כל שיעור או סדנא אני מתבלת בהומור. זה נעשה בדרך כלל באמצעות משחקים. למשל: “אמת או שקר ” (סיפור נכון וסיפור שאינו נכון, משתדלת להמציא סיפורים מצחיקים), או “מה הייתי לוקח לאי בודד?” מתוך שלוש האפשרויות שאני נותנת (שכמובן מוזרות ומצחיקות).

אני אוהבת את המתנות שקיבלתי וממליצה לכם לחפש מה המתנות שלכם.

#saloonaschool

#לאומי_עסקים

#דיגיטליות_בעסקים

עוד מהבלוג של כרמית זק

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

יום הולדת חגיגה נחמדת

הקיץ כבר כאן, החופש התחיל ויואבי שלי נולד שבוע לפני שהכל מתחיל. בגן תמיד מקדימים את תאריך החגיגה, השבוע האחרון לשנת הלימודים מאוד מבוקש, יש מסיבות סיום ויש ימי הולדת לכל הילדים שנולדו ביוני,יולי ואוגוסט. כמי שהעסק שלה...

תצוגה מקדימה

אימאל'ה כיתה א' 3

בעוד שבוע החופש מסתיים, הנבחרת שלי חוזרת לספסל הלימודים והפעם יואבי מצטרף לבית הספר. אותו גוזל שחגג לפני חודשיים יום הולדת 6. יואב עולה לכיתה א', עד היום כמעט ולא חשבתי על זה, ליתר דיוק חשבתי אבל לא התרגשתי, לא הרגשתי את...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה