הבלוג של הבלוגריות

בלוג הבלוגריות

עדכונים:

פוסטים: 30

החל מדצמבר 2019

אני חושב שאנחנו כהורים מסבכים לפעמים את העניינים, מנסים לפרש את התנהגות של הילדים שלנו ונלחמים מלחמה מיותרת וקצת עיוורת. המלחמה על האוכל הולכת להשתנות לשלום של אמיצים

26/01/2020

זה הפוסט האמיתי הראשון שלי, כזה מן פוסט שהוא מהלב, פוסט שהוא מעבר ללצלם עוגה שאפיתי, או את הילדים בפרצוף חמוד, פוסט עם תובנות.

אני מאד אוהב אירועים, כזה אני, איש של אנשים. חברה הזמינה אותי לאירוע בנושא הרגלי אכילה של ילדים בחסות “גמדים” ואתר “סלונה” שבעיקרו מורכב מנשים חכמות שמשתפות, אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות? כל מידע שאוכל להשיג שישפר את תזונת התינוק שלי בן ה- 1.5, אני שם בהקשבה מלאה.

צילום: גלית סבג

צילום: גלית סבג

הבוקר התחיל עם עדי אפרתי רסולי, תזונאית התינוקות מספר אחת. התובנות שלה היו כל כך פשוטות שאני חושב שאנחנו כהורים כל כך מסבכים את העניינים, מנסים כל הזמן לפרש את התנהגות של הילדים שלנו ולפעמים אנחנו חוטאים בזה ונלחמים מלחמה מיותרת וקצת עיוורת. שווה היה לשמוע, להבין ואפילו טיפה לשוחח עם עדי קצת לפני וקצת אחרי כדי להגיע למסקנה הממש פשוטה: הם בדיוק כמונו אבל בקטן, וכל אחד צריך לדעת את התפקיד שלו.

צילום: גלית סבג

צילום: גלית סבג

התזמון מושלם: בדיוק בזמן שבו שוק המזון עובר מהפך תעשייתי, למגמה של הפחתת כמויות הסוכר ובעיקר כמה שיותר חזרה לבסיס ולסוכרים טבעיים. החובה לסמן מוצרים היא כאילו קריאה מהיקום, לנו ההורים, להתעורר ולבדוק מה יש באוכל שאנחנו “דוחפים לילדים”. מנהל המותג ומהנדס המזון של “גמדים” שיתפו בכך שהם מאד מודעים לנושא והמותג עבר מהפך והותאם לסטנדרטים החדשים.

צילום: גלית סבג

צילום: גלית סבג

בסיום הכנס קיבלנו צידנית מלאה כל טוב. אחרי שקראתי את המרכיבים, שכתובים בגדול וברור, לשם שינוי, החלטתי לבחון את המוצר שוב ולתת אותו לבני, שאגב, אכל ואוכל אותו בשקיקה מאז.

אז תודה סלונה שהרמתן לי, האכלתן אותי ודאגתן שאשמע, אחכים ואלמד מה כדאי וטוב לי ולבני התינוק. אגב גם בת ה- 6 שלי הרוויחה מהבוקר הזה. עכשיו כשאני אומר לה שמותר לה רק פעם ביום מתוק המצפון שלי נקי, זה מה שלמדתי מעדי.

פחמימות וסוכרים. צילום: גלית סבג

פחמימות וסוכרים. צילום: גלית סבג

 

אלבום פרטי

צוקי קושניר מטרסו ובנו. אלבום פרטי

עוד מהבלוג של הבלוגריות

תצוגה מקדימה

איך בחרתי את החיתול של רני

אני אמנם אמא טרייה, אבל אני לא אמא צעירה. למעשה, שתי האחיות הצעירות שלי כבר אמהות וכל החברות שלי כבר אמהות. כך יצא שבבואי לבחור את המוצרים שילוו את האמהות שלי שמעתי המון...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

ואז הגיעה נועם

נועם שלי חוגגת שנה, איזו התרגשות! שבוע היום הולדת נפתח בהפתעה כיפית במיוחד. זכינו לקבל חבילה סופר מפנקת ומושקעת מ"האגיס" עם פריטים מהממים ואיכותיים - שמיכה ורודה ומתוקה,...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

הגנה ממבט ראשון

זהו. החורף הגיע. העור של אלה, התינוקת הרגישה שלי, שחוגגת שנה, יבש ומגורה, ואעשה הכל כדי להגן עליו. גם תפרחת החיתולים חזרה ונותנת את אותותיה בעור הדק שלה. בחורף היא קמה...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה