הבלוג של הבלוגריות

בלוג הבלוגריות

עדכונים:

פוסטים: 30

החל מדצמבר 2019

די לרדיפות אחרי אלה עם כפית, למדתי לשחרר וכשהיא תהיה רעבה היא תדע לבקש

12/01/2020

בשבוע שעבר הגעתי להרצאה של “גמדים פרי וירק” ושל סלונה בנושא תזונת פעוטות, מכיוון שאלה שלי, בת הכמעט שנתיים, עדיין לא אוכלת מספיק לגילה. כבר הפנו אותי לדיאטנית בשבילה – אבל אני מעדיפה לשמוע על תזונת תינוקות מעדי אפרתי-רסולי , מבחינתי היא אוטוריטה בתחום.

הבנתי מההרצאה שלה שכדאי לי להפסיק לרדוף עם הכפית אחרי אלה בכל הבית. זה בהחלט יחסוך לי כמה ניקיונות.

אלבום פרטי

אלבום פרטי

חוץ מזה, הוצאתי את המגש מכיסא האוכל של אלה וקירבתי אותה לשולחן, כעצת עדי, וואלה עזר. תנסו גם, היא מרגישה גדולה יותר ומוכנה לשבת לאכול עוד 5 דקות.

נתתי לאלה את המעדן של גמדים והיא ממש אהבה. עם כפית היא פחות מסתדרת וגם השולחן שלנו. היא גם יכולה להסתובב עם אריזה נוחה לדרך, אני רק צריכה לשמור שלא תלחץ עליו יותר מדי ותלכלך. הבנתי שזה בסדר גמור לתת לפעוטות מעדנים. יש בהם סידן והילדים ממש רואים בזה ממתק, ככה שזה ווין ווין סיטיואיישן.

אהבתי ממש את השקיפות של “גמדים”. כתוב על המוצרים שלהם בדיוק את ה”מתכון” ואני יכולה לראות שאני נותנת לה גם טעים וגם מזין. האמת שהגמדים סוגרים לי את הפינה של ארוחת הבוקר כי יותר מזה היא לא מבקשת וכמו שלמדתי מעדי, אני גם לא לוחצת יותר. אם היא תהיה רעבה היא תגיד לי ותבקש.

אחרי ההרצאה של עדי הייתה לנו הרצאה מעצימה של איריס פרוחזאד- היא ממש גרמה לנו להרגיש כמו מלכות ואפילו קיבלנו כתר. רקדנו קצת באותו יום שישי היה ממש נחמד ולמדתי המון.

אז הגמדה הקטנה שלי התחילה לאכול קצת יותר מטעימות, שזה בסדר לי, למדתי לשחרר וכשהיא תהיה רעבה היא תדע לבקש.

אלבום פרטי

אלבום פרטי

עוד מהבלוג של הבלוגריות

תצוגה מקדימה

איך בחרתי את החיתול של רני

אני אמנם אמא טרייה, אבל אני לא אמא צעירה. למעשה, שתי האחיות הצעירות שלי כבר אמהות וכל החברות שלי כבר אמהות. כך יצא שבבואי לבחור את המוצרים שילוו את האמהות שלי שמעתי המון...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

ואז הגיעה נועם

נועם שלי חוגגת שנה, איזו התרגשות! שבוע היום הולדת נפתח בהפתעה כיפית במיוחד. זכינו לקבל חבילה סופר מפנקת ומושקעת מ"האגיס" עם פריטים מהממים ואיכותיים - שמיכה ורודה ומתוקה,...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

הגנה ממבט ראשון

זהו. החורף הגיע. העור של אלה, התינוקת הרגישה שלי, שחוגגת שנה, יבש ומגורה, ואעשה הכל כדי להגן עליו. גם תפרחת החיתולים חזרה ונותנת את אותותיה בעור הדק שלה. בחורף היא קמה...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה