כשאופנה ומספרים נפגשים: הסטייליסטית שרואה מעבר לבגדים

מרב אבן זהר עברה דרך ארוכה לפני שהבינה איזה ערך היא יכולה להעניק לכל אשה. אבחון נומרולוגי קצר מגלה למרב בדיוק איזה סטיילינג מתאים לכל אחת והתוצאה – פשוט מדהימה

24/11/2019
מיכל בן דוד קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS

כבר שנים שמרב אבן זהר, נומרולוגית וסטייליסטית, מתעסקת באופנה, אבל רק לאחרונה היא הבינה איזה כלי משמעותי יש לה ביד.

שלא כמו בסיפורים, זה לא קרה ביום בהיר אחד, אבל הדרך שמרב עברה בשנים האחרונות הכשירה אותה להיות מסוגלת לשדרג את המראה של כל אשה בעזרת ידע מוקדם מעולם הנומרולוגיה. השילוב בין סטיילינג לנומרולוגיה, כך מתברר, עושה פלאים עבור הנשים שמרגישות מספיק נוח כדי לפתוח בפני מרב את הארון וגם את הלב. "הרומן שלי עם הנומרולוגיה התחיל לפני כ-13 שנים, כאשר הלכתי בעצמי לקבל אבחון נומרולוגי" מספרת מרב "אותה נומרולוגית ניתחה את הקווים לאישיותי, את דפוסי החשיבה שלי , ציידה אותי בכלים למהלכים נכונים מבחינת העיתויים שאני נמצאת בהם וגם צפתה מה עתיד להתרחש בחיים שלי. כבר אז אחרי אותו אבחון הבנתי איזה כלי מדהים זה, אחרי אותו מפגש החלטתי שאני רוצה להיות מסוגלת לעשות לעצמי ולאחרים את האבחון הנומרולוגי, אבל זה היה מעין חלום שנשאר במגירה".

הנומרולוגיה היתה חלום שבמשך שנים נשאר במגירה. מרב אבן זהר. צילום: לימור יערי

בהמשך הכירה מרב במקרה (או שלא במקרה...) מעצבת בגדים צעירה ויחד הן הפיקו מפגשי נשים בהם נמכרו בגדי מעצבים. "לאורך כל הדרך היה לי ברור שאני מאוד אוהבת לעסוק באופנה, אבל שהגעתי לעולם כדי לעשות יותר מזה ולא הצלחתי לשים את האצבע על מה בדיוק. באותה תקופה הייתי מאוד מבולבלת מבחינת קריירה וכיוון בחיים. בשלב כלשהו נזכרתי באותה נומרולוגית שהציתה אצלי את הרצון לדעת דברים מעבר והתחלתי ללמוד את הנושא. במהלך הלימודים נפל האסימון ומיד ידעתי את התשובה לשאלה הקיומית שהעסיקה אותי. הבנתי שהיעוד שלי הוא לחבר בין אופנה, מסרים ואנשים. יש בי את היצירתיות, להעביר מסר לנשים לחיות בדרך חיים איכותית, להבין מה עומד מאחורי הרצון של האשה ולגרום לה להיראות בגירסה המשוכללת שלה. זה המקום שאני יכולה לזרוח בו. אחרי הקורס הראשוני בנומרולוגיה נרשמתי ללימודי המשך וכן ללימודי סטיילינג והרגשתי שאני 'מגלה מרב אחרת', גיליתי את העוצמות והחוזקות שלי, את המתנות איתן הגעתי לעולם הזה ושאותן אני יכולה להעביר הלאה. ממקום של חוסר ודאות וחוסר ביטחון הפכתי לאדם שמאמין בעצמו וביכולת שלו לקדם גם אחרים, כל אחד מהמקום שלו. עם הזמן, מתוך תשוקה גדולה לשני העולמות האלו, הבנתי גם עד כמה החיבור בין סטיילינג ונומרולוגיה יכול להיות עוצמתי ומעשיר, הרבה יותר מיעוץ סטיילינג בפני עצמו".

"הבנתי כמה החיבור בין סטיילינג ונומרולוגיה עוצמתי ומעשיר". מרב אבן זוהר. צילום: לימור יערי

כמו שהבנתן, לא מדובר בעוד סטייליסטית שמגיעה הביתה ועושה סדר בארון. מרב מציעה ללקוחות חוויה עוצמתית ועמוקה הרבה יותר. "לפני שאני מגיעה לפגישה אני מבקשת מהלקוחה את תאריך הלידה שלה" מספרת מרב "לפי התאריך אני יודעת באיזה שלב אותה אשה נמצאת בחיים, מה המניעים שלה, מה החוזקות שלה, מה היא רוצה לשדר ומה הכי מתאים לה. בנוסף, כל אחת ממלאת שאלון שבו היא מספרת במה היא עוסקת, איזה סגנון לבוש היא אוהבת, מה הסטטוס שלה בחיים, איפה היא קונה בדרך כלל בגדים ועוד. החיבור בין 'השאלון היבש' לבין הידע הספציפי על אותה אשה מאפשר לי להכיר אותה מעבר למה שהיא מספרת, לחבר בין הפנימיות לחיצוניות שלה ולהתאים בדיוק את האאוטפיטים שיוציאו אותה הכי טוב שאפשר. הדיוק וההתאמה בין המסרים לבין הבגדים הופך את מפגשי הסטיילינג למאוד עוצמתיים, ולרוב הם מתחילים בבית קפה שם נוצר ביני לבין הלקוחה שיח שהוא הרבה מעבר לבגדים".

העבודה של מרב עם הנשים כוללת בין היתר גם מיון הבגדים בארון, רכישת בגדים בהתאם לתקציב קיים ומתן טיפים שיכולים לשנות את המראה של האשה מקצה לקצה. "סטיילינג זו בעצם שפה שצריך ללמוד אותה" אומרת מרב "לכל אחת יש את השפה המדויקת לה וברגע שמבינים את זה, כל נושא הלבוש משתנה וגם האנרגיה שמלווה את האשה ביום יום. אחרי הכל, הבגדים הם מסר שאנחנו מעבירות לעולם. ברגע שהם משתנים, גם המסר משתנה וזה יכול השפיע על כל תחומי החיים".

"הבגדים הם מסר שאנחנו מעבירות לעולם". מרב אבן זהר. צילום: לימור יערי

במסגרת הרצון של מרב להעביר את המסרים שלה לקהל גדול ככל האפשר, ב-12.12.2019 היא תקיים הרצאת נומרוסטיילינג במרכז שביט ברמת גן. "זו ההרצאה הראשונה שמשלבת בין נומרולוגיה וסטיילינג וזה עניין מאוד מרגש עבורי. מעבר לדוגמאות ולטיפים שאתן על הבמה, אני מתכננת להסביר את המשמעות שיש לכל אחת מהספרות בתאריך הלידה ואת ההשלכה שיש לה על עולם הסטיילינג הספציפי של האשה. בעיני צפוי להיות מפגש נשי מרגש ומעצים שממנו כל אחת תצא עם כלים ותובנות הן לגבי סטיילינג והן לגבי הסטטוס שלה מבחינה נומרולוגית. הסיפוק הכי גדול שלי יהיה אם הנשים שיגיעו להרצאה יבינו כמה כוח יש בחיבור בין נומרולוגיה וסטיילינג וישנו אפילו משהו קטן בהופעה החיצונית שלהן, מה שיגרום להן להרגיש נשיות יותר, נחשקות יותר ושלמות יותר עם עצמן. זה התפקיד שלי בתור סטייליסטית וזו השליחות שלי כאדם".

לבלוג של מרב אבן זהר בסלונה לחצי כאן

לעמוד הפייסבוק של מרב לחצי כאן

לרכישת כרטיסים ל הרצאת נומרוסטיילינג במרכז שביט ברמת גן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה