הפינוק האולטימטיבי לגוף ולנשמה

אם אני צריכה לסכם את הביקור בקליניקה של סיגל בבאי במילה אחת בלבד, המילה שבה אני בוחרת היא רוגע וזה לא הדבר היחיד שמצאתי שם ולא בהכרח ציפיתי למצוא

תעודות על קיר הקליניקה של סיגל בבאי (אלבום פרטי)

בדרך כלל, כשאני הולכת לטיפול פנים, אני לא חושבת בהכרח על רוגע ופינוק, אלא בעיקר על תחזוקה של עור הפנים שזקוק מדי פעם לניקוי עמוק יותר, להזנה, לטיפול שיחזיר לו את החיוניות והרעננות. גם כשהגעתי בעקבות המלצה חמה לטיפול בקליניקה של סיגל בבאי בפתח תקווה, זה מה שציפיתי. הגעתי לשם אחרי הרבה מאוד זמן שלא עברתי טיפול פנים ובהרגשה שבאמת הגיע הזמן לעשות משהו למען העור העייף שלי. לא ציפיתי לצאת משם עם חיוך מאוזן לאוזן ותחושה של רוגע מהסוג שמרגישים בדרך כלל אחרי מסאז' טוב.

הקליניקה של סיגל קטנה ונעימה ויש בה כל מה שצריך בשביל כל סוגי הטיפול, משורה ארוכה של בקבוקים המכילים את כל מה שדרוש לטיפול בכל סוגי העור ועד למכשור מתקדם. על הקיר שמול מיטת הטיפולים תלויות התעודות הרבות שמעידות על השכלתה הרחבה של סיגל, דרמתרפיסטית מומחית לבריאות ושיקום העור וקוסמטיקאית מוסמכת, אבל גם בלעדיהם קל מאוד להבין שמדובר במקצוענית אמיתית, עם ידע נרחב מאוד.

תעודות על קיר הקליניקה של סיגל בבאי (אלבום פרטי)
תעודות על קיר הקליניקה של סיגל בבאי (אלבום פרטי)

הטיפול מתחיל בבחינה מדוקדקת של עור הפנים, כאשר קודם כל אני מתבקשת להביט במראה ולומר לסיגל מה הכי מפריע לי, במקרה שלי התשובה היא פיגמנטציה וסיגל מצביעה על אזורים שונים בעור ומסבירה על פיגמנטציה הורמונלית וזו שמקורה בחשיפה לשמש, זה גם הזמן לתזכורת על חשיבות השימוש בקרם הגנה טוב, כל יום, גם בחורף וגם כשהשמש מסתתרת מאחורי העננים.

אחרי בדיקה מדוקדקת של מצב העור, המלווה בהסברים ובטיפים, מתחיל הטיפול עצמו, בשלב הראשון ניקוי עמוק ופילניג ובהמשך הזנה עמוקה של העור כאשר לאורך כל הדרך, סיגל מקפידה להסביר בדיוק מה היא עושה ובאיזה חומרים היא משתמשת. החומרים כולם על בסיס טבעי ומכילים חומצות שומן, פפטידים, חומצות אמינו, ויטמינים, מינרלים, שמנים צמחיים ועוד. את חלק מהחומרים שבהם היא משתמשת מכינה סיגל במקום, בהתאמה אישית לסוג העור של כל מטופלת ולמצבו ואחרי בירור יסודי על החומרים שבהם אני משתמשת בשגרה. הטיפול כולל גם שימוש במכשור המתקדם.

הטיפול כולל גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות (אלבום פרטי)
הטיפול כולל גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות (אלבום פרטי)

הטיפול לכל אורכו נעים מאוד וכשמגיע השלב של הוצאת נקודות השומן, סיגל מזהירה אותי שהגיע החלק הפחות נעים בטיפול. אני, מהיכרות עם התהליך בעבר, מכינה את עצמי לחלק הכואב, אבל מהר מאוד מגלה שהיד העדינה של סיגל יחד עם ההכנה של העור בשלב הניקוי היסודי, הפכו גם את השלב הזה להרבה יותר נסבל. לא בדיוק תענוג, אבל גם לא כאב מהסוג שאני זוכרת מטיפולים אחרים.

לפני סיום סיגל שואלת אם אני רוצה למרוח מייקאפ על הפנים, טאץ' קטן אך משמעותי למי שעוד יום ארוך ועתיר פגישות לפניה. גם בשלב זה אני זוכה בטיפים מועילים גם על הגוון וגם על הטכניקה.

יצאתי מהקליניקה של סיגל אחרי שעתיים של טיפול, כשאני מרגישה שלווה במיוחד (אל תגלו, אבל יכול להיות שאפילו נמנמתי לי קצת בין לבין). עור הפנים שלי מרגיש רך ונעים והחיוניות והזוהר חזרו אליו. כמובן שאת הבעיות הגדולות, כמו פיגמנטציה, אי אפשר לפתור בביקור אחד, אבל אין ספק שיש תוצאות והן עולות על הציפיות.

האתר של סיגל בבאי | כרטיס ביקור אלקטרוני | סיגל בבאי בפייסבוק | נייד: 052-834-7327 | מרכז רפואי עדן, פתח תקווה

** הכותבת הוזמנה לטיפול בקליניקה