אימון עסקי – העתיד שלך צופן לך הצלחות שצריך להגשים

מבין כל הענפים, האימון העסקי מאפשר להתמקד בדברים החשובים בחיים וכיום יותר ויותר אנשי עסקים ומנהלים מבינים את זה ועולים בסולם המטרות. האם אתה עצמאי? שכיר או אדם מן השורה שרוצה להצליח בחיים ולא יודע מאיפה לקחת את זה? מחפש מאמן עסקי שקורץ מחומר של אלופים? בדיוק במקום הזה נכנס מייק מיכאלי לתמונה ועוזר לך לראות את כל התמונה דרך סיעור מוחות ועד הגשמת המטרה

אימון עסקי להצלחה

מבין כל הענפים, האימון העסקי מאפשר להתמקד בדברים החשובים בחיים וכיום יותר ויותר אנשי עסקים ומנהלים מבינים את זה ועולים בסולם המטרות. האם אתה עצמאי? שכיר או אדם מן השורה שרוצה להצליח בחיים ולא יודע מאיפה לקחת את זה? מחפש מאמן עסקי שקורץ מחומר של אלופים? בדיוק במקום הזה נכנס מייק מיכאלי המאמן עסקי לתמונה ועוזר לך לראות את כל התמונה דרך סיעור מוחות ועד הגשמת המטרה.

מה המטרות שלך בחיים? הקשר בין אימון עסקי ובית עסק מתוחזק

מאז עידן ועד הקורונה מעידים לא מעט עסקים על כשלים ואין ספור בעיות שמקשות עליהם להתרומם ולהציל את החלום ואת העסק. עסקים אלו שנחשבו עד פברואר 2020 חיזוק למשק הישראלי נפגעו קשות בשל המצב החדש שנכפה עליהם ורובם אפילו לא יודעים מאיפה ואיך להציל את עצמם מהמצב החדש.

אז לצד חוקים חדשים, רגולציות, תקנות ובירוקרטיה קשה רובם מנסים להמציא את עצמם מחדש אך ללא הועיל. אם כל זה לא מספיק הקשיים עצמם מגיעים גם מהתחרות הקשה, הפיתוחים החדשה ואי עמידה בתנאי הקדמה והתוצאה? וויתור על החלום העצמאי וחזרה אל שוק השכירים המייגע.

האם נדמה לך שלא יצליח בידיך לגבור על כל הבעיות הקיימות? החדשות הטובות הן כי יש לא מעט עסקים שכן מצליחים להתמודד עם הקושי ועדיין משגשגים גם בעתות קורונה. אין לך מושג איך עושים את זה? איך הם מצליחים? אם כן, אולי כדאי להפנות את השאלה הזאת אל מאמן עסקי, אחד כזה שמסמן את הידע, יודע את המוטל עליו ומגיע לתוך הכאוס שנוצר לך חדור מטרה.

איך מנצחים את הכול? מאמן עסקי עוזר לך לגבור על הכול בעתות משבר

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מצבים קשים ועתות קשות בעסק או בדיוק כשהרגשת שמשהו טוב קורה ומשתבש זה מאמן עסקי. באמצעות האימון העסקי יתאפשר גם לך להתמודד עם כל אתגרי העסק הבעייתיים, להציב את המטרה, להבין את היעד והכי חשוב לפעול בצורה הטובה ביותר למה שהעסק שלך צריך בסופו של יום.

בעזרת המאמן שלך יתאפשר לך לצאת מהניהול השוטף ולהתבונן על הדברים מזווית קצת אחרת, הפעם באמצעות מאמן איכותי, אחד כזה בשליטה שיודע ויכול לקחת אותך ולהביט איתך יחד אל האופק. כמו כן, מבין אין ספור יתרונותיו של המאמן יתאפשר לך ליהנות גם ממיגור האיומים הקשים שיידרש ממך להתמודד מולם. אחר כך יגיע שלב המכירות והלקוחות הקיימים ואם זה לא מספיק היתרון הגדול ביותר שישיג לך המאמן יהיה המפגש שלך עם הלקוחות והשווקים האחרים, אלו שעדיין לא הכירו אותך אבל באמצעות המאמן הנכון הם נחשפו אליך ואתה אליהם.

אז אולי יידרש ממך לעבור עתות קשות ודרכים לא פשוטות מאידך גיסא, לאחר כל יגיעה כלשון המשפט המוכר מוצאים בדיוק את מה שצריך ונכון.

זקוק/ה להפקת לקחים ולמידה עם העבר תוך כדי הסתכלות מעמיקה אל העתיד? אפשר/י לעצמך ללמוד את כל מה שצריך ולמצוא את הדרכים החילופיות הטובות ביותר באמצעות מאמן עסקי שחושב מהראש ומוציא לפועל את הביצועים הטובים מהבטן.

מרגיש לך שעוד רגע "את/ה לא צריך/ה את המאמן כי את/ה על גג העולם? עצור/י רגע! גם במצב הזה חשוב להפיק את מלוא הלקחים ולא לשחרר "את הרגל מהגז" כל עוד ניתן וצריך לשפר.

זכור/י  מה שהביא אותך להצלחה עלול חלילה להוביל אותך גם לכישלון וכאן כל מה שהנך צריך זה מאמן עסקי לחיים, לעסק ולכל דרך שתבחר, הכול למען מטרה אחת טובה.

מייק מיכאלי
מייק מיכאלי מאמן עסקי ב20 שנה האחרונות. השקפת עולמו היא לעבוד על ההצלחות שחששתם מהן חיים שלמים. יצירת סוג של מצוינות, יישום עקרונות ובסופו של דבר השגת ההצלחה הן בעולם העסקי והן בחיים עצמם.