ארמון המלוכה: "תסירי תמונות של מייגן"

ארמון בית המלוכה דרש מחברתה הטובה של מייגן מרקל, ג'ניפר מאייר, להפסיק לקדם את מותג התכשיטים שלה באמצעות תמונות של הדוכסית

11/12/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

אין רגע דל בארמון בית המלוכה הבריטי. לאחרונה פורסם כי נציגים מארמון באקינגהאם דרשו מחברתה של מייגן מרקל, ג'ניפר מאייר, למחוק תמונות בכיכבה של הדוכסית, אותן העלתה אונליין במטרה לקדם את העסק הפרטי שלה. מעצבת התכשיטים, המתגוררת בקליפורניה, משכה לקוחות אליה לאחר שסיפרה כי מרקל קונה אצלה כל הזמן ו"לא יכולה להפסיק לרכוש" ממבחר השרשראות והטבעות שלה. מאייר העלתה את התמונות עם מרקל מתוך האירועים בהם השתתפה.

מייגן והתכשיטים צילום מסך

מקור סיפר ל"דיילי מירור" ש"ג'ניפר מאייר התבקשה להסיר תמונות מאחר ומדובר בפגיעה במוניטין של מייגן ובמשפחת המלוכה".

מאייר, 42, הפרה לכאורה הסכם עימה בכך שהעלתה תמונות של מרקל עם תכשיטיה. מרקל מצידה הצטלמה באירועים שונים באופן כזה שניתן היה לראות את התכשיטים העדינים וכעת עולה הסבירות שמרקל קידמה באופן אקטיבי את חברתה, מתוך מודעות ודאגה שהצלמים לא יפספסו. הפיאסקו המביך הזה אינו עוזר לתדמיתה הרעועה של מרקל ואם לבריטים הייתה חסרה סיבה לכעוס עליה (ואין להם), כעת הם מרגישים שאשתו של הארי עברה כל גבול מאחר ואסור לנציגי משפחת המלוכה לקדם מוצרים. בואו נאמר כך, סיפור כזה לא היה קורה לקייט מידלטון, ששומרת על קלאסה בכל רמה אפשרית.

מייגן מרקל עם תכשיטים צילום מסך

למרות הבקשה, חלק מהתמונות נותרו בחשבון האינסטגרם של מאייר. בתמונה אחת, אותה העלתה במאי, רואים את מרקל מציגה את בנה ארצ'י לעולם. סביר להניח שמאייר תסיר את כל התמונות על מנת לא להסתבך עם משפחת המלוכה אן עם מרקל עצמה אבל הבאזז עשה את שלו וכמו שאומרים, אין פרסום רע ורק האייטמים על הסיפור ודאי הקפיצו את המכירות של המותג.

מייגן מרקל עם תכשיט צילום מסך

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה