GO &GLOW הטיפול המושלם ליום האהבה- בוטיק אקסקלוסיבי לקוסמטיקה מקצועית מבית אלומה נתנאל – קוסמטיקאית מומחית לאבחון וטיפול בנזקי העור

מחפשת איך לפנק את עצמך ביום האהבה? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילך, קליניקת GLOW&GO, בוטיק אקסקלוסיבי לקוסמטיקה מקצועית מבית אלומה נתנאל- מומחית לאבחון וטיפול העור. בואו לגלות את הזוהר שבכן ולהתאהב בעצמכן מחדש

מחפשת איך לפנק את עצמך ביום האהבה? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילך, קליניקת GLOW&GO, בוטיק אקסקלוסיבי לקוסמטיקה מקצועית מבית אלומה נתנאל- מומחית לאבחון וטיפול העור. בואו לגלות את הזוהר שבכן ולהתאהב בעצמכן מחדש.

לאחרונה הושק הסניף הטיפולי "זוהר הוליוודי" ובוטיק מכירה של מותגי פרימיום לטיפוח העור – קליניקת GLOW&GO בקניון הזהב בראשל"צ. החזון שלנו הוא להנגיש במידת האפשר, הן בפן הלוגיסטי והן בפן הכלכלי את טיפולי היופי המתקדמים ביותר ואת מוצרי הטיפוח האיכותיים ביותר בתחום הקוסמטיקה. בואו לגלות את הזוהר שבכן, עם אלומה נתנאל.

 

צילום: אור גפן

 

אלומה מתמקצעת בתכשירים של חברות הקוסמטיקה המובילות בישראל, משתפת איתן פעולה מזה שנים רבות ואף משווקת את מוצריהן. לצד מותגים איכותיים ומוערכים של חברות כמו חוה זינגבוים, קייביפיור, דרמלוסופי, ביופפטיקס, ביופור, ולומי – בחודשים האחרונים ניצבים לצידם בגאווה גם מוצרי הדגל של אלומה מתוך ליין המוצרים המקצועי שפיתחה לצד אנשי מקצוע מובילים בתחום המדע בשם ALUMINAL. "הניסיון המקצועי שלי חשף אותי לכל מותג ולכל פורמולה שקיימים בארץ ואיכשהו תמיד הרגשתי שיש עוד לאן לשאוף ויש איך לשפר… וזאת הסיבה שהחלטתי לצאת עם מגוון מוצרים משלי, שיבטאו את האג'נדה המקצועית שלי ויביאו לתוצאות שאני יכולה להתחייב אליהן". מדובר במוצרי טיפוח שעומדים בתקנים המחמירים ביותר ומכילים את הרכיבים האיכותיים והמקצועיים ביותר שמעניקים שיפור נראה לעין בכל הקשור לבעיות בעור.

 

 

צילום: שי פרנקו

 

ה"אני מאמין" של אלומה הוא יושר, שקיפות וכנות בתהליך הטיפולי. אלומה נוקטת בגישה מינימליסטית ומדויקת בכל הנוגע להיקף הטיפולים ולא מעודדת את הלקוחות להתחייב לסדרות ממושכות ורכישות מיותרות. אלומה רואה את עצמה מחויבת לעמוד בציפיות כפי שהוגדרו בתחילת התהליך ובמקביל, מצפה מלקוחותיה לעקביות ולמשמעת – שיובילו אותם אל היעד המבוקש.

 

מוצר הדגל בקליניקה מבית ALUMINAL- "דוז פואה" – סרום אנטיאוקסדנטים המכיל קומפלקס פפטידים ופולארן והוא גם הראשון בארץ, בעל ריכוז של 12% של ויטמין C. מדובר בסרום מהפכני המיועד לעור בוגר, מיובש וחסר חיות עם נטייה לפיגמנטציה. ריכוז החומרים הפעילים שבו, מקופסלים בתוך מעטפות ליפוזומליות המצויות בתוך הסרום ומשחררות חומרים פעילים בריכוז גבוה אל עומק הרקמה ואינו גורם לגירוי או קילוף של העור.

 

 

צילום: שי פרנקו

 

מבנה האפליקטור הייחודי של המכשיר מסייע למריחה אחידה באזור העיניים והוא כולל נורת לד אדום, הידוע ביכולותיו לחדור לעומק שכבת הדרמיס ובכך לעודד יצירת קולגן.

פונקציית הרטט שבראש האפליקטור, מאפשרת המרצת מחזור הדם וחדירת החומרים הפעילים לכל איזורי הפנים בצורה מוגברת. התוצאה המתקבלת היא עור שנראה מתוח, מלא חיות ובעל גוון אחיד יותר. הסרום מתאים לשימוש באיזור הפנים, עיניים, שפתיים, צוואר וכפות הידיים.

מה יותר טוב מפינוק שכזה לעור הפנים ביום האהבה, יום שכולו את. אז למה את מחכה?