מתקן מים

בחורה עם מחשב נייד

מהו מתקן שתיה?

מתקן מים לשתיה הינו מתקן חשמלי לבית או למשרד לצורך סינון מי הברז, הרתחה, קירור במינימום זמן. בר מים מאפשר מי שתייה זמינים כל הזמן, ללא הליך מסורבל של קניית בקבוקי שתיה שתופסים מחלל המטבח. מותגים שונים אשר מייצרים בר מים, מתפארים במערכות סינון מתקדמות, שמנקות את המים מחיידקים וחומרים כימיים לא רצויים. ברים מסוג זה מצוידים במערכת קירור חימום מתקדמת במיוחד, המעניקה נוחות ללא פשרות למי שחפץ בהכנת שתייה חמה או קרה בשניות פורות.

מתקן שתיה

מתקן מים לשתיה הינו מתקן חשמלי לבית או למשרד לצורך סינון מי הברז, הרתחה, קירור במינימום זמן. בר מים מאפשר מי שתייה זמינים כל הזמן, ללא הליך מסורבל של קניית בקבוקי שתיה שתופסים מחלל המטבח. מותגים שונים אשר מייצרים בר מים, מתפארים במערכות סינון מתקדמות, שמנקות את המים מחיידקים וחומרים כימיים לא רצויים. ברים מסוג זה מצוידים במערכת קירור חימום מתקדמת במיוחד, המעניקה נוחות ללא פשרות למי שחפץ בהכנת שתייה חמה או קרה בשניות פורות.

יתרונותיו של מתקן מים לשתיה

יש לדעת כי הליך טיהור מים באמצעות אוסמוזה הפוכה נחשב ליעיל אך המתנגדים לדבר טוענים כי שימוש במערכת זו במהלך משבר המים אינו אפשרי בשל העובדה כי בהליך סינון המים הם חוזרים חזרה לביוב.

מומלץ מאוד שיהיה בכל בית או משרד בר מים והוא עדיף על פני שיטות סינון מים אחרות ממספר סיבות:

  • זמינות מקסימאלית של מים – תמיד יש מים זמינים בכל טמפרטורה שתרצו.
  • אין צורך באחסון של בקבוקי מים במטבח במטבח.
  • תחזוקה של מתקן שתיה הינה פשוטה ונעשית בשיטת 'עשה זאת בעצמך'.
  • כידוע, יש צורך בהחלפת פילטרים אחת לתקופה, בר מים מצויד במערכת התראה שיזכיר לכם שאתם צריכים להחליף את המסננים.
  • המים נקיים מאוד, האיכות שלהם גבוהה ויש להם טעם נפלא.
  • עיצוב חדשני – בר מים הוא אביזר עיצוב שמשתלב נהדר במטבח ומתאים ליתר הרהיטים בבית.