5 עובדות מעניינות על המחזמר מיקה שלי בהבימה

התיאטרון הלאומי ממשיך להציג תוכן מעולה בעונה החדשה שלו והוא עושה זאת הפעם עם ההצגה מיקה שלי הבימה שבה משתתפת בתפקיד הראשי הזמרת המעולה יובל דיין.

בחורה עם מחשב נייד

התיאטרון הלאומי ממשיך להציג תוכן מעולה בעונה החדשה שלו והוא עושה זאת הפעם עם ההצגה מיקה שלי הבימה שבה משתתפת בתפקיד הראשי הזמרת המעולה יובל דיין.

מיקה שלי הבימה

מדובר בהצגה מעולה ומושקעת ביותר המבוססת על שיריו של יאיר רוזנבלום הידוע כשהעלילה סובבת סביב התקופה שבין שתי מלחמות גדולות – מלחמת ששת-הימים ומלחמת יום הכיפורים. יובל דיין מצליחה לעמוד היטב במשימה של תפקיד ראשי במחזמר לראשונה בקריירה וזוכה להערכה רבה על כך..

אז לכבוד המחזמר החדש, הנה כמה עובדות מעניינות שאולי יעניינו אתכם:

1. המחזמר מיקה שלי לא היה אמור לעלות בהבימה אך מכיוון שהמחזמר מרי פופינס שהיה אמור לעלות בקיץ נדחה, המחזמר מיקה שלי עלה במקומו.

2. את המחזה כתב גדי ענבר ב-2003 להצגה שרצה בהשתתפות בוגרי בית הספר למשחק של בית צבי ועכשיו משה קפטן והבימה מריצים אותו בגרסה חדשה ומושקעת בהרבה.

3. לפני המחזמר, דיין ושאר השחקנים, התבקשו לראות סרטים ולקרוא ספרים של התקופה כדי להיכנס לרוח והאווירה המתאימים.

4. מכיוון שזאת הפעם הראשונה שדיין מתנסה במשחק באופן מקצועי, היא קיבלה עזרה ותמיכה גדולה מצוות השחקנים המלווה אותה ומהבימאי ושאר ההפקה.

5. זה לא במקרה שבהבימה בחרו במחזמר על שיריו של יאיר רוזנבלום. ההחלטה נובעת מהרצון של משה קפטן להעלות מחדש את כבודם של אייקונים וסמלי תרבות ישראלים. כך הוא גם עשה עם ההצגה מאחורי הגדר ועם הצגות נוספות בעונה החדשה.

[youtube 0W6uwLZoqIY]

רשימת המשתתפים המלאה בהצגה היא יובל דיין, רויטל זלצמן, מאיה שואף, אושרת אינגדשט, לי בירן, נדיר אלדד, יעקב כהן, מיקי קם, משה אשכנזי, מתן שביט, דורון ברוקמן, שחר רז, שמוליק כהן ועוד.

משך המחזמר הוא כשעתיים. המחזמר רץ בימים אלו ולאורך כל החודשים הקרובים. אם אתם מתכוונים לרכוש למחזמר מיקה שלי כרטיסים מוזלים, אפשר למצוא כרטיסים ב-115 במקום 250 ש"ח ברשת.

רוצו לראות…

הצגות חדשות נוספות שכדאי לרוץ ולראות (מעודכן ל7 באפריל 2021):

ההצגה בוסתן ספרדי כרטיסים ב-91 ש"ח בלבד. כדאי לשריין!

ההצגה סאלח שבתי כרטיסים ב-145 ש"ח בלבד. מופעים בכל הארץ.

והנה רשימת ההצגות המומלצות בישראל ב-2021 בקצרה:

בוסתן ספרדי

זרים מושלמים כרטיסים

בוסתן ספרדי כרטיסים