10 דרכים מהנות לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית

לימוד שפה חדשה הוא תמיד אתגר, אבל זה קשה במיוחד כשהתלמיד צעיר. אנגלית יכולה להיות שפה קשה להתעניין בה לילדים – זו לא שפת האם שלהם וזה יכול להיות די מסובך עבורם. עם זאת, עם הכלים והטכניקות הנכונות, תוכלו להפוך את לימוד האנגלית למהנה ומרתקת עבור ילדיכם.

לימוד שפה חדשה הוא תמיד אתגר, אבל זה קשה במיוחד כשהתלמיד צעיר. אנגלית יכולה להיות שפה קשה להתעניין בה לילדים – זו לא שפת האם שלהם וזה יכול להיות די מסובך עבורם. עם זאת, עם הכלים והטכניקות הנכונות, תוכלו להפוך את לימוד האנגלית למהנה ומרתקת עבור ילדיכם. בפוסט זה בבלוג, נחקור 10 דרכים מהנות לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית שלא תרגיש כמו מטלה. ממשחקים אינטראקטיביים ועד ליצירתיות עם סיפור, יש הרבה דרכים להפוך את הלמידה למהנה. בואו נצלול ישר פנימה!

מבוא

לימוד אנגלית יכול להיות משימה מייגעת לילדים, במיוחד אם השיעורים אינם מרתקים. אבל יש הרבה דרכים מהנות ויצירתיות לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית. מפעילויות מקוונות ועד למשחקים חינוכיים, יש הרבה אפשרויות שיכולות לעזור לילדך להיות מעורב ולהפוך את הלמידה למהנה יותר. במאמר זה, נבחן 10 דרכים מהנות בהן תוכל לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית. אנו נספק משאבים עבור כל אחת מהשיטות הללו כדי שתוכל ליישם אותן בקלות עם המשפחה שלך. אז בואו נתחיל לחקור!

לימוד אנגלית לילדי בית ספר יסודי

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לילדים להתעניין בלימוד אנגלית לילדי בית ספר יסודי היא להפוך את זה לכיף עבורם. ישנן מספר דרכים שונות שבהן אתה יכול לעשות זאת, וזה תלוי בסופו של דבר ממה שהילד שלך נהנה. אם הם עוסקים באומנויות ואומנות, למשל, תוכל לשלב מילים וביטויים באנגלית ביצירות האמנות שלהם. או אם הם אוהבים לשחק משחקים, יש הרבה משאבי ESL מצוינים זמינים באינטרנט, שתוכננו במיוחד לילדים.

כמובן, מרכיב מרכזי נוסף הוא פשוט עידוד ושבח כאשר הם אכן משתמשים באנגלית בצורה נכונה או מתאמצים ללמוד מילים חדשות. זה יעזור להם לראות שאתה מעריך את המאמצים שלהם ושלימוד אנגלית יכול להיות מהנה.

קראו יחד סיפורים באנגלית

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית היא לקרוא סיפורים ביחד. אתה יכול למצוא ספרי ילדים נהדרים בספרייה או בחנות הספרים המקומית שלך. חפשו ספרים עם תמונות צבעוניות ומילים פשוטות. עודדו את ילדיכם להצביע על חפצים שהם רואים בתמונות ולדבר על מה שקורה בסיפור. בזמן שאתה קורא, עזור להם להשמיע מילים שהם לא יודעים. קריאה משותפת של סיפורים היא דרך מצוינת לבלות יחד ובמקביל לעזור לילדים שלך ללמוד שפה חדשה.

לשחק משחקי מילים

דרך מצוינת לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית היא לשחק איתם משחקי מילים. זה יכול להיות כל דבר ממשחקי איות פשוטים ועד משחקי לוח מורכבים יותר המשלבים אוצר מילים ודקדוק. לא רק שהילדים שלך יהנו, אלא שהם גם יהיו מעורבים באופן פעיל בלימוד השפה. ומי יודע, אולי אפילו תלמד דבר או שניים בעצמך!

תנו להם סיבה ללמוד

ילדים נוטים יותר להתעניין במשהו אם הם רואים סיבה לעשות זאת. לכן, הסבירו לילדיכם מדוע לימוד אנגלית יכול להיות מועיל עבורם. אולי זה יכול לעזור להם להתיידד עם ילדים אחרים הדוברים את השפה, או לאפשר להם להבין סרטים ותוכניות טלוויזיה באנגלית. לא משנה מה הסיבה, ודא שזה משהו שימשוך את הילדים שלך.

צפו בסרטים באנגלית

  1. צפו בסרטים באנגלית- דרך אחת לגרום לילדים שלכם להתעניין בלימוד אנגלית היא לגרום להם לצפות בסרטים באנגלית. ניתן לעשות זאת על ידי השכרה או קנייה של סרטים שנועדו במיוחד עבור לומדי שפה, או פשוט על ידי צפייה בסרטים באנגלית עם כתוביות בשפת האם שלך. כך או כך, זה יעזור להם להתרגל לשמוע את השפה ולראות אותה כתובה, ואולי אפילו יקלוט אוצר מילים חדש בדרך.
  2. שחקו משחקים באנגלית- דרך מהנה נוספת לגרום לילדים שלכם להתעניין בלימוד אנגלית היא לשחק איתם משחקים המיועדים במיוחד ללומדי שפות. ישנם סוגים רבים ושונים של משחקים זמינים, ממשחקי לוח ומשחקי קלפים ועד למשחקים ואפליקציות מקוונות. ניתן לשחק ברבים מהמשחקים הללו עם שחקנים מכל רמות המיומנות, כך שתוכלו להתאים את המשחק לצרכים וליכולות של ילדכם.
  3. האזינו למוזיקה באנגלית- האזנה למוזיקה היא עוד דרך מצוינת לגרום לילדים שלכם להתעניין בלימוד אנגלית. ישנם שירים רבים שנועדו במיוחד עבור לומדי שפה, כמו גם הרבה שירים רגילים המושרים באנגלית. אתה יכול למצוא מוזיקה שתתאים לכל טעם, והאזנה לה יחד יכולה להיות חווית חיבור מהנה עבורך ועבור ילדך בזמן שהם לומדים משהו חדש.
  4. קרא ספרים באנגלית- קריאה משותפת של ספרים היא דרך מצוינת לבלות יחד ובמקביל לעזור לילדך ללמוד שפה חדשה. אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל, יש

השתמש באפליקציות למידה מהנות

ישנן מספר אפליקציות ללימוד אנגלית מהנות זמינות שיכולות לעזור לילדיכם להתעניין בלימוד אנגלית. כמה אפשרויות פופולריות כוללות Novakid, Babbel ו-Duolingo. אפליקציות אלה מציעות שיעורים מרתקים ואינטראקטיביים שהופכים את הלמידה למהנה וקלה. יש להם גם משחקים ופעילויות כדי לבדר את הילדים בזמן שהם לומדים.

צאו להרפתקה דוברת אנגלית

דרך מצוינת לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית היא לצאת להרפתקה דוברת אנגלית ביחד. זה יכול להיות כל דבר, מטיול למדינה דוברת אנגלית ועד פשוט לחקור את האזור המקומי שלך ולחפש שלטים ותפריטים באנגלית. לנסות דברים חדשים ולחוות חוויות חדשות יחד היא דרך מצוינת להתחבר וגם ללמוד. בנוסף, זוהי דרך מצוינת עבור הילדים שלך לראות שלימוד אנגלית יכול להיות מהנה ושימושי מדי.

בקר במדינה דוברת אנגלית

אם הילדים שלכם מעוניינים ללמוד אנגלית, אחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לקחת אותם לטיול במדינה דוברת אנגלית. זה יטבול אותם בשפה וייתן להם הזדמנות לתרגל את מה שהם למדו בסביבה אמיתית. יש הרבה מדינות דוברות אנגלית נהדרות לבחירה, אבל כמה מהמועדפים שלנו כוללים את ארצות הברית, אנגליה, קנדה ואוסטרליה. לכל אחת מהמדינות הללו יש תרבות ואטרקציות ייחודיות משלה שילדיך בטוח ייהנו.

אז למה אתה מחכה? התחילו לתכנן את החופשה המשפחתית הבאה שלכם למדינה דוברת אנגלית עוד היום!

 

הכינו אלבום של מילים באנגלית

דרך מצוינת לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית היא ליצור אלבום של מילים באנגלית. זה יכול להיעשות עם מחברת פשוטה וכמה עפרונות צבעוניים או טושים. עזרו לילדכם לחפש מילים חדשות במילון ולאחר מכן רשמו אותן באלבום. ככל שהם לומדים יותר מילים, הם יכולים להוסיף תמונות או איורים ליד המילים. זוהי דרך מהנה ויצירתית לילדים ללמוד אנגלית תוך שמירה על תיעוד מותאם אישית של ההתקדמות שלהם.

 

לימוד אנגלית מקוון

ישנם משאבי לימוד אנגלית רבים זמינים לילדים. חלק מהמשאבים הללו הם בחינם בעוד שאחרים בתשלום. הנה כמה דרכים מהנות לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית מקוון:

  1. השתמש במשחקים מקוונים: ישנם משחקים מקוונים רבים זמינים שיכולים לעזור לילדים ללמוד אנגלית. חפש משחקים המתמקדים באוצר מילים, דקדוק ואיות.
  2. השתמש בסרטונים מקוונים: ישנם סרטונים חינוכיים רבים זמינים באינטרנט שיכולים לעזור לילדים ללמוד אנגלית. חפש סרטונים המתמקדים באוצר מילים, דקדוק ואיות.
  3. השתמש בכרטיסי פלאש מקוונים: כרטיסי פלאש הם דרך מצוינת לילדים לסקור את מה שהם למדו. ישנן סטים רבים ושונים של כרטיסי פלאש זמינים באינטרנט. חפש סטים המתמקדים באוצר מילים, דקדוק ואיות.
  4. השתמשו בחידונים מקוונים: חידונים הם דרך מצוינת לבדוק מה ילדים למדו. חפש חידונים המתמקדים באוצר מילים, דקדוק ואיות.

 

קורס אנגלית מקוון

יש הרבה קורסי אנגלית מעולים זמינים שיכולים לעזור לילדים שלך להתעניין בלימוד השפה. אפשרות מצוינת אחת היא לבקש מהם לקחת קורס אנגלית מקוון שתוכנן במיוחד לילדים. זה יכול לעזור להפוך את תהליך הלמידה למהנה ומרתק יותר עבורם. דרך מצוינת נוספת לגרום לילדים שלך להתעניין בלימוד אנגלית היא לתת להם לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים דוברי אנגלית. זה יכול לעזור להם להבין את ההגייה הנכונה של מילים וביטויים, כמו גם לתת להם תחושה של קצב השפה. אתה יכול גם למצוא אתרי אינטרנט המציעים משחקים ופעילויות שנועדו במיוחד ללמד אנגלית לילדים. אלה יכולים להיות דרך מצוינת לשמור על מעורבותם ומוטיבציה של ילדיכם בזמן שהם לומדים את השפה.