תפסיקי כבר להתנצל/ רייצ'ל הוליס

נשים, במיוחד, אכזריות מאוד כלפי עצמן, ולעיתים קרובות הן משכנעות את עצמן לוותר על החלומות שלהן עוד לפני שהן מנסות בכלל להגשים אותם. אז תפסיקו להתנצל ותתחילו לחלום… ובגדול 🙂

 

נשים, במיוחד, אכזריות מאוד כלפי עצמן, ולעיתים קרובות הן משכנעות את עצמן לוותר על החלומות שלהן עוד לפני שהן מנסות בכלל להגשים אותם.

זאת טרגדיה.

כל כך הרבה פוטנציאל בלתי ממומש חבוי בתוך נשים שחוששות מדי לתת לעצמן הזדמנות.

 

כנשים, עברנו חיים שלמים של שקרים שהזינו את הפחדים שלנו.  עברנו חיים שלמים של אמונה בכך שהערך שלנו טמון בעיקר ביכולתנו לשמח אחרים. אנחנו מפחדות מכל כך הרבה דברים כשזה מגיע לחלומות שלנו, אבל הפחד הגדול ביותר הוא שישפטו אותנו על כך שאנחנו חולמות אותם מלכתחילה.

 

נשים נוטות לבקש רשות. אבל, חשוב שתדעי, שנשים בוגרות לא מבקשות רשות. יש בהחלט דרך להיות אדם בפני עצמך בזמן שאת מקיימת מערכת יחסים מצויינת עם משהו אחר. את בהחלט יכולה לנהל את סדר העדיפויות שלך, את האחריות שלך ואת הרצונות שלך בדרך שנשארת נאמנה לך ולאנשים שאת אוהבת.
זה קורה כשאת מפסיקה לבקש רשות להיות עצמך.

מותר לך לרצות להיות האני הטוב ביותר שלך, להגשים את החלום שלך. מותר לך לחתור ליותר. מותר לך לבלות זמן לא עם הילדים שלך, גם אם זה גורם אי נוחות לאדם שצריך לשמור עליהם. מותר לך לעשות משהו , גם אם זה גורם לבן הזוג שלך אי נוחות. מותר לך לספר לאנשים מי את ומה את צריכה במקום לשאול קודם אם הם בסדר עם זה. מותר לך פשוט להתקיים בלי הרשאות או דעות או קריטריונים.

 

יש לך מטרה או חלום? את מנסה להגשים משהו? אז כדאי מאוד שתתיידדי עם המושג שאפתנות.  את צריכה לאמץ עמדה של חתירה לצמיחה בדרכים שרלוונטיות למטרות שלך.

 

איך תעשי זאת ?

מוזמנת לקרוא בספר 😊

 

הספר מחולק לשלושה חלקים:

  1. תירוצים שאת צריכה לשחרר- כי אם לא תזהי עכשיו את הדברים שמגבילים אותך, לעולם לא תוכלי להתגבר עליהם. ברגע שתתעמקי בתירוצים ותזהי את השקרים שהם מורכבים מהם, תוכלי להתקדם לדברים שמחזקים אותך.
  2. התנהגויות שאת צריכה לאמץ- להרגלים שלך יש חשיבות רבה מאוד. אם את רוצה לראות התקדמות ותוצאות, עקביות היא המפתח. את צריכה לפתח התנהגויות שיהיו כל כך טבעיות עבורך עד שתרגישי שהן מוטבעות בדנ"א שלך. את צריכה לעשות את זה כך שלחיות בתור הגרסה הטובה ביותר של עצמך יהיה הרגיל החדש שלך.
  3. מיומנויות שאת צריכה לרכוש- אלה דברים אוניברסאליים שכולם זקוקים להם כדי להגשים כל מטרה שהיא. דברים כמו ביטחון עצמי או התמדה נחשבים בדרך כלל לתכונות אופי ש"או שיש לך או שאין לך". אבל, את יכולה לטפח תכונות אישיות חיוביות חדשות בעצמך, וחשוב אף יותר- את חייבת לעשות זאת אם את רוצה להשיג את המטרות האישיות שלך ביתר קלות.

 

 

רייצ'ל הוליס מציגה לקוראות שלה את חסמים המרכזיים המונעים מהן להגשים את חלומותיהן והיא אף מציעה תוכנית מעשית להשגת מטרות שתסייע לצמיחה האישית של כל אחת.

 

מוזמנות לקרוא, ליישם ולשתף בתובנות😊

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה ופורה!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)