תערוכת צילומים חדשה של צלמים צעירים נפתחת לקהל הרחב

במסגרת התערוכה יוצגו עשרות צילומים שהם ביטוים אישיים של צלמים צעירים הרואים באומנות הצילום תחביב מרתק, מפתח ומלווה בסיפוק רב. כל הצילומים בתערוכה הודפסו במעבדת הצילום פרג', חנות וסטודיו לצילום מהגדולים בארץ הממוקמת בקניון ומלווה את מועדון הצילום "פוקוס" שנים רבות.

עופר הקניון הגדול פתח תקווה,עורך בימים אלו תערוכת צילום של מועדון הצילום "פוקוס",  מציינת סיכום של שנת הפעילות השנייה של המועדון.

במסגרת התערוכה יוצגו עשרות צילומים שהם ביטוים אישיים של צלמים צעירים הרואים באומנות הצילום  תחביב מרתק, מפתח ומלווה בסיפוק רב. כל הצילומים בתערוכה הודפסו במעבדת הצילום פרג', חנות וסטודיו לצילום מהגדולים בארץ הממוקמת בקניון ומלווה את מועדון הצילום "פוקוס" שנים רבות.

לדברי נעמי סימן טוב, מנכ"ל עופר הקניון הגדול בפתח תקווה: "אנו שמחים ונרגשים לתמוך בצלמים חובבים אשר נמצאים בראשית דרכם בתחום הצילום ומזמינים את כולם להגיע ולהתרשם מן התערוכה המרהיבה"

תערוכת צילום בעופר הקניון הגדול בפתח תקווה צילום יצחק שפילמן
תערוכת צילום בעופר הקניון הגדול בפתח תקווה צילום סיריל כהן
תערוכת צילום בעופר הקניון הגדול בפתח תקווה צילום חניתה שני

ביום רביעי ה  21.04  בשעה 17:30 ,התקיים אירוע הפתיחה הרשמי של התערוכה.
התערוכה פתוחה לקהל הרחב בין התאריכים 09.04.21 ועד 16.05.21, בהתאם לשעות הפתיחה של הקניון ותיערך במתחם ארומה בקומה מינוס 1 שבקניון.

עופר הקניון הגדול, בפתח תקווה, מקבוצת קניוני עופר, נחשב לאחד משלושת הקניונים המובילים בישראל. הקניון ממוקם על נתיבי התנועה העיקריים של העיר פ"ת, בכבישי 4,5,6 ובאחד מהצירים המרכזיים של הרכבת הקלה, שתחנה שלה בכניסה לקניון, ובלב אזור העסקים בעיר ומהווה מוקד משיכה לתושבי פ"ת, הסביבה, רחבי גוש דן והשרון . בקניון כ- 220 חנויות של מותגים מובילים ובינלאומיים, ביניהם : H&M, ZARA, ,footlockerdigital  I,  TOUS ,DIESEL  , I OPTIC, NYOU, seven seventy, SIS, עדיקה,  ברשקה,אדידס, נייק, קולומביה, פול אנד בר, פנדורה, צ'ילדרן פלייס, סברובסקי, ניין ווסט, מנגו, נאוטיקה, טימברלנד, קסטרו, רנואר ועוד. לקניון 9 קומות חניה עם 1,700 מקומות. כמו כן המתחם כולל מגדל משרדים ובו נמצא מלון מפואר מרשת PRIMA, סניף גדול של רשת מכוני הכושר HOLMES PLACE, Regus –  שטחי משרד להשכרה, משרדים וירטואליים, מרחבי עבודה משותפים וחדר ישיבות – מאובזרים ועם שירות מלא. בית הרופאים שר"פ – תוכלו למצוא את מיטב הרופאים המומחים במגוון רחב של התמחויות, לרשת 4 סניפים כיום כולל מלון ההחלמה הרפואי טופ בילינסון,  מרפאות שיניים בניהן מכבידנט ומכון לצילומי שיניים אור השן ועוד.
ערכה: נדיה היבא