תכירי את הרופאה הבאה שלך: ד"ר דן מננה

מרפאות אסתטיקה יש הרבה, כך גם רופאים שעוסקים ברפואה האסתטית, שאלת השאלות היא איך למצוא את האיכותיים ביותר ולהיות בטוחים שאתם מפקידים את המראה שלכם בידי איש מקצוע אמין ומיומן. כזו היא ד"ר מננה דן, 30 שנה רופאה וב-15 השנים האחרונות מובילה בתחום הרפואה האסתטית.

מגיל צעיר נמשכה ד"ר מננה דן לאמנות, לאסתטיקה וליופי, ובטוחה שאם לא הייתה פונה לרפואה הייתה כיום מעצבת. חוש אמנותי ועיצובי גבוה הם כלי עבודה חשובים מאד לעוסקים ברפואה האסתטית. "עיצוב הפנים זו אדריכלות ברמה הגבוהה, לשמור על הפרופורציות הנכונות, להתאים אותן למבנה הפנים ולאופי הלקוחה, ולשמור על מראה טבעי ולא עשוי. זו אמנות” אומרת ד"ר דן "ואסתטיקה היא רפואה לכל דבר".

בקליניקות שלה ניתן לעבור את כל מגוון הטיפולים האסתטיים. שילוב של המוצרים האיכותיים והטובים ביותר, מוצרים טבעיים בעלי אישורי ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי ואישורי משרד הבריאות הישראלי, מיכשור וטכנולוגיות חדשות פורצות דרך, והמקצועניות הגבוהה של ד"ר דן.

המטרה להחזיר את הגמישות והלחות לעור, ולהשיב את הזוהר שאבד, ולהצעיר את המטופלים ב-10 שנים לפחות. זאת ע"י הזרקות של בוטוקס וחומצות היאלרוניות למיצוק וחידוש העור, טיפולי קלציום, מילוי קמטים ואזורים נפולים כמו הלחיים ועיצוב קו הלסת, פיסול והרמת הפנים, פיסול אף ועיבוי ועיצוב שפתיים. בנוסף טיפולים באזור הדקולטה, מיצוק עור הידיים, ועוד.
ד"ר דן מאמינה בשילובים של טיפולים, טכנולוגיה ואיכות מוצרים. כמו מכשיר RF הפועל עם גלי הרדיו או מכשיר ה"הייפו אולטרה פורמר" בשיטת האולטרסאונד שמטפל בשכבות העמוקות של העור שמחט לא מגיעה, מעודד ייצור מחדש של הקולגן, מחדש וממצק את העור. זאת בשילוב הזרקות בשכבות החיצוניות של העור והם השילוב המנצח לכל אישה שעברה את גיל ה-50 עם התוצאות הגבוהות והטבעיות ביותר.

ד"ר מננה טסה אחת לחודשיים לכנסים ברחבי עולם ללמוד ולהתעדכן בחידושים האחרונים של הרפואה האסתטית. בימים אלה משלבת ומיישמת ד"ר דן את המילה האחרונה בעולם ההזרקות – חומר מילוי חדש המשלב חומצות היאלרוניות, חומצות אמינו וביו פפטידים, השילוב המנצח לשיקום ומיצוק מרקם העור, השבת הזוהר לפנים, ועידוד הגוף לייצור מחדש של הקולגן. חומר חדש זה הוא הדור הבא של חומרי המילוי, המשלב מחקר ומדע ברפואה האסתטית.
הידע והניסיון של ד"ר דן מעניקים לה את היכולת לבנות תכנית טיפולים אישית כמו חליפת הוט קוטור. טיפול שיתאים לגיל המטופלת, למצב העור, וכמובן לתקציבה האישי, מיומנותה והשליטה בחומר מאפשרת לד"ר מננה לפזר אותו באופן מדויק באזורים המטופלים, למקסם את הטיפול ולהישאר במסגרת התקציבית, ותמיד להשיג את התוצאות הגבוהות ביותר.

חשוב לה מאד שמבנה הפנים והטקסטורה יהיו בדיוק כמו שהיו קודם תוך שמירה על המראה הטבעי. לפני כל טיפול נערכת פגישת ייעוץ מקצועית איתה. לא עם אשת מכירות. ויש לה הרבה סבלנות לשמוע ולהסביר את התהליך לפרטי פרטים. לברר להיכן רוצים להגיע ולעשות תיאום ציפיות. לא בכדי רוב הלקוחות הם לקוחות חוזרים, כאלה שמביאים גם את בני המשפחה לטיפולים. היא מכירה כל אחד בשמו, ועבורה כל לקוחה היא כמו משפחה.
"מטרת העל שלי היא להחזיר את המראה של המטופלת למה שהייתה לפני 10 שנים, ולא לייצר מישהי אחרת" אומרת ד"ר דן. "נשים רוצות להיראות טוב מבלי שידעו שעברו טיפולים והזרקות, אני יודעת להעניק להן מראה טבעי באופן המקצועי והבטיחותי ביותר". בשביל אנשי מקצוע כאלה שווה להגיע עד גדרה וראשון לציון.

המרפאות של ד"ר מננה דן
שדרות בן גוריון 105 גדרה, 08-9404191
החומה 14 ראשון לציון, 03-6112770
אינסטגרם – dan manana

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.