תכינו את השמפניות כי לא תאמינו מי סוף סוף פתחה חנות אונליין: המשביר לצרכן

בימים אלה מושק אתר האינטרנט הגדול ביותר בישראל THREESIXTHFIVE השייך לרשת ה"משביר לצרכן" הכולל קטגוריות רבות ומגוונות לכל המשפחה.

רשת המשביר לצרכן החליטה להצטרף לשוק הדיגיטילי ולפתוח חנות אונליין המציעה את כל קולקציות המותגים שברשותה. אם עד עכשיו להיכנס לסניף המשביר לצרכן היה מסע קניות מרתק, תארו לעצמכם מה יקרה עכשיו שתוכלו לעשות את זה ועוד מהסלון בבית? האתר מאוד נוח, נגיד וידידותי.

קיימות אופציות לסינונים רבים וחלקות הקטגוריות פשוט נהדרת. בקיצור כל מה שנשאר לכם לעשות- זה להיכנס וליהנות מכל מה שיש לאתר להציע- ויש לו.

הצצה קטנה לאתר

 

האתר מתנהל כחנות כלבו גדולה עם כל המוצרים אותם ניתן לרכוש ברשת המשביר, לצד מותגים בלעדיים לאתר. ביגוד, הנעלה, אבזרים, מוצרים לבית ומוצרי חשמל, מוצרים ובגדי תינוקות, תכשיטים, טיפוח, בישום, ועוד.

כי אין כמו ליהנות מבושם חדש

מה ניתן למצוא באתר שאין בחנויות הרשת?

האתר מתחדש כל הזמן עם מותגים ומבצעים בלעדיים שלא חופפים את הרשת. לדוגמה כפכפי המותג Moses, שיא הסטייל והנוחות. מכונת קפה יוקרתית, טוחן של "נינג'ה" ובקרוב תכשיטים, צעצועי ילדים, ומוצרים של מעצבים ישראליים אותם ניתן יהיה לרכוש בלעדית באתר.

 

תוך כמה זמן מקבלים את הקניה?

אספקה עד 7 ימי עבודה אבל לבטח תקבלו הרבה קודם. הרכישות מגיעות באריזת מתנה מעוצבת, ואם אתם בעניין של לפנק או להפתיע מישהו קרוב שאוהבים, הזמינו מאתר THREESIXTHFIVE וההצלחה בטוחה.

החלפות ניתן לבצע בסניף הקרוב לביתך או לשלוח את המוצר עם שליח.

אתר THREESIXTHFIVE מנגיש לקהל הקונים חווית קניה חדשה, צעירה ומעודכנת, עם מגוון רחב ביותר של מוצרים ואפשרויות. מוזמנים להיכנס.

צילום: יח"צ

אתר האונליין https://365mashbir.co.il/   של המשביר לצרכן