תחזיקו חזק- כי מבצע כזה מוגזם עוד לא ראיתם

למה אתם מחכים? מבצע כזה לא קורה כל יום.
זכרו, רק בימי ראשון ושני ה-30-31.1. אסור לפספס. מי שלא מגיע מפסיד ובגדול.

כשמזג האוויר מאבד את העשתונות, גם אצלנו משתגעים – HAMASHBIR בסופה של מבצעים. אפילו ב-HAMASHBIR לא זוכרים מבצע כזה מוגזם, 1+1 מתנה במחלקות הרשת.

כן כן, אתם רואים נכון. 48 שעות של חגיגה מטורפת. וכן, כל מחלקות הרשת משתתפות בחגיגה. קוסמטיקה, ספורט, אופנה לנשים גברים וילדים, הלבשה תחתונה, אופנת "הום סטיילינג" לבית, אבזרים ועוד. תאמינו או לא, אבל זה כולל את המותגים הבינלאומיים הכי מובילים בעולם.

כמה זמן ומתי תתקיים החגיגה? רק ליומיים, 48 שעות בלבד, בימים ראשון ושני בין התאריכים ה-30.1.22 ועד 31.1.22 של שכרון חושים וחגיגת קניות מטורפת. תוכלו לרכוש ממיטב המותגים כולל הבינלאומיים, כאלה שתמיד רציתם וחלמתם, ולקבל מוצר נוסף מתנה. הזול מבניהם.

מי משתתף בחגיגה? חברי המועדון של ה-HAMASHBIR ומצטרפים חדשים.

בין המותגים משתתפים –במחלקת הקוסמטיקה תוכלו לרכוש את מיטב הבשמים והתכשירים של המותגים המובילים ביותר, כמו אסתי לאודר, קליניק, לנקום, נרסיסו רודריגז, פאקו רבן ועוד. במחלקת הספורט מחכה לכם קולקציית ספורט משובחת של כל החברות המובילות בתחום כמו אדידס, נייק, אנדר ארמור, ניו באלנס, ועוד.

עוד לא סיימנו, גם מחלקות האופנה מצטרפות לחגיגה עם המותגים המובילים שלהם, כמו ליוויס, קנת קול, מורגן, פונט רומא, ומותגי ההלבשה התחתונה האיכותיים של טריומף דלתא ועוד. לנשים, גברים וגם המותג הצרפתי לילדים אוקיידי משתתף.
"וזה לא הכול" אומרת סמנכ"ל השיווק, סיגל כהן "רגע לפני יום המשפחה שחל ביום שלישי ה-1.2.22, זה הזמן לשמח את כל המשפחה ואת האהובים עליכם כי מבצע כזה אסור לפספס. המבצע מאפשר לכם לערבב בין המחלקות. לרכוש פריט ספורטיבי ואיכותי ולשמח את אהובתכם במתנה של בושם יוקרתי ממחלקת הקוסמטיקה או מכל מחלקה אחרת שתחפצו כולל מחלקות הילדים. כל המחלקות משתתפות למעט תכשיטים, מוצרי חשמל ופריטים במחירים מיוחדים".

למה אתם מחכים? מבצע כזה לא קורה כל יום.
זכרו, רק בימי ראשון ושני ה-30-31.1. אסור לפספס. מי שלא מגיע מפסיד ובגדול.
המבצע מתקיים ב-36 סניפי הרשת, לא כולל את אתר האונליין.

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.