תוספי כרום ומדוע כדאי להשתמש בהם

מאמר המספר על תוספי כרום מעניינים ולמה כדאי בכלל להשתמש בתוספים בדפדפן של כרום

תוספי כרום ולמה כדאי להשתמש בהם
תוספים. חלל מצויר וטילים
תוספים

תוספי כרום הם תוכנות קטנות המרחיבות את הפונקציונליות של דפדפן האינטרנט Google Chrome. ניתן להשתמש בהן כדי להוסיף תכונות לכרום, לשפר את הביצועים שלו או אפילו לשנות את המראה שלו. תוספים נוצרים בדרך כלל על ידי מפתחים של צד שלישי וניתן למצוא אותם בחנות האינטרנט של Chrome.
ניתן להשתמש בהרחבות כדי להתאים אישית את הדרך בה אתה מתקשר עם אתרים. לדוגמה, אתה יכול להוסיף תוסף שמציג את מזג האוויר הנוכחי במיקום שלך, או כזה שמשמיע מוזיקה כשאתה פותח כרטיסייה חדשה. אתה יכול גם להשתמש בתוספים כדי לחסום תוכן לא רצוי, לשמור מידע לשימוש מאוחר יותר, או אפילו להפוך משימות חוזרות.
מכיוון שהרחבות מפותחות על ידי מפתחי צד שלישי, הן לא תמיד מאובטחות. חשוב לוודא שהתוסף בו אתה משתמש הוא ממקור בעל מוניטין ומתעדכן באופן שוטף. בנוסף, עליך לוודא שאתה מתקין רק הרחבות הנחוצות לעבודה או לשימושך האישי.
למרות שיש הרבה הרחבות מצוינות זמינות, חשוב לזכור שהם יכולים להאט את הדפדפן שלך ולתפוס שטח אחסון יקר. עליך להיות מודע גם לתוספים שהוסרו מחנות האינטרנט של Chrome, מכיוון שהם עלולים להכיל קוד זדוני.

בסך הכל, תוספי Chrome הם דרך מצוינת להתאים אישית את חווית הגלישה שלך ולהפוך את העבודה או החיים האישיים שלך לקלים יותר. עם זאת, חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים ולהתקין רק הרחבות ממקורות אמינים
תוספי Chrome הם כלים רבי עוצמה המאפשרים למשתמשים להתאים אישית את שלהם
תוספי אינטרנט של Chrome גלישה היא ניסיון. א על ידי הוספת דרך מצוינת הרחבות כדי לקבל את גוגל כרום כיותר שימושי, תכונות משתמשים ויכולות פונקציונליות להתאים אישית את הדפדפן שלך לדפדפן האינטרנט שלך. יותר עם הרחבות, רק אתה גולש יכול להתאים אישית את האינטרנט. הגלישה שלך בהרחבות מספקת למשתמשים חוויה כדי לקבל רק מגוון רחב של התכונות של התכונות שלך, ללא צורך בפרודוקטיביות והתקנת אבטחה לתוכנית בידור נפרדת.

הנה מספר תוספי אבטחה שיכולים לעזור לכם לשמור על הדפדפן שלכם:
Ublock Origin- חוסם פרסומות פופולארי.
Privacy Bager- מנטרל קודי מעקבים באתרים.
Malwarebytes Browser Guard- תוסף הגנה שפותח על ידי חברת malwarebyte המגנה על מאות מיליוני מכשירים דיגיטליים מפני תוכנות זדוניות.

התוספים יכולים לספק את האבטחה הפופולרית המשופרת ביותר, סוגים עם הרחבות תכונות כמו חוסמי סיסמה של מנהלי מודעות. תוספים אלו יעזרו לשמור על חסימת מודעות וגלישה מאובטחת. תוספי כרום המופיעים בדפי אינטרנט יכולים לספק גם פרודוקטיביות משופרת, תוכלו לשמור על נתונים ורוחב פס, מטלות, רשימה ויישומי יוצרים או טעינת הטיימר של דפי אינטרנט מהר יותר. פרטיות ההרחבות שלך יכולה לספק חסימה מעוקבים, מאתרים שבהם ביקרת כמו משחק פופולרי או סוג של אתר להזרמת שירות וידאו. תרצי גם להתקין תוספים המסייעים לאחסן את הסיסמאות שלך בצורה מאובטחת כמו LastPass. מומלץ ליצור סיסמאות חזקות כדי לשמור על אבטחת החשבונות הדיגיטליים שלכם.

סיכום
ישנם מגוון תוספים שכדאי להוסיף לדפדפן הכרום שלכן, שימו לב שהם מאומתים על ידי גוגל, שיש להם הרבה התקנות ושדירוג הכוכבים שלהם גבוה.
גלישה נעימה!