תוספות שיער: כך עושים את זה נכון

אני תמיד אומרת, מה שטוב לקים קרדשיאן טוב גם לי. אם תציצו רגע בטלוויזיה ולא משנה באיזה ערוץ, תקבלו שוקינג ניוז. כי אין כמעט אף אחת בלי תוספות שיער. זה אמנם התחיל בכוכבות הגדולות של הוליווד ובצעדי ענק זה הגיע גם אלינו הישראליות. 

את לא חייבת שיהיה לך שיער דליל או דק כדי ליהנות מתוספות שיער. אני מכירה כמה נשים שפשוט אוהבות גיוונים בצבעוניות של השיער אבל פוחדות מהנזק שזה יגרום לשיער שלהן ולכן משתמשות בתוספות שיער בצורה של גוונים וזה נותן אופי אחר ללוק הכולל.

אני תמיד אומרת, מה שטוב לקים קרדשיאן טוב גם לי. אם תציצו רגע בטלוויזיה ולא משנה באיזה ערוץ, תקבלו שוקינג ניוז. כי אין כמעט אף אחת בלי תוספות שיער. זה אמנם התחיל בכוכבות הגדולות של הוליווד ובצעדי ענק זה הגיע גם אלינו הישראליות.

את לא חייבת שיהיה לך שיער דליל או דק כדי ליהנות מתוספות שיער. אני מכירה כמה נשים שפשוט אוהבות גיוונים בצבעוניות של השיער אבל פוחדות מהנזק שזה יגרום לשיער שלהן ולכן משתמשות בתוספות שיער בצורה של גוונים וזה נותן אופי אחר ללוק הכולל.

בקיצור, כולן מוזמנות כי כל אחת תמצא את התוספת עבורה.

אופק אהרוני הוא המאסטר של עולם השיער. אופק פותר כל בעיה בתחום. דילול, התקרחות מקומית, שיער שבור וחסר נוכחות, הוספת אורך או מילוי ונפח, ועוד. מלאכת האמן שלו בתחום תוספות השיער הפכה אותו למנטור ולמוביל בתחום. לא בכדי משווים את יצירותיו לתפירת עלית "טיילור מייד" בהתאמה אישית. אופק רואה בעבודתו שליחות והצלת חיים.

 

אופק, מה מייחד אותך בתחום תוספות השיער?

אני מומחה בפתרונות לכל בעיות בשיער בטכניקות מתקדמות. אחרי שנים של ניסיון וידע, אני מוביל בתחום. היום תוספות שיער הן טרנד חזק וההתייחסות אליהן היא כלאבזר אופנתי שמשדרג כל לוק. אני מומחה בבניה של מראה חדש וטבעי בין אם זה עם תוספות מיחידה אחת קבועה, או תוספות יחידות. כל התוספות שלי עשויות משיער טבעי ואיכותי ובמנעד רחב של טקסטורות וגוונים. בעזרת תוספות השיער אני יכול לשנות את המראה מקצה לקצה וכך להפוך את הלקוחות למאושרות. אני עובד רק עם החומרים הטובים ביותר ויש לי ידע וניסיון רב שמציב אותי בראש הפירמידה.

למי נועדו תוספות השיער?

לכולן, צעירות ובוגרות, נשים בכל הגילאים. תוספות שיער הן הפתרון לכל מי שיש לה בעיה עם השיער מכל סיבה שהיא. בין אם מדובר בסיבות רפואיות או מי שרוצה לשדרג, לשנות, להוסיף אורך. נשים צעירות ובוגרות כאחד. כולן רוצות להיראות יפות ומטופחות.

פתרונות השיער שלי הן בעזרת תוספות משני סוגים:

יחידה קבועה המקובעת את קדמת הראש ומיועדת לנשים הסובלות מדלילות השיער או התקרחות מקומית. נשים הסובלות מבעיות רפואיות אונקולוגיות, בעיית הטריכוטילומניה בה תולשים את השיער באופן כפייתי פעולה הגורמת לאיבוד שיער והתקרחות באזורים מסוימים, מחלות אוטו אימוניות, וגם לנשים שעברו החלקה והשיער שבור ולא מתארך.

תוספות שיער יחידניות שמשמשות בעיקר את הקהל הצעיר, אך לא רק. בעזרת התוספות היחידניות אני משנה את המראה, משלב גוונים למי שחוששת משימוש בכימיקלים, מאריך שיער יבש ושבור שאינו מתארך, מוסיף נפח, תנועה בשיער ונוכחות.

אין בעיה בשיער שתוספות שיער אינן יכולות לפתור. אני יודע לתת את הפתרון האולטימטיבי לכל אחת לפי צרכיה.

האם התוספות הן רק לנשים עם בעיות בשיער?

ממש לא, היום תוספות שיער הם אביזר אופנתי מוביל. כמו שמלות נעליים ותכשיטים. נשים בכל גיל רוצות להיראות טוב תמיד. להיות עם שיער מטופח, שופע ויפה. הקהל שלי מורכב מהרבה בחורות צעירות שרוצות לשדרג את המראה. בעזרת תוספות שיער ניתן להגשים חלומות ולהפוך תוך עשרים דקות לבעלת שיער ארוך גלי ושופע. תוספות שיער מתאימות גם לאלו שרוצות לעשות מעבר משיער מתולתל לחלק במיידי, נשים שמגיעות לשלב "מעבר" בין שיער קצר לארוך וכך פותרות את השלב הקשה בדרך לשיער ארוך, לנשים שפוחדות משינוי ועדיין רוצות מראה חדש, וגם מי שרוצות להאריך את השיער ומהר. תוספות השיער הן הפתרון האולטימטיבי לכולן.

איך מתנהל תהליך בנית תוספות השיער?

אחרי פגישת ייעוץ מקצועית, ובדיקה של התאמה רפואית ותאום ציפיות, התהליך אורך 20 דקות והאישה זוכה במראה חדש והופכת למאושרת. מאישה עם שיער מדולל היא יוצאת עם רעמת שיער, עם נפח, עם הגוונים שהיא רוצה ובאורך שחלמה. תוספת השיער של יחידה קבועה מתחברת בחלק העליון של הראש והיא הפתרון לנשים הם דילול בקדמת הראש והתקרחות בחלק העליון של הראש. היחידה קבועה ואינה מגבילה מבחינת תנועה או שגרת חיים. ישנן תוספות בודדות שנועדו להארכת שיער, להענקת נפחים, ושילוב של גוונים בשיער הטבעי ללא צורך בחומרים כימיקלים. אני מחבר את התוספות לרוב עם הלחמה פולימרית העשויה מניילון, נספגת בשיער, ואינה תולשת אותו. במקרים של שימוש במדבקות, אני מקפיד להשתמש רק במדבקות מיוחדות ואיכותיות שאינן גורמות נזק לשיער הקיים.

איך מתחזקים את תוספות השיער?

הטיפול בתוספות השיער אינו דורש שינוי בהתנהלות הרגילה. יש להתייחס לתוספות כמו לשיער הטבעי שלך. אחת ל-4 חודשים יש להיכנס אלי למספרה היות והשיער מתארך ולכן יש צורך להרים את התוספות.

 

ממה עשויות תוספות השיער?

משיער טבעי איכותי, שיער מכל העולם, ברמה ובסטנדרטיים הגבוהים ביותר. התאמת התוספות היא אישית לכל אחת, על פי הפרופורציות האישיות של כל לקוחה. היחידה הקבועה נושמת בדיוק כמו השיער הטבעי, ולכן השיער הטבעי מתחת ליחידה הקבועה, ממשיך לצמוח ומרפא את עצמו.

 

אופק אהרוני יפתור לכל אישה כל בעיה בתחום השיער ויהפוך אותה ליפה, זוהרת, ועם שמחה בלב.

צילום: רפי דלויה

מספרת אופק אהרוני, אורי צבי גרינברג 25, תל אביב, אזורי חן

אתר

https://www.ofekhair.co.il

פייסבוק

https://he-il.facebook.com/ofekhair/

אינסטגרם

ofekaharoni_hairstyle

מייל: 

Ofekhair@gmail.com

טלפון: 

03-6990717

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.