תאורה לבית – המפתח לסגנון חיים נוח ומפנק

דרך נהדרת לשדרג את ביתכם היא לשדרג את התאורה בחדרי הבית. כשבאים לרכוש תאורה לבית חשוב לתכנן מראש איזה סוגי מנורות רוצים באיזה חדרים ובאיזו עוצמה. 

מנורת תלייה VERED

אתם מבלים שעות בבית בישיבה על הספה, ארוחות ערב, במקלחת ובאמבטיה וכמובן בחדר השינה. כדי להרגיש בכיף בביתכם נהוג לשדרג את הבית ע"י שיפוץ או החלפת הרהיטים. לדוגמה רכישה של טלוויזיה גדולה או מקרר, שבירת קיר, צביעה או הרחבה של הסלון.

דרך נהדרת לשדרג את ביתכם היא לשדרג את התאורה בחדרי הבית. כשבאים לרכוש תאורה לבית חשוב לתכנן מראש איזה סוגי מנורות רוצים באיזה חדרים ובאיזו עוצמה.

לסלון נהוג לבחור לפחות גוף תאורה אחד או יותר בעוצמה גדולה יחסית. בסלון אנחנו רוצים את מירב האור בבית. אפשר לבחור נברשת או גוף תאורה תלוי או צמוד תקרה. אנחנו ממליצים על עוצמה של 100 וואט בערך כדי להאיר סלון בינוני עד גדול. זה הערכה כללית ומשתנה כמובן בהתאם להרבה פרמטרים שונים כמו גודל החדר צבע הקירות הרהיטים ועוד…

בנוסף לכך אפשר לבחור גם מנורת עמידה שהיא מעוצבת ופרקטית במיוחד. כדי להפעיל אותה כל מה שצריך לעשות זה לחבר לחשמל ולהדליק.

לפינת האוכל היינו ממליצים לרכוש מנורות תלייה בסגנון האהוב עליכם רצוי עם בסיס הברגה E27 שנותן לכם יותר אפשרויות לבחירת הנורות. אפשר לבחור נורות בהספקים שונים ובגווני אור שונים שיתאימו להאיר את חדר האוכל. עוד אפשרות טוב כאן היא נברשת מפוארת שתיתן מספיק אור ליושבי השולחן והאורחים.

מנורת תלייה VERED לפינת אוכל

 

כדי להאיר את חדר האמבטיה היינו ממליצים להשתמש בגוף תאורה בעל גוון אור קר או אור יום עם עיצוב דקורטיבי… על הגוף להיות בעל תקן של לפחות IP65 כדי להיות מוגן למים.

אפשר להשתמש בגופי תאורה כמו צמודי הקיר שבתמונה למעלה.

הארה של חדרי שינה אפשר לעשות עם גוף תאורה צמוד תקרה שמתאים לעיצוב של החדר. אפשר לבחור בגוף תאורה חכם עם שלט ואפשרות לשליטה בהפעלה וכיבוי, בטיימר ובגוון האור.

כמובן שאפשר לשלב עם מנורת עמידה מעוצבת עם אהיל.

 

לסיכום:

ישנם אפשרויות רבות לעצב את התאורה בבית לפי הסגנון והטעם שלכם. אתם יכולים להיכנס אלינו לאתר ולבחור תאורה לבית שפוגעת בדיוק לטעם שלכם.