שרול/ דובי ברק

יש אנשים, שמרוב חרדה מהעבר והחשש מהעתיד לא מצליחים להיות מאושרים רגע אחד בחיים

 

תמוז פורצת לתוך חייו של שרול כרוח סערה ומטלטלת את עולמו. שרול, מרצה בגימלאות, האוהב לאכול במסעדה לבדו, פוגש בתמוז, סטודנטית יפה ומושכת, המבקשת להכירו טוב יותר, כחלק מפרויקט באוניברסיטה.

מדוע היא בחרה דווקא בו? מה מיוחד בו?

 

לשרול היתה אהבה אחת גדולה, מזי היה שמה. אהבה אחת שעזב. אהבה אחת שהוא פחד שתשתנה ולכן פשוט ויתר עליה. יש אנשים, שמרוב חרדה מהעבר והחשש מהעתיד לא מצליחים להיות מאושרים רגע אחד בחיים. אולי הוא אחד מהם…

 

מזי מעולם לא הצליחה להתגבר על החלל ששרול השאיר בחייה. חלל ששום גבר לא יצליח למלא…

בתה תמוז,  לא הצליחה למצוא אהבה אמיתית, אהבה איטית. בשיחה עם אמה, אמה ספרה לה על אהבותיה ועל אכזבותיה. לאחר אכזבה נוספת של תמוז מחיי האהבה שלה, היא החליטה לחפש בשרול, הגבר הנצחי של אמה . כך אולי היא תצליח להבין את מושג האהבה.

 

שרול נכבש בקסמה של תמוז היפייפיה ונפגש איתה לשיח על העבר ועל האקדמיה. בין השניים מתפתח קשר רומנטי בלתי אפשרי, הנשזר בתוך המערבולת המשפחתית והעבר.

 

זהו  אולי סיפור על אנשים, שמרוב חרדה מהעבר והחשש מהעתיד לא מצליחים להיות מאושרים רגע אחד בחיים ואולי דווקא הם מגיעים לשיא ופורשים וכך משמרים את הזיכרונות המתוקים מבלי לנפצם לרסיסים?

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

אחת שיודעת 😉

 

 

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)