שף חתיך, מנחת טלוויזיה מסקרנת ואשת עסקים צעירה נכנסים לרשת המשביר- לא, זו לא התחלה של בדיחה.

רשת המשביר מפתיעה בכל פעם מחדש והפעם החליטה לבחור ב- 3 פרזנטורים מעניינים במיוחד שהולכים לעשות הרבה מאוד רעש אחרי יום הצילומים של הקמפיין החדש.

נתחיל עם הראשונה: למחלקת האופנה נבחרה דמות מובילה במיוחד שרואים אותה הרבה ובאחת התוכניות הצבעוניות ביותר שיש על המסך – שלמור שטרוזמן. שלמור מנחת טלוויזיה בתכניתו של גיא פינס ידועה גם כפאשניסטה בעצמה, תמיד לבושה נכון, מדויק ומלאת סטייל. רובכם ודאי זוכרים את הרומן המתוקשר שלה עם השף אסף גרניט וגם את הרומן הקצרצר שהיה לה עם השף יובל בן נריה. שובבה אמרנו?

תודו שהחלק הכי מתבקש פה הוא לצרף לקמפיין שף צעיר ומבטיח.

ביקשתם? קיבלתם, למחלקת כלי המטבח נבחר לא אחר מאשר השף המסוקס והמצליח (וחובב הכלבים המושבע) טום אביב, שמעבר לזה שהוא חתיך הורס הוא גם שף דגול שפתח לאחרונה מסעדה במרוקו. מי אנחנו שנמנע מהגורל להפגיש בין שני צעירים מוכשרים ויפים ביום צילומים מלא בשיק וסטייל, מי יודע אולי יצא לנו סקופ חדש ועסיסי בהמשך.

ואם חשבתם שיש רגע של שקט על הסט, אז תפנו מקום כי דנה זרמון אשת העסקים הצעירה והמבטיחה שלאחרונה גם הפכה לאמא במשרה מלאה, נבחרה להוביל את מחלקת האיפור, הטיפוח והביוטי. את התכנים שזרמון יוצרת כולנו מכירים ואוהבים, איזה כיף יהיה לגלות ביחד איתה את הטרנדים החדשים והבועטים של רשת המשביר. יש למה לחכות. זרמון ידועה כסטייליסטית ובלוגרית אופנה שלא מתפשרת על איכות ויופי והחיבור בינה לבין המשביר מרגיש לנו הכי טבעי בעולם.

בחירתם של שלושת הפרנזטורים הצעירים, המסקרנים והמרעננים מוכיחה כי רשת המשביר מחדשת את עצמה ללא הפסקה ושומרת על רלוונטיות גם לאחר 75 שנים.

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.