שערים חשמליים- פיתרון נהדר

זוכרים שבעבר כאשר היתם נוסעים לטיול או יוצאים מהבית באופן כליי ברכב, היתם צרכים לצאת ממנו- לפתוח את שער הכניסה לחניה, לנהוג אחורה לרחוב

בחורה עם מחשב נייד

זוכרים שבעבר כאשר היתם נוסעים לטיול או יוצאים מהבית באופן כליי ברכב, היתם צרכים לצאת ממנו- לפתוח את שער הכניסה לחניה, לנהוג אחורה לרחוב ואז לצאת שוב מהרכב ולסגור אחרכם את השער? בעבר באמת היו נפוצים שערים ידניים כי לא היו אופציות אחרות או שהן היו קיימות אבל יקרות יותר. כיום ידוע שהאופציה הטובה הנוחה והמשתלמת ביותר היא שערים חשמליים.

שערים חשמליים

אז אם יש לכם חניה פרטית בבית בטח שכבר החלפתם את השערים הידניים הישנים בשערים חשמליים שניתן לפתוח אותם בעזרת שלט או כפתור או אפילו צלצול מהנייד אבל ממש לא צריך לצאת מהרכב בשביל להזיז ולאחר מכן לסגור אחרכם.

קראו עוד על דלתות פנים

שערים חשמליים כשמם כן הם פועלים על חשמל ולכן כל דרך פתיחה חשמלית מקובלת אפילו מרחוק- בין אם זו חניה פרטית או חניה של בניין מגורים משותף בה כל אחד מהדיירים מקבל שלט משלו שלוחצים עליו והוא מיועד לפתיחת השערים החשמליים של החניה לצורך כניסה ויציאה.


אתם מוזמנים לקרוא על שערים אלומיניום


גם בקניונים סגורים, מרכזי קניות פתוחים ובמתחמי קניות וחניות יש לרוב שערים חשמליים בכניסה למתחם וביציאה מן המתחם- דרך נוספת לעצור את התנועה ולהאט אותם טרם הכניסה של הרכבים בזה אחר זה לחניה. במקומות כאלה יש כמה סיבות ששערים חשמליים עדיפים ונוחים יותר ומתאימים לשימוש. יש פה סיבה ביטחונית- שער חשמלי מאפשר לשומר לבדוק את הרכב המתקרב ולא נפתח עד שהשומר נותן סימן או מכניס קוד או לוחץ על כפתור שמיועד לפתיחת השער. יש פה סיבה של סדר – ברגע שכל המכוניות צריכות לעצור ולחכות לפתיחה של השער הן ממתינות בסבלנות לכניסה של המכונית שהגיעה לפניהם מכיוון שלאחריה ירד השער החשמלי ורק א הן תוכלנה להתקדם לחכות שיפתח ולעבור גם הן. והסיבה השלישית הינה סיבה של תשלום- גם בחניות פרטיות קטנות ובטח שבחניות גדולות ועמוסות של בנייני רבי קומות בערים הגדולות ובאזורי התעשייה- אין אפשרות לאכוף את עניין תשלום המכוניות על החניות מכונית מכונית. אז מה עושים? שער חשמלי בכניסה לאותו מתחם אשר מתרומם ומאפשר מעבר של אותו הרכב רק לאחר התשלום עבור הכניסה לחניון והחניה בו- או רק לקיחת כרטיס תשלום שיהווה אישור כניסה ואפשרות לתשלום לאחר מכן. ובנוסף שער חשמלי ביציאה מן החניון שיתרומם ויאפשר יציאה מאותו מתחם חניה לאותה מכונית רק לאחר המעבר בעמדת התשלום או הסדרת התשלום בדרך אחרת.

כך ששערים חשמליים בעצם מספקים לנו נוחות, ביטחון בטיחות וסדר אכל זאת בלחיצת כפתור והפעלת מנגנון חשמלי מדויק- כך שאפשר להבין לה הם אופציה טובה ומוצלחת בלא מעט מקומות.

עוד על גדרות מאלומיניום