שיפור מרקם העור לקראת עונת הקיץ

ד"ר קלש הינה מומחית ברפואת עיניים, מחלות רישתית והזרקות תוך עיניות, ומזה מספר שנים שהיא משלבת טיפולים ברפואת עיניים וטיפולים ברפואה האסתטית.

דר' דורינה קלש

רגע לפני שמורידים את המסכות וחושפים את כל מה שהסתרנו במהלך השנה, ורגע לפני שהקיץ מגיע, נותנת לנו ד"ר קלש, מומחית ברפואת עיניים, העובדת גם כרופאה בכירה במרכז הרפואי ע״ש ברוך פדה, פוריה, כמה המלצות חשובות כדי להחזיר את הברק והזוהר לעור הפנים.

צילום: שאטרסטוק

ד"ר קלש הינה מומחית ברפואת עיניים, מחלות רישתית והזרקות תוך עיניות, ומזה מספר שנים שהיא משלבת טיפולים ברפואת עיניים וטיפולים ברפואה האסתטית.

דר' דורינה קלש. צילום: יחצ

להלן מספר עצות זהב לטיפולים חיוניים שיש לעבור רגע לפני שהקיץ כאן:

  • בשליש העליון של הפנים, (במצח, בין הגבות, ובצידי העיניים), נהוג להזריק בוטוקס, מזותרפיה רפואית לשיפור מרקם העור והבהרה של כהויות מתחת לעיניים, וכן הזרקה של חומצה היאלורונית בסמיכות דלילה לטשטוש קמטוטים באזור סביב העיניים. הזרקות אלו אינן מנפחות ואינן משנות את המראה כי אם מעניקות בוסט של רעננות לעור הפנים. הזרקות של חומצה היאלורונית בדרגת סמיכות דלילה משפרות את מראה הקמטוטים מסביב לעיניים, ובדרגת סמיכות גבוהה יותר מתאימות למילוי שקעי העיניים, לשיפור מרקם העור והשבת הלחות לעור שכל כך נחוצה בעונת הקיץ.
  • עם הסרת המסכות מתגלה מראה נפול הדורש טיפול מיידי. אז מתגלים הקמטוטים הקטנים מעל השפה העליונה, הקמטים בין האף לשפתיים (קמטי הנאזולאביאלים) וקמטים בזויות השפה התחתונה(קמטי המריונטות). ישנה התרוקנות של כריות השומן הטבעיות בלחיים ובקו מתאר הפנים, וכן צניחה של החלק התחתון של הפנים. העור נראה עייף ולא סדיר. בעזרת הזרקות של חומצות היאלרוניות בעלות סמיכויות שונות ניתן לטפל באזורים שונים בפנים באופן ממוקד ומקצועי, חומצות היאלורוניות בעלות סמיכות עדינה לקמטוטים בשפה העליונה, וכאלה בעלות סמיכות בינונית יותר לקמטים בצידי הפה. חומצות בעלות סמיכות גבוהה יותר מיועדות למילוי והרמה של הלחיים.
עיבוי שפתיים: צילום: יח"צ (מאת: דר' דורינה קלש)
  • כיום, עיבוי השפתיים הפך לטיפול המבוקש ביותר. בעזרת הזרקות של חומצה היאלרונית המתאימה בסמיכותה לאזור השפתיים, ניתן לעצב ולעבות את השפתיים בפרופורציות הנכונות המתאימות למבנה הפנים.
  • טיפול במכשיר האגנס, שד"ר קלש הראשונה בארץ לעבוד איתו, נועד לפיסול והצרה של קו הלסת בחלק התחתון של הפנים היכן שניתן להבחין לעיתים בסנטר כפול בשל הצטברות השומן המעניק לנו מראה שמוט. באמצעות טיפול במכשיר ניתן להצר, לפסל ולהעלים סנטר כפול. מכשיר האגנס מטפל גם בשקיות השומן מתחת לעיניים.

הכיני עצמך לקיץ ותראי יפה וזוהרת תמיד.

 

צילום: יחצ

ד"ר דורינה קלש, יער אודם 20 יוקנעם עילית, טלפון  053-985-5607

פייס : ד״ר דורינה קלש

אינסטגרם : ד״ר דורינה קלש- רפואה אסתטית

אתר : www.drdorina.com

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.