שומר חניה הפתרון האידאלי לשמירת החניה

ישנו נתון מתסכל והזוי שאומר שבעיר מרכזית בארץ, נהג יחפש חניה למעלה מחצי שעה בממוצע, אתם מבינים את הנתון הזה? מדובר בהמון המון (המון!) זמן, שמתבזבז לכם על חיפוש חניה.

שומר חניה

בשנים האחרונות אין ספק כי מצוקת החניה מהווה בעיה רצינית, בעיקר בערים המרכזיות בארץ, וזה בגלל צפיפות העיר, ותנועה ערה של רכבים. בתל אביב לדוגמא, מתגלגל עסק ענק של השכרת חניות בתשלום חודשי שלא היה מבייש תשלום של שכר דירה! ולמרות הכל, גם נהגים שיש ברשותם חניה פרטית, לא תמיד זה אומר שהם יגיעו הביתה או לעבודה והחניה תהיה פנויה. כולנו מכירים את הנהגים והמשפטים "זה רק שתי דקות" או "תפסו לי גם את החניה" או אפילו "לא ידעתי שזו חניה פרטית" על אף התמרור שמסביר שמדובר בחניה פרטית. דבר זה מתסכל מאוד ולמזלנו, יש לכך פתרון פשוט ואידיאלי, והוא שומר חניה.

שומר חניה – למי כדאי לרכוש?

ישנו נתון מתסכל והזוי שאומר שבעיר מרכזית בארץ, נהג יחפש חניה למעלה מחצי שעה בממוצע, אתם מבינים את הנתון הזה? מדובר בהמון המון (המון!) זמן, שמתבזבז לכם על חיפוש חניה. עם נתון כזה, אנחנו לא מופתעים מאותם נהגים חצופים שמחנים בחניות פרטיות. לכן, אם יש בבעלותך חניה פרטית בבית או אפילו בעבודה, כדאי לך לשקול רכישה של מחסום חניה אישי על מנת לשמור על החניה שלך ועל השקט הנפשי שלך, ולדעת בביטחון שכשאתה תגיע לחניה, החניה תהיה ריקה מרכבים זרים.

שומר חניה – למה כדאי לי לרכוש?

שומר חניה הוא אביזר בטיחות שהתקנתו ותפעולו פשוטים מאוד ויכולים להתבצע על ידי כל אחד ואחת מכם והכי חשוב, היעילות שלו בכך שהוא מונע חנייה של רכבים אחרים. את מחסום החניה צריך להתקין בכניסה לחניה על מנת למנוע חסימה של החניה ע"י רכב זר. כפי שאמרנו, התפעול שלו פשוט מאוד. ברגע שאתם מגיעים לחניה, כל שעליכם לעשות זה לשחרר את נעילת המחסום חניה בעזרת המפתח, ולהשכיב את המחסום על הקרקע, כך תוכלו "לעלות עליו" עם הרכב, כמובן שבמצב זה, מחסום החניה הוא נמוך מאוד ואין חשש לפגיעה בגחון הרכב. לאחר שתצאו מהחניה, תצטרכו להרים את המחסום חזרה למצב עמידה ולנעול אותו על מנת שלא יהיה אפשר להשכיב אותו בחזרה ולהחנות במקומכם. כל הפשטות הזו, מצטרפת גם למחיר מאוד נוח וכמובן, משתלם ביחס לתמורה שלו.

לסיכום

אם יש ברשותכם חניה פרטית, בבית או בעבודה, אנחנו מבטיחים לכם שרכישת שומר חניה היא השקעה שווה לאורך זמן ובטוחה על מנת למנוע חניה של רכבים זרים.
ארבל שטראוס – מייבאת ומשווקת מגוון מוצרי בטיחות, נגישות, נגד החלקה ומיגונים לחניונים מוסדות ומפעלים.