קייטרינג בשרי כשר

החלטתי לפרגן לחברת קייטרינג מומלצת שמספקת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים, גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, והם באמת ממש טובים! קוראים להם "קייטרינג בננה". קייטרינג בננה מספק שירותי קייטרינג בשרי כשר לכל סוגי האירועים. הקייטרינג הוקם על ידי השף אלי אהרון, איש מקצוע בעל וותק רב שנים המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של צוות נותני השירות והספקים – הנה כל הפרטים שצריך וכדאי לדעת עליהם :

דולר אמריקאי

קייטרינג בננה

קייטרינג בננה מספק שירותי קייטרינג בשרי כשר לכל סוגי האירועים. הקייטרינג הוקם על ידי השף אלי אהרון, איש מקצוע בעל וותק רב שנים המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של צוות נותני השירות והספקים, כמו גם צוות המטבח והלוגיסטיקה בהקמת מערך לאירוע. במסגרת בחירת המנות לאירוע בשרי של קייטרינג בננה תוכלו למצוא תפריט בשרי עשיר ומגוון, שיבנה במיוחד בשבילכם לאחר ניתוח והבנה של קהל היעד ואופי האירוע. בקייטרינג בננה מאמינים שכל אירוע הוא יחיד ומיוחד וכך גם המנות המוגשות, שצריכות לשקף את האופי הייחודי של האירוע ולהתאים לכל האורחים!

קייטרינג בננה מקפיד על איכות בלתי מתפשרת בפרודוקטים שבהם הם משתמשים ליצירת המנות. צוות נותני השירות שלהם עובד בהרמוניה מושלמת עם צוותי המטבח, כך שבמהלך האירוע נשמר רצף ותפקוד מצויין שנותן מענה שירותי מכל הבחינות המרכיבות אירוע מוצלח.

שירותי קייטרינג בשרי כמו שלא הכרתם עד היום

חברת בננה היא אמנם חברת קייטרינג בשרי, אך הניסיון שהם צברו במהלך השנים נותן להם יתרון עצום בשירות אותו הם מציעים לקהל הלקוחות שלהם. לאחר אלפי אירועים שהם ערכו, נוצרו להם קשרים הדוקים עם ספקי המשנה הנדרשים לקיומו של אירוע מוצלח וכחלק מהרצון שלהם לתת לכם מענה מקיף וכולל שיוזיל לכם את העלויות ויתן לכם את השקט הנפשי בתכנון וארגון האירוע, הם יצרו שיטת עבודה שמשלבת בין כל המרכיבים באופן כזה שמאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בעלות האירוע וכך תוכלו להרשות לעצמכם יותר! בקייטרינג בננה טוענים ש.. – "נוכל לנהל עבורכם את הפקת האירוע כולו ולדאוג לניהול הספקים השונים ותזמון הקמת האירוע ופירוקו תוך כדי הקפדה מדוייקת ונכונה שתהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת. החל מהזמנת צלם אירועים ועד הזמנת סידורי הפרחים והעיצוב.. אנחנו נדאג להכל כשכמובן במרכז האירוע יוכלו האורחים ליהנות מתפריט עשיר ומגוון אותו נבנה במיוחד עבורכם ולפי אופי האירוע.

היערכות נכונה ותכנון מדוייק הם המתכון לאירוע מוצלח

אירוע מוצלח הוא יצירת חוויה שבה כל הפרטים מתחברים לחלק אחד הפועל יחד בהרמוניה מושלמת. כמו בכל חוויה צריך שיהיו בה התחלה, אמצע וסוף, ובין כל אלו צריך ליצור עניין ולגרות את כל החושים כדי להכניס את באי האירוע לאווירה הנכונה ולסחוף אותם לערב קסום וחד פעמי, בטח כאשר מדובר בשירותי קייטרינג בשרי שמעניקים לאירוע חוויה באווירה מאוד מסויימת. בקייטרינג בננה אומרים – "בשלב הראשון נבין יחד אתכם את מטרת האירוע ואת התקציב העומד לרשותכם ולאחר מכן נפרק את כל הגורמים המרכיבים את האירוע לפרטים ופרטי פרטים, על מנת שנוכל לתרגם את החזון שלכם לאירוע מוצלח שמשתלבים בו כל המרכיבים כגוף אחד. אנו מתמחים בתפעול ותכנון לוגיסטי יצירתי תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ברמת האוכל והמגוון המוצע בכל תפריט בשרי לאירועים."

קייטרינג בשרי זה אנחנו

בנוסף לכל האמור לעיל, בקייטרינג בננה מוסיפים ואומרים – "בהזמנת קייטרינג בשרי של חברת בננה תקבלו את המענה המושלם שיסגור לכם את כל הפינות, הן מבחינת ההפקה וניהול הספקים באירוע והן מבחינת האוכל המעולה של השף אלי אהרון, שהוא גם הבעלים של קייטרינג בננה. אנו מתמחים בביצוע תפעולי מדויק ומתן פתרונות יצירתיים לכל המרכיבים שכלולים בהפקת האירוע, החל מהזמנת צלם אירועים ועד ל- DJ שיתאים ליצירת האווירה אותה תרצו לייצר באירוע שלכם. במהלך השנים יצרנו קשרי עבודה עם מפיקי אירועים ועם ספקים רבים ולאחר שנים של עבודה משותפת אנו יודעים לייצר אירועים שבהם כל הפרטים הקטנים מתגבשים יחד לחוויה של אירוע בלתי נשכח."

ממליצה לכם בחום – מניסיון אישי!

dganit7
בגליל הקסום הקצב זז לאט... אוהבת את ישראל ושמחה שהחיים זימנו לי ללמוד פה ולהישאר...