קורס למעצבים גרפיים בניית אתרים וחווית משתמש רוצים לדעת איך מעצבים אתר האינטרנט? מה צריכים היום כדי לעבוד בקורס בתחום העיצוב הגרפי?

בחורה עם מחשב נייד

רוצים לדעת איך מעצבים אתר האינטרנט? מה צריכים היום כדי לעבוד בקורס בתחום העיצוב הגרפי?  קורס למעצבים גרפיים בניית אתרים וחווית משתמש

רוצים לדעת איך מעצבים אתר האינטרנט? מה צריכים היום כדי לעבוד בקורס בתחום העיצוב הגרפי? הכנו במיוחד בשבילכם בכתבה הבאה אינספור טיפים וטריקים כיצד מעצבים אתר אינטרנט או מכינים גרפיקה שיווקית באמצעות תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. תוכלו לראות סרטונים מדהימים שיסבירו לכם מה מעצב גרפי עושה במקום עבודה ואיך משווקים מותג באמצעות חוקי העיצוב הגרפי המקובלים כיום בתעשייה ב2020.

מעצבים גרפיים ובוני אתרי אינטרנט מבוקשים מאוד בתעשייה הישראלית כי רק באמצעות מעצבים גרפיים אפשר לקדם ולשווק עסקים  למה מעצבים גרפיים מבוקשים בתעשייה?

מעצבים גרפיים ובוני אתרי אינטרנט מבוקשים מאוד בתעשייה הישראלית כי רק באמצעות מעצבים גרפיים אפשר לקדם ולשווק עסקים דרך אלמנטים ויזואליים שירוצו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. הפלטפורמות הן אינסופיות כיום לקידום עסקים ולכן המעצבים מבוקשים ביותר בתעשיית ההיי-טק ובמשרדי הפרסום. בכל תקופת הלימודים תלמדו להבין מה זה צרכנים ואיזה צבעים צריכים להשתמש בצורה מקצועית כדי להעביר את המסר השיווקי והפרסומים בצורה הנכונה,  תשתמשו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי ותוכנות לבניית אתרים. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

 התוכנות הפופולריות ביותר של בניית אתר אינטרנט שהם וורדפרס / אלמנטור. עולם האתרים איך זה עובד?

במהלך הלימודים תעברו הכשרה מקצועית כיצד לעבוד על התוכנות הפופולריות ביותר של בניית אתר אינטרנט שהם וורדפרס / אלמנטור. תשתמשו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי כדי להכניס אלמנטים ויזואלים לתוך אתר אינטרנט כגון לוגו או אייקונים מסחריים שונים שתבנו בעצמכם. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק העבודות כי זה הדבר היחיד שיוכל להראות שאתם באמת מבינים את עולם העיצוב.

בישראל ריכוז המקומות ללימוד נמצא במרכז ישראל אוניברסיטאות ומכללות לעיצוב גרפי. איפה לומדים קורסים לעיצוב גרפי ובניית אתר אינטרנט בישראל?

בישראל ריכוז המקומות ללימוד נמצא במרכז ישראל אוניברסיטאות ומכללות לעיצוב גרפי. במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום דרך האינטרנט אונליין תוכלו ללמוד את התחום ללימודי תעודה דרך המכללה ללימודי מקצועות ההייטק. בית הספר מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים ובאמצעות תוכנה זו המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר איך לעצב אתר אינטרנט בוורדפרס או באלמנטור לדוגמה. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר שיעור פרטי לכל דבר. בקורס תפתחו את היצירתיות והחשיבה הרחבה כיצד לבצע אלמנטים ויזואלים ולעשות יחסי הציבור באמצעות גרפיקות ואתר האינטרנט.

בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית של עיצוב אתר האינטרנט אבל כיום כבר תעודות לא פותחות דלתות  תיק עבודות והתעודה.

בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית של עיצוב אתר האינטרנט אבל כיום כבר תעודות לא פותחות דלתות בתעשיית הגרפיקה והעיצוב. מה שחברות הייטק רוצות לראות זה תכלס כיצד אתם יכולים לעצב גרפיקה פרסומית באפליקציה או לשווק עסקים במוצרים שחברות הייטק מפתחות. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר על הרלוונטיות מול הטרנדים החדשים בתעשייה תוכלו להשתלב במקומות עבודה במהירות.

עולם האינטרנט בשנים הבאות רק ימשיך לגדול מה שיאפשר למעצבים להיות יותר מבוקשים בתעשייה. תקופת הלימודים בעיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט לרוב זה עד שנה וחצי. מרבית הבוגרים ללימודים אלו בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים בצורה פרטית.

לסיכום אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו במקצוע הזה קריירה מדהימה להתקדמות בתעשייה שהולכת לכיוון זה. עולם האינטרנט ממשיך לגדול והצרכנים ימשיכו לקבל את רוב המידע אך ורק דרך אפליקציות ואתרי האינטרנט. בוגרים ללימודי עיצוב גרפי בחברות ההייטק יכולים להתחיל ללא ניסיון עם שכר של 17000 ש"ח.