קבקבי העץ של "רונה" לקיץ 21

אם לרגע חשבתם שקבקבי העץ של הסבנטי'ס חלפו מהעולם, תתפלאו לשמוע שהם חיים וקיימים תחת המותג RONA CLOGS, אותם מעצבת רונית חרוד בסטודיו שלה בכרכור, ומייצרת במפעל שוודי ותיק, ויש לו מעריצים בארץ, מדן ועד אילת.

אם לרגע חשבתם שקבקבי העץ של הסבנטי'ס חלפו מהעולם, תתפלאו לשמוע שהם חיים וקיימים תחת המותג RONA CLOGS, אותם מעצבת רונית חרוד בסטודיו שלה בכרכור, ומייצרת במפעל שוודי ותיק, ויש לו מעריצים בארץ, מדן ועד אילת.

בביתה בכרכור שוקדת רונה בכל עונה על קולקציות חדשות של קבקבי העץ, והקולקציה לקיץ 21 אכן מרהיבה ביופיה, שכן המעצבת רונית חרוד, המוכרת מאד גם בשם רונה, נותנת  להם מבט יותר עכשווי, צבעוני ושובב, עם נוסטלגיה לימים של פעם, ובמקביל עיצוב הקבקב והעקב מעניק לרגל מראה מחוטב, ויפה במיוחד.

הקבקבים קלים, נוחים ואורטופדים, ומתאימים לכל מי שרוצה לשמור על בריאות הגב וכפות הרגליים, מבלי לוותר על יופי וסטייל.

הקבקבים מיוצרים עבור רונה במפעל שוודי מוערך וותיק, המייצר כבר כמה דורות נעלי בריאות אורתופדיות בעבודת יד, מחומרי גלם מעולים ועם רמת גימור מושלמת.

בנוסף, קבקבי העץ מעוצבים בדגמים מיוחדים המתאימים לאקלים ולטעם של הקהל בארץ, ובמידת הצורך ניתן גם לבקש נעליים בהתאמה אישית של מידה, גוון ועיצוב.

בקולקציה תוכלו למצוא קבקבי עץ קלאסיות, קבקבים עם עקב גבוה, קבקבים לגברים, מגפיים ומגפונים לעונת החורף, סנדלים פתוחים לקיץ ועוד.

המעריצות של רונה בוחרות לעצמן את הקבקבים באתר הבית של רונה https://ronaclogs.co.il/  שבו נמצאים עשרות דגמים בשלל דגמים וצבעים.

בהיותן נעלי בריאות אורטופדיות ונוחות במיוחד, השומרות על כפות הרגלים והגב, הן גם מתאימות כנעלי עבודה עבור אחיות, מורות, גננות, קונדיטורים, טבחים, עורכות דין ועוד.

רוב הדגמים הינם בטווח המידות 41-36, אך ישנם דגמים רבים המגיעים גם במידה 35 ומבחר גדול של דגמים במידה 42 – 46.

טווח מחירים- 400-450 ₪, אך תמיד ניתן למצוא במחלקת הסייל מבצעים אטרקטיביים.

למותג חנות אינטרנטית, אך ניתן גם לתאם הגעה מראש לסטודיו בכרכור, למדידה וייעוץ.

להזמנת הקבקבים בטלפון ולעוד מידע וייעוץ מקצועי, ניתן להתקשר אל רונה או לפנות במייל:  rona.cservice@gmail.com

מאת: בלה דיאמנט

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.