פרסום אתרים אורגני בגוגל

בעידן האינטרנט אין כמעט בית עסק שאינו בונה אתר באינטרנט ולא בכדי. מיליוני אנשים בכל העולם נמצאים ברשת בכל רגע נתון

בחורה עם מחשב נייד

בעידן האינטרנט אין כמעט בית עסק שאינו בונה אתר באינטרנט ולא בכדי. מיליוני אנשים בכל העולם נמצאים ברשת בכל רגע נתון, מחפשים מידע, מוצרים ושירותים. מטבע הדברים כל בעל עסק מעוניין לחשוף את האתר שלו לכמה שיותר גולשים ולהגדיל את הסיכויים שחלק מהם יקנו את המוצר שהוא משווק או יצרכו את השירות שהוא מציע. ריבוי האתרים והתחרות הגבוהה ביניהם מניעה את בעלי העסקים לחפש דרכים שונות לחשיפה אתר, אחת הדרכים הנפוצות היא פרסום אורגני.

 

פרסום אורגני – למה כדאי לפרסם בגוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. רוב הגולשים מחפשים את המידע שלהם בגוגל ולא במנועי חיפוש מתחרים, ואכן, גוגל נחשב למנוע חיפוש מקצועי ואמין והלקוחות המגיעים לאתר הנמצא בדירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל, נכונים יותר לבצע רכישות של שירות או מוצרים  באתר זה.

גוגל מציע שני דרכים לפרסום, פרסום ממומן ופרסום אורגני. פרסום ממומן הוא פרסום הדומה לפרסום מודעות. בעל העסק מפרסם מודעה בתשלום בדירוג התוצאות של האתר, הגולש המחפש את המוצר, מקליק על המודעה ובעל העסק משלם לגוגל על כל הקלקה.

פרסום אורגני הוא פרסום טבעי. גוגל מדרגת את בעלי האתרים לפי דירוג של מצוינות ורלוונטיות. ככל שהאתר נמצא גבוה יותר בתוצאות הדירוג האורגני כך הוא נחשב לאתר מקצועי יותר, מעניין  ורלוונטי יותר.

קידום אורגני בגוגל עובר דרך שיבוץ של מילות מפתח וחילופי קישורים בין אתרים. זוהי עבודה מקצועית הדורשת התמדה וידע מקצועי. כאשר הפרסום אינו מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ומיומנים בתחום, הנזק עלול לגבור על התועלת. במקרים רבים גוגל מענישה את בעלי האתרים המבצעים פרסום לא מקצועי ולא חוקי ומדרדרת את האתר לדפים מרוחקים בגוגל ובכך מעלימה את האתר מעיניו של הגולש המחפש את המוצר או השירות שמציע האתר.

רשת האינטרנט מכילה מיליוני אתרים המציעים מוצרים ושירותים שונים. בכל תחום שבו אתם עוסקים תמצאו את עצמכם מתחרים מול בעלי אתרים ובעלי עסקים אחרים. זוהי לא תחרות שיש בה מנצחים שלוקחים את כל הקופה, זוהי תחרות מתמדת על הפרסום בדפים הראשונים של מנועי החיפוש. ככל שתפרסמו את האתר יותר, ככל שהקידום שלכם יהיה מקצועי יותר, תוכלו ליהנות מתוצאות טובות יותר, להגדיל את מספר הלקוחות ובהתאם לכך גם את הרווחים.

פרסום אורגני זו עבודה של מקצוענים. רק מי שצבר ניסיון בתחום, ידע להפוך את האתר שלכם לאתר שוקק חיים  עם תנועה גדולה של  גולשים, זוהי עבודה קשה ומורכבת, אך התוצאות משתלמות.

רוצים להצליח בפרסום ברשת, צרו קשר עם "עגם שיווק באינטרנט" והצטרפו להצלחה המוכחת!