פריטת מיתרי הלב/ הייזל פריור

יום אחד אלי מגיעה במקרה לאסם של דן. היא נכנסת פנימה ונדהמת ממראה עיניה. הנבלים והאווירה הקסומה שובים את לבה. משהו באלי, מצליח להקסים גם את דן. הוא מצליח לראות בתוך נפשה פנימה ומגלה שהיא עצובה. אז הוא מחליט לתת לה מתנה.מתנה ההופכת לגורלית עבורם.

יום אחד אלי מגיעה במקרה לאסם של דן.  האסם של  "בונה הנבלים מאקסמור".

היא נכנסת פנימה ונדהמת ממראה עיניה. הנבלים והאווירה הקסומה שובים את לבה. נגינה בנבל היה ברשימה שלה של דברים שצריך לעשות לפני גיל 40, מה שבהחלט משמח ומעודד אותה שהגיעה למקום הנכון.

משהו באלי, מצליח להקסים גם את דן. הוא מצליח לראות בתוך נפשה פנימה ומגלה שהיא עצובה. אז הוא מחליט לתת לה מתנה.

מתנה ההופכת לגורלית עבורם.

 

הוא נותן לה נבל. נבל מקסים שבנה בעצמו.

 

בעלה של אלי, עקרת הבית מאקסמור, לא רואה בעין יפה את המתנה ומבקש ממנה להחזירה.

אלי החוששת מבעלה, חוזרת ומנסה להחזיר את הנבל. אך, הנבל הזה נועד לה והוא לא מוכן לקחת אותו בחזרה. הוא דן מציע לה הצעה שהיא איננה יכולה לעמוד בפניה.

דן מציע לאלי, להשאיר את הנבל באסם ולהגיע לנגן אצלו. אלי לא עומדת בפיתוי והיא חוזרת אליו פעם אחר פעם. היא אף מתחילה לקחת שיעורי נגינה עם חברתו של דן.

 

הביקורים האלו הופכים לחברות אמיצה בין דן לאלי. חברות המובילה ללא מעט תסבוכות, לחשיפת סודות ועוד.

 

דן הוא בחור יפה תואר, מוכשר להפליא, אך רואה את החיים במשקפיים אחרים ותמימים. אלי עצמה היא כמו צדפה אשר דבקה בבעלה שהיה הסלע היציב בחייה. רק הם יוכלו להבין באמת את לבו האחד של השנייה ולפרוט עליו.

זהו סיפור שובה לב, על שני אנשים מיוחדים ומקסימים. לא תוכלו שלא להתאהב בהם…

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)