פענוח חלומות רוחני – עבור חלומות מיוחדים וחשובים

איך אפשר להבין את המשמעות של חלום מיוחד? למי פונים? …לפעמים כשאנחנו ישנות יש לנו חלומות מטורפים ומעניינים במיוחד, לפעמים אנחנו מרגישות שיש שם משהו נוסף, משהו שצריך להבין, אבל לא תמיד כל כך פשוט.

חלומות

כולנו יודעים שיש חלומות שהם "סתם", ויש חלומות שהם ממש ממש לא סתם….

לפעמים התת מודע שלנו, הנשמה שלנו ואולי גם מלאכים ואנשים שהכרנו בעבר והלכו לעולמם, מנסים להעביר אלינו מסרים בזמן שאנו ישנים, בתוך החלומות שלנו.

בגלל שהשפה של החלום היא לא בדיוק כמו השפה שלנו ביום יום, לא תמיד קל להבין את המסר האמיתי מאחורי דברים שאנחנו שומעים או חווים בחלומות.

ו… לפעמים המשמעות של הבנת מסר מחלום יכולה להיות משמעותית ביותר עבורנו.

 

בהקשר הזה יצא לי בעקבות המלצה של חברה קרובה להכיר אדם מיוחד בשם אביעד יריב, ביקרתי אותו בקליניקה שלו בפרדס חנה אבל מאז גם יצא לי להיעזר בו בטלפון…. הוא ישר, נקי מאגו, ובעל כוונות טובות. ומעל כל זה, בעל יכולות מיוחדות ביותר להבנה וראיה עמוקה, של דברים לא רגילים ואולי "על טבעיים".

למדתי מזמן שכשיש לי חלום מעניין, אני כותבת אותו מיד בבוקר אחרי שאני מתעוררת, כי אחרי זה כשהמוח מתחיל לעבוד על דברים "רגילים" יש נטיה לשכוח…. ולפעמים יש המון מידע בחלומות.

אצל אביעד ראיתי שכשהוא מפענח חלום הוא עושה זאת כשהוא עוצם את עיניו, מתחבר ליכולות המיוחדות שלו ואז מתקשר עם מלאכים ועם כל מיני "שליחים ממעלה" כמו שהוא קורא להם, ומחזיר מידע חשוב.

אם יש לך חלום שאת מרגישה שאת צריכה פענוח טוב ומדוייק עבורו, ממליצה מכל הלב: אביעד יריבמטפל, מתקשר ומפענח חלומות

 

 

fightgirl
אישה של אהבה / רצה, קופצת, מתגלגלת / אוהבת חרבות, אומנויות לחימה וגלישה / לומדת על החיים