פסלים מרשת מתכת – אמנות המהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית שלכם

מעצבי פנים ואדריכלים רבים מבינים שאמנות היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, במיוחד כאשר אלו הם פסלים ייחודיים עשויים מרשת מתכת.

אלה אלמוג – פסלי רשת מתכת
אלה אלמוג – פסלי רשת מתכת

מעצבי פנים ואדריכלים רבים מבינים שאמנות היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, במיוחד כאשר אלו הם פסלים ייחודיים עשויים מרשת מתכת. אם אתם חושבים ותוהים לעצמכם למה, הרי שיש לכך תשובה חד משמעית – לאמנות אין שום תחליף, היא מאוד מאופיינת וייחודית שאין לה דומה.

יש כמה סוגי אמנות איתם ניתן לעצב את הבית, אבל כאן אדבר כמה מילים על אמנות שהינה פסלים עשויים רשת מתכת (או ברזל).

פסלי רשת – הטרנד החדש של עיצוב הבית

כאשר אומרים פסלי רשת, הדבר שעולה לרובנו לראש שהם למעשה פסלים גדולים ועמוסים שניתן לראות אותם במקומות ציבוריים או במקומות פרטיים עם שטח גינה גדול או בתערוכות גדולות. אבל זה לא כך.

פסלי רשת ברזל (רשת מתכת) הם פסלים עדינים יותר וחלולים – תכונה שמהווה יתרון שאציין עליו בהמשך. הרכיב העיקרי הוא רשת ברזל (מתכת) באמצעותה נוצרים פסלים אלו – תוצר של יש מול רעיון חמקמק.

באמצעות רגש ועדינות ניתן ליצור עם רשת המתכת כל מה שחפצה נפשנו. הפסלים נוצרים כתוצאה מלחיצות על הרשת ומתיחות שלה, עם הידיים או עם כלים. משום שהעבודה נעשית עם הידיים, נוצרים פסלים ייחודיים שאין שני דומה להם. זה גם מה שהופך את הבית שלכם לייחודי עם פסל שלא נראה אצל החברים או המכרים שלכם.

פסלי רשת מתכת מתאימים במיוחד לכל עיצוב של הבית שלכם, בין אם הוא בית מודרני או כפרי, בין אם זוהי דירה בקומות, דירת גן או פנטהאוז. כמובן שהפסלים מתאימים גם למשרדים ולעסקים.

יש כמה יתרונות מעניינים לפסלים מרשת מתכת:

  • מגוון עיצובים וצבעים – קיימים פסלים רבים, לפי נושאים וצבעים המתאימים לקו העיצובי שלכם.
  • בעמידה או בתלייה – פסלי רשת ניתן גם לתלות על הקיר או להעמיד על מוט באזור בבית.
  • גדולים וקטנים – יש פסלים קטנים ויש גודלים, כך שתוכלו להתאים את הגודל שלהם לאזור בבית.
  • קל להעביר – פסלי רשת קלים וחלולים ולכן נוח להעביר אותם ממקום למקום.
  • מחירים לא יקרים – בשונה מפסלים אחרים, עלות פסלי רשת נמוכה יותר וזהו גם חיסכון כספי.
אלה אלמוג – פסלי רשת מתכת
אלה אלמוג – פסלי רשת מתכת

אלה אלמוג – פיסול ברשת

אצל האמנית אלה אלמוג, הפסלים נוצרים לפי דמויות אנושיות, זוגות רוקדים ומאוהבים או אפילו טורסו (פסל מרכז הגוף ללא ראש וללא גפיים).

העבודות הן מקוריות בלבד, וכאשר רוכשים אותם, אפשר להיות בטוחים שלא תראו אותם בשום מקום אחד. פסלים מרשת מתכת של אלה נעשים ברמת גימור גבוהה מאוד, כך לשמל הן ללא שאריות של קצוות הרשת.

אלה מפסלת בסגנון ייחודי שהקנה לה את מעמדה כאחת היוצרות הבולטות בעולם הפיסול ברשת. לא בכדי אנשים קופאים מול היצירות, מתפתים שלא לגעת ולהרגיש את הברזל המעוצב, ונדהמים מהמשחק המתגרה שהן מבטאות.

פסליה של אלה מבטאים מאווים וסודות באופן שניתן לתארו כ"חודרני", שכן ההתבוננות בהם חודרת ללב. האמת הפנימית של האומנית, ושל אומנות הפיסול כולה, בוקעת כאש מתוך פסלי הרשת.

ניתן להגיע לגלריה של אלה אלמוג כדי לראות את כל היצירות שלה וכמובן אפשר למצוא את כל היצירות שלה גם דרך אתר האינטרנט, לבחור את הפסל שהתחברתם אליו ולרכוש ישירות דרך האתר תוך כדי קבלת משלוח עד הבית.

למידע נוסף, ניתן לפנות דרך הטלפון 050-6663607 או לשלוח הודעה דרך הוואטסאפ. כמובן שתוכלו לפנות אליה גם דרך הרשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק, אינסטגרם ואף פינטרסט.